Pulmade korraldamine on fun! - Igasugust

Sisestas wh,
Blogide kategooria: 

See on uskumatu tegelikult, et ühel hetkel on seesama väike tütar nii suur, et hakkab mehele minema...
Aga armastus on ilus asi ja kui teda on, siis tuleb teda hoida. Ja väga hea on teda hoida abielus olles. Niisiis - pulmad!
Peokoht sai paika pandud juba mõned kuud tagasi. Algul tundus Ammende Villa just see õige koht olevat, sest eks see Euroopa "romantikahotellide" 4. koht ole ikka asja eest antud; aga siis selgus, et liiga kallis (noh, meile kallis)ja mis siin salata, natuke liiga tumedad toonid ka. Aga teenindus on neil muidugi super!
Igatahes on internet üks tänuväärne asi ja nii me leidsimegi Saku mõisa. Ja just nagu meile loodud!
Pulmade korraldamine neti teel on üks paras katsumus, sest kui noorpaar ei viibi ise Eestis ja absoluutselt iga asja peab konsulteerima (sest ega ilma pruudi ja peigmehe nõusolekuta ei sünni siin pulmas miskit),siis on Skype telefon üks absoluutselt ületamatu leiutis...
Nii me siis tegimegi - nemad koostasid enda eelarve ja meie siin enda oma. Hahaaa, meie on palju öeldud, kuna eks ma selle siis peaaegu üksi ikka kokku panin. Siinkohal olen ma hiiglama tänulik, et meil siin Eestis ei ole piisavalt väljakujunenud tradistsiooni, et pulmad makstakse vaid pruudi vanemate rahakotist. Ja kui siuke traditsioon on, siis pssssss! ei räägi kellelegi! Sest mu ameerika sõbranna maksab ikka veel oma tütre pulmadeks võetud laenu, ehkki lapselaps on juba 2-aastane. See on karm mu meelest! Pank seda kindlasti ei arva. :)
Suhteliselt kähku said paika ka laulatuse koht ja läbiviija, toastmaster e. tseremooniameister (miskipärast ei meeldi mulle see sõna - pulmavana. Kuidagi narr on öelda "vana" noore ärksa mehe kohta, kes pulmapeo püsti paneb.) Fotograafi leidmine oli paras probleem, kuid ka sellega sai suht ruttu ühele poole. Video filmijat me ei telli, sest huvitaval kombel on meil peigmees selle ala inimene ja võtab oma udupeene kaamera kaasa, millega siis oma jõududega saab kogu üritus ka jäädvustatud.
Ooooo, kutsete tegemine oli lahe! Uskumatu, ma tegin 70 kutset, ajasin 700 pärlit kuldniidi otsa ja lõpptulemus oli vapustav! Kõik vähemalt väidavad seda. Naabrinaine arvas, et neid võiks teistelegi teha... Hehee. Kutseid oli kolmes keeles ja kui nad kõik valmis said, siis ma tundsin küll, et olen millegi suurega hakkama saanud.