No oli vast õudukas... - Igasugust

Sisestas Pilks76,
Blogide kategooria: 

No nüüd see siis jõudis minuni, mida olin ammu oodanud ja kartnud, et millal tuleb:). Nägin ükspäev unes no mõnusa õuduka, tavaliselt eriti unenäod meelde ei jäänud, aga see jäi kohe detailselt.

Niisiis oli meie pulmapäev, millegi pärast pidin viima auto kaunistamisele ise ja nii ma sõitsingi mingisse imelikku hoovi ja kui mulle väravad avati öeldi, et sealt kaugemalt sõida kiirelt läbi, sest seal palju liiva ja võid kinni jääda. No muidugi ma jäin kinni ja asusime autot välja lükkama, no minul juba kleit seljas ja siis suure lükamise peale tuli kleidi saba ära. Ise veel mõtlesin unes, et algul nagu polnud sellist saba, huvitav...Siis avastasin järsku, et olen soengusse ja meiki 1,5 tundi hiljaks jäänud. Mõtlesin, et oh kui hea et sai varuga aeg pandud, muidu poleks jõudnudki..., siis avastan juuksuri juures, et tiaara ja ehted jäid maha, siis polnud ka mobiili, millelt helistada. Õnneks oli juusuril mobla, selle nupud olid küll lahti, aga sain helistatud ja mu tulevane tõi minu asjad ära. Kõik peaaegu valmis, millegi pärast arvas juuksur et ma pean ikka kübara ka pähe panema, oli tükk võitlust, et ikka minu tahtmine peale jäi. Ise koguaeg mõtlesin, et kuidas see pulmapäev ikka nii ruttu kätte jõudis ja me pole ju kirikuõpetajaga tseremooniat veel detailselt läbi arutanud ja mis moodi see siis välja näeb. Noh igatahes jõudsin kuidagi laulatusele, kuid see polnud kirikus vaid ma ei saanudki aru kus ja siis äkki enne tseremooniat ütles keegi, et vallavanem tahab ka kohe ära õnnitleda. Mina ikka vaidlesin vastu, et pärast tseremooniat ikka õnnitlused,, aga tal olevat tööaeg kohe läbi saamas ja veits kiire. No õnnitles ära ja kinkis mingi kalendri. Ja siis peaaegu pidi tseremoonia hakkama....kuid siis tõusin üles. Mõtlesin, et tundus kõik nii ehe, aga tõesti hea, et see ikka uni oli. Ja siis alles avastasin tõelise õuduka, mul oli huule peale ohatis tekkinud, kindlasti sellest unest...:)
Rääkisin mehele ka et selline tore uni, tema sai naerda ja ootab põnevusega, et mida ma vahetult enne pulmi nägema hakkan:)
Vot selline lugu siis, hea et see ikka uni oli, nii palju viperusi ei kannataks ma küll välja:)
Toredaid unenägusi teile:)

kummikomm
Võrgust väljas
Liitus: 17 Veebr 2008 - 18:10
Re: No oli vast õudukas...
8 Aprill, 2008 - 23:08

ei no tõesti tõesti ;) heh ega pruudi elu pole meelakkumine. äkki need unenäod olidki need kurjad deemonid, mida vanarahvas kartis ja mille eest pruut ennast looriga pulmapäeval kattis ;)
jõudu ja huumorit edasiste läbielamiste pehmendamiseks :)
väga tore lugu oli.
muuseas, huvitav kas mehed kah siukseid asju unes näevad või on nad "külmema närviga"?

Zanna
Kasutaja Zanna pilt
Võrgust väljas
Liitus: 14 Jaan 2008 - 20:24
Re: No oli vast õudukas...
8 Aprill, 2008 - 23:18

ei noh
lõpp hea kõik hea!:)
kusjuures minul on ka alati unes telefonidel midagi viga
küll on nupud lahti või ei ole neid seal yldse
või ei saa nr. sisestatud ja küll see teeb ikka kurjaks:)))
aga see kübara koht oli ikka kõige etem:P:)))

Kiizuke
Kasutaja Kiizuke pilt
Võrgust väljas
Liitus: 25 Jaan 2008 - 11:16
Re: No oli vast õudukas...
8 Aprill, 2008 - 23:22

naera puruks, kyll on hea et kõigest uni....:D

murka
Kasutaja murka pilt
Võrgust väljas
Liitus: 19 Jaan 2007 - 16:08
Re: No oli vast õudukas...
9 Aprill, 2008 - 06:49

Toredad ajsad tõesti need õudukad:) Loodan, et pulmapäeva eelsed päevad on ikka rahuliku unega:)

http://www.kardaan.pri.ee/maris/kutsed/

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: No oli vast õudukas...
9 Aprill, 2008 - 08:43

Hahahahaaaa... Päris hea uni! Palun vabandust, et naeran aga nii naljakas on kõiki neid unenägusid siin lugeda... See on mu lemmik osa blogide lugemisel!
Aga ma arvan, et sa jätad kõik need viperused meelde omale ja pulmapäeval ohkad kergendusega kuiise autot kaunistamisele ei pea viima või juuksur sulle kübarat pakkuma ei hakka. Ja kujutan ette kuidas sul juuksed püsti tõusevad, kui maavanem tulebki enne laulatust (sul pulmad ikka kirikus nagu aru sain) õnne soovima :P Edu teile!

Pilks76
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2007 - 21:13
Re: No oli vast õudukas...
9 Aprill, 2008 - 10:23

Ei ole vaja vabandada, sest see tõesti naljakas, kõige parem koht minu meelest ikka see vallavanema õnnitlus. Mis ime asju ikka unes ei näe:)

PisikePrintsess
Re: No oli vast õudukas...
9 Aprill, 2008 - 09:24

Ka mul tekkis kerge muie :D
Ma pole veel pulmadest unenägu näinud, kuid ma arvan, et raudselt hakkan nägema, ja hullemaidki, sest minu tavapärased unenäodki on juba väga-väga kahtlased. :)
Unenägude juures on see vahva, et kõik on nii ebaloogiline. :)

Sander&Pirje=Süda.

Präänik
Võrgust väljas
Liitus: 1 Nov 2007 - 14:37
Re: No oli vast õudukas...
9 Aprill, 2008 - 10:04

Ma olen ka hakanud viimasel ajal pulmadest und nägema.
Täna öösel näiteks nägin, et päev peale pulmi ei mäletanud ma peost midagi. Kõik rääkisid igasuguseid asju, mis toimus ja juhtus ning minu jaoks oli see täiesti tühi koht. Kõik küsisid, kas ma jõin midagi, et kas ma olin nii purjus ja mina üritasin neid veenda, et ma ei tarbinud tilkagi alkoholi. Lõpuks siis arvati, et ma olin järelikult nii närvis, et mitte midagi pulmadest meelde ei jäänud. Hommikul ei olnud kõige parem ärgata.

rosiliis
Võrgust väljas
Liitus: 1 Nov 2006 - 10:41
Re: No oli vast õudukas...
9 Aprill, 2008 - 10:40

Mida lähemale jõuab meie pulmapäev seda tihedamini ka mina olen hakanud igasuguseiod lollusi unes nägema. SEda, et külalised ei tule, et kleiti ei ole jne jne.

Aga sinu lugu oli ka ikka väga lahe, uskumatu kui pabinas me ikka kõik oleme :):)
Jõudu Meile kõigile(pruutidele)!!!

minnimiki
Võrgust väljas
Liitus: 6 Aprill 2007 - 11:38
Re: No oli vast õudukas...
9 Aprill, 2008 - 10:41

eks jah, see näitab, kui palju me pabistame nende pulmade pärast ikka tegelikult. väliselt nagu kõik korras, aga alateadlikult on hirm sees - kas ikka kõik õnnestub jne. paljudel ju ikkagi suurim üritus, mida ise korraldanud :)

paar kuud tagasi mõtlesin "segased pruudid", kes unenägusid näevad - nüüd on kord nädalas ikka mingi "tore" unenägu. nt täna öösel oli see, kui olin unustanud kutsed saata mehe sugulastele ja neid polnudki kohal, unustasin korraldada oma nime ärasaatmise ja pidime kohapeal midagi välja mõtlema ning kõigele lisaks nägin, et pulmavanem oli täiesti purjus ja ütles, et kuna temal on kõht lahti, siis tema tööd ei tee.... no see viimane oli nagu eriti absurd ikka :)

---
07.06.08

argojamerle
Võrgust väljas
Liitus: 1 Veebr 2008 - 16:29
Re: No oli vast õudukas...
11 Aprill, 2008 - 18:18

oi mis asju sa ka unes ei näe...kõht lahti ja tööd ei tee:P
oi ma sain kõhutäie naerda;D

argojamerle
Võrgust väljas
Liitus: 1 Veebr 2008 - 16:29
Re: No oli vast õudukas...
11 Aprill, 2008 - 18:24

hii hiihii...küll on ikka unenöod eksju...mida küll kõike unes ei nähta:D
aga hommikul saad ju naerda ja see on tervisele hea ja väike närvikõdi on ka ju hea...et kõik ikka korralikult tehtud oleksid:)