Sangaste Loss - Igasugust

Sisestas maarja1712,
Blogide kategooria: 

Meie pulmad toimusid Sangaste Lossis nagu ma juba 3korda kirjutanud olen:) . Nüüd ma tahaksin seda blogi pühendada ainult sellel koha kiitmiseks.
Meie valik Sangaste Lossi kasuks tuli sellest, et ma olen sealtkandist pärit ja eelnevalt kokku puutunud selle kohaga. Küll mitten nii väga organiseerimise poole pealt, aga olen seal erinevatel üritustel käinud.
Sangaste Loss oli päris mitu aega üsna kurvas olekus…Selline väsinud ja pehmelt öeldes lagunemas. Oli kohe väga kahju vaadata. Kui me oma soovidega sinna 1,5 aastat tagasi läksime, oli seis natukene paranenud, kuid mitte oluliselt. Kuid siiski mu süda ütles , et see on just õige valik pulmade pidamiseks. Lossis töötab väga väga väga (miljon korda) tore administraator Lea. Kes nüüdseks tegeleb ka seal Lossi dekoreerimisega. Temaga kokkusaades oli ta väga asjalik, sõbralik ja no nii kerge oli temaga asju ajada. Nii ta jäigi meile n.ö. tugiisikuks sealt poolt. Läbi kelle käis kogu kirjavahetus ja info. Üsna alguses ta korraks mainis et võib juhtuda, et saavad meie pulmadeks midagi ülesse putitatud, aga ta eriti suuri lootusi ei hellitanud…Mis seal ikka mõtlesime. Koht oli ju tegelikult kena ja ajalooline ning abikaasale kah koht väga meeldis.
Kuid meie pulmadeks olid nad saanud rahad haljastusele ja uuele köögile. Ja te ei kujuta ette, nad on seal tõesti IMET teinud. Lossi taga on uus imelilus roosiaed ja jalgteed…kõik on lihtsalt võrratu! Saime seal super pildid! Meie pulmadeks oli Loss lausa vapustavalt kaunistatud ja nii nii armas. Aitäh Sulle Lea! Oli väga suursugune tunne olla seal ja pidada oma pulmi. Kõik meie külalised nii siit kui sealtpoolt piiri jäid nii rahule. Majutus (100le koos lisakohtadega) on küll veel mõeldud vähenoudlikule külalisele, kuid toad on puhtad ja hoolitsetud.
Toitlustamine oli ka lihtsalt super. Kõigile meie soovidele tuldi lahkesti vastu ja pakuti välja ka omi ideid. Nt. Shampuselaud Lossi taga maasikate ja vahukoorega!!! Sangaste Lossis suur pluss on see, et nad ise pakuvad toitlustamist. Mis on väga heal tasemel. Oh, see on ainult kübeke sellest emotsioonist mida meile pakuti seal. Ma võiks siin kirjutada lehekülgede kaupa kui soe, tore, hea, ilus jne. on Sangaste Loss ja tema personal. Aga ma arvan, et teil kallid lugejad hakkaks lihtsalt igav:).
Tahame abikaasaga lihtsal öelda, et Sangaste Loss ja selle personal on kindlasti Lõuna-Eestis üks arvestatavaid pulmade ja peo pidamise kohti jälle. Pakub konkurentsi armastatud Taagepere Lossile, mis on kah super koht! SOOVITAME SOOJALT!
Netileht selline www.sangasteloss.ee

Palju armastust IGAVESEKS!

Kai Kuusik-Greenbaum
Võrgust väljas
Liitus: 1 Aprill 2007 - 19:34
Re: Sangaste Loss
16 Juuli, 2008 - 17:13

Sinu blogi lugeda on siiras rõõm:) Olles ise Lõuna-Eestlane nii sünnilt kui hingelt, oli minulgi valus vaadata nii kaunist lossi laguneva ja koleda ümbrusega. Nüüd Sinu blogi lugedes, tekkis soov millalgi sinna jälle minna:)
Tore, et teil pulmadega nii hästi läks, tundub, et kõik oli täielik muinasjutt:) Palju-palju õnne, armastust, teineteisemõistmist ja pikki-pikki kooseluaastaid teile:)!

Triinuke
Kasutaja Triinuke pilt
Võrgust väljas
Liitus: 13 Aug 2007 - 11:49
Re: Sangaste Loss
16 Juuli, 2008 - 22:34

Ka meie pidu toimus seal ja oskan nii Lea kui Kati suunas vaid kiidusõnu jagada ja hulgim. Loss, shampuselaud maasikad tuhksuhkrus, kaunistused, seaded, toit, tort ühesõnaga nad tegid meile kõige ilusama päeva ja panid i-le täpi peale!

Nendele tasub loota ja nende tegemisi usaldada, nad teevad rohkem kui te neilt oodanud olete!

maarja1712
Võrgust väljas
Liitus: 10 Juuli 2007 - 14:15
Re: Sangaste Loss
17 Juuli, 2008 - 14:59

triinuke,
enne meie pulmi nagime teie fotosid orkutis:) ja saime kinnitust et Lea on imeliselt kuldsete katega ja teie nagite vapustavad valja:). olen 100% sinuga nous. sest nad muutsid ka meie paeva oodatust palju palju imelisemaks!

mirju
Võrgust väljas
Liitus: 14 Märts 2008 - 12:35
Re: Sangaste Loss
17 Juuli, 2008 - 10:38

See paik on alati tõmmanud oma salapäraga.Sinu blogi lugedes saan aru,et teil oli oma unelmate pulm just seal.Tahaks kohe nüüd minna seda paika uuesti vaatama,kuid kahjuks jälle tuhandeid kilomeetreid kodust kaugel.
Kõike ilusat!

maarja1712
Võrgust väljas
Liitus: 10 Juuli 2007 - 14:15
Re: Sangaste Loss
17 Juuli, 2008 - 14:31

meil olid toesti unelmate pulmad! ja seda suuresti tanu meie abistajatele. kindalsti tasub kohta uudistama minna. ma usun, et kui see tuhandete kilomeetrite labimine, sind ukskord sinna viib, siis on veelgi rohkem mida imetleda.
Paikest Sulle mirju meie molemi poolt!

Roxanne
Re: Sangaste Loss
17 Juuli, 2008 - 20:38

Käisin ise alles Sangaste lossis oma lapsepõlve sõbranna pulmas, mis oli ka super ilus. Koht väga võluv (nagu alati olnud mu jaoks) ning kaunistused, toit, teenindus - kõik oli väga kena!
Olen juba 5 pulmas käind, kuid nii rajus ja vinges pulmas küll mitte, nimelt oli Kolumbus Kris meid rokitamas ja tõesti, isegi vanem rahvas rokkis 100ga. Väga vinge igatahes!!
On mida veel pikalt heaga meenutada =)

Rõõmsaks tegi seegi, et töö lossi korda tegemisel veel käisid. Nii et soovitan isegi soojalt teistele seda mõnusa hõnguga kohta!!!!

maarja1712
Võrgust väljas
Liitus: 10 Juuli 2007 - 14:15
Re: Sangaste Loss
18 Juuli, 2008 - 12:59

...ja kui ilusaks muutub siis kogu ymbrus ja loss ise... Ja kohale annab lisavaartust hea teeninus. Seda oli nii nii hea naha ja tunda! Sangaste Loss paistab olevat yks monus koht, kus pidu kisub rajuks:) Meil kestis pidu hommikul kl 7, oi kurja kui vinge oli.... Jargmisel paeval ma muidugi oma jalgu ei tundnud, nagu enamus meist, aga mis siis...nyyd on jalle koik ok:)