Suurimad hirmud unenäos - Igasugust

Sisestas Katsa,
Blogide kategooria: 

Täna öösel nägin siis esimese peaaegu täispika unenäo pulmadest. Siiani olen näinud ainult, et pulmad kohe-kohe hakkamas, aga kutsed saatmata ja kõik tegemata...

Unenägu hakkas pihta armastuse lukku panemisest, minul aga polnud lukku. Mees sebis siis kuskilt luku välja, see oli selline suur kandiline ja punane, peal elektrooniline tabloo ja nupud, et koodiga saab lukku panna :) Sild, kuhu selle riputada tahtsime, oli katki ja kolm külalist kukkusid vette, kusjuures need olid sellised inimesed, keda me pole kutsunud, üks mu endine naabritüdruk ja kaks ühenimelist klassiõde keskkoolist :) Naabritüdruk sai veest välja, aga need kaks klassiõde kadusid kuskile ära...

Nagu unenägudes ikka, ühel hetkel oled siin ja siis juba teises kohas, nii ka minul. Järgmisel hetkel olin juba peoruumis, kus oli keset ruumi veel valge telk püsti pandud ja mina siis lahistasin seal telgis nutta, kuna shampuse pokaalid olid lauale pandud nii, kuidas juhtus, mina olin aga kindlalt soovinud, et nad oleks südamekujuliselt paigutatud...ja ma olin täiseti lohutamatu, ei hoolinud enam meigist ega välimusest :)

Järgmisel hetkel lõikasin juba torti lahti... Tort – 3-korruselise vaagna peal oli 5 erinevat koogikest, alumisel üks, mis oli nagu meile mõeldud, keskmisel kolm ja ülemisel veel üks :) Asusin siis seda koogikest pooleks lõikema, kohutavalt raske oli, sest selle koogi põhi oli jube sitke, ülemine kook kukkus sellepärast veel ümber :) Ise veel mõtlen, et pean ju mehele ka jala peale astuma...aga kus siis mees on...kuskil eemal ja mina üksi seal tordilaua juures :) Lõpuks sai siis kook ka pooleks ning kui sööma seda hakkasime, oli taldrikul õige tordi tükk, mis meil tegelikult pulma planeeritud :) Ja laual oli ka äkki suur tort, millest oli paar tükki lõigatud. Mul kohe paanika, et mis te külalised jamate, sööge nüüd torti... Kõigil oli torditükk ees, ometigi oli suur tort peaaegu terve...

Siis olin ma juba kuskil õues ja mul oli mingi hall lapik karp käes ning ma raputasin seda, miski seal sees kõlises, tegin lahti ja seal oli nagu 2 ümmargust nuppu või rõngast sees. Ja siis ma hõikasin, et LEITUD, ei ole vaja rohkem otsida... Unenäo tähenduses tähendasid need 2 vidinat siis kahte klassiõde, kes silla juures ära kadusid... Ja siis ma ärkasin, üleni higine :)

Eile käisime tulevase abikaasaga sõrmuseid ostmas ja ju need 2 vidinat need sõrmused olidki. Tuleb kindlasse kohta panna, et ära ei kaoks, ju see mu suurim hirm, et nii unes nägin :)

leeena
Kasutaja leeena pilt
Võrgust väljas
Liitus: 16 Jaan 2008 - 20:23
Re: Suurimad hirmud unenäos
8 Juuni, 2008 - 17:16

Polnudki v2ga hull unen2gu..6nneks!
Arvatavasti ongi meie emotsioonid seotud unen2gudega(:

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev 25.10.2008(:

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev okt'08

eve5005
Võrgust väljas
Liitus: 6 Veebr 2008 - 17:03
Re: Suurimad hirmud unenäos
8 Juuni, 2008 - 21:07

Mina nägin kaa esimese paanika-unenäo ära. Pidu (tegelt on meil plaanis vastuvõtt ainult) toimus miskipärast minu vanaema juures...aega oli 1,5 tundi...inimesi oli kõndimas suht palju juba ja mittemidagi ei olnud tehtud. Ma teadsin, et maja peal lakas on pikad lauad...ja palusin, et keegi aitaks need alla tuua...keegi ei liigutanud end ja ainult naeratasid ja paitasid mind, et ohhh sul on pulmaeelne ärevus, rahune maha...asi lõppes nii, et ma lausa karjusin kõigi peale ja tirisin neid laudu üksi lakast alla, pinnud olid sõrmedes...loomulikult ei olnud mul veel kleiti seljas ja juuksed olid sorakil...nii ta lõppes, rohkem ei mäleta midagi...niiet päris jube..

:) loodame, et nii ei lähe

mirju
Võrgust väljas
Liitus: 14 Märts 2008 - 12:35
Re: Suurimad hirmud unenäos
8 Juuni, 2008 - 21:26

Püüa rahuneda.Igasuguseid unenägusid võib ju näha.Eks emotsioonid mängi vahel vingerpussi ja otsi väljundeid meie nägemustes.
Kõike ilusat!

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: Suurimad hirmud unenäos
9 Juuni, 2008 - 09:40

:) Palun vabandust aga nii lahe uni, ma itsitasin siin nii mis hirmus :) Unenägudest on alati nii lahe siin lugeda. Kusagile võiks lausa omaette teema teha- UNENÄOD. Siis võiks ju neid juhtumisi lugeda kui planeerimisest väsimus peale tuleb ja natukene utsitamist naeratuseks vaja läheb :)
Tegelikult aga arvan, et kõik saab korda minema ja väga kaunis olema. Te ju planeerite oma päeva täpselt selliseks nagu te seda näha tahate :)

Meist saab ametlikult meie 2. augustil 2008

Bride2008
Võrgust väljas
Liitus: 8 Aug 2007 - 15:09
Re: Suurimad hirmud unenäos
9 Juuni, 2008 - 15:46

Väga vahva unenäo osaliseks said, kuigi eks sulle ei pruukinud see tunduda nii lahe:) Eks tagantjärele mõeldes oli kindlasti endalgi naljakas. Õnneks pole ise enam õudukaid näinud nüüd, kui pulmadeni aega 5 nädalat. Aga eks jõuab veel kõike juhtuda;)

Pilks76
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2007 - 21:13
Re: Suurimad hirmud unenäos
9 Juuni, 2008 - 23:10

Kõige õdsam ju polnudki ja õnneks see oli uni:)