Pakkumine 1.augustiks 2009 - Igasugust

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Kallis lugeja!

Vahel on kohe nii, et õiged otsused sünnivad äkki! Anname Sulle võimaluse kasutada üht väärt pakkumist, mis kohe lähema selgituse saab.
 
1. augustil 2009 on Taagepera Lossis koos parimad tegijad Eesti pulmaturul. Õhtut juhib Virgo Jaani ja tantsujalgade rõõmuks teeb muusikat ansambel Plingers. Elu toob aga üllatusi ning ootamatult selgus, et puudu on PIDULISED! Seega ole nüüd kiire ja mõtle – praegu on parim võimalus midagi korda saata! Natukene meeletu, tohutult romantiline, viks ja viisakas ning samas nii rõõmsameelne, et kui ei teaks, siis ei usuks.
 
Põhjuseid miks teha pidu just nüüd on mitmeid... Oletame, et:
  • Nii väga tahaks oma armastatuga pulmi teha, aga pole leidnud seda õiget kohta ega tugevaid tegijaid, kes oleks headel tingimustel ühel ja samal päeval vabad...1. augustil on kõik mida Sa soovid Teie jaoks imekaunis Taagepera Lossis!
  • Oled fimajuht või töötaja – just praegu on õige aeg teha kogu kollektiivile üks kambavaimu tugevdav unustamatu õhtu. Maalilise loodusega paigas piisavalt kaugel linnamürast! (Suvepäevad jäid ju sel aastal ära :) )
  • Abikaasal või endal, lähedasel või sõbral tulemas sünnipäev? Pidu koos parimate tegijatega toimub sel korral Taagepera Lossis. Kutsu või terve suguvõsa, sest kõik saavad jääda ööbima!
Niisiis:
 
Kui Sul tekkis hea idee ja tahad seda teostada, siis tea, et...
 
...Taagepera Loss, ansambel Plingers ja Virgo Jaani ootavad Sind ja Sinu kaaslasi 1. augustil südasuvisele seiklusele!
 
Täispakett vaid 39 000 krooni! *
 
Suurepärane pidu parimate tegijate ja maailma parima hinnaga! Vahel kohe veab...
Kirjuta ning küsi täpsemalt: kerli [at] taageperaloss.ee (telefon: 5024428)
 
* Lisandub valitud õhtusöögi ja alkoholi hind.