Uus Pulmad.ee - mis on muutunud ? - Igasugust

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tervitus-

Oleme lõpetamas oma Pulmad.ee muutmiseprotsessi ja nüüpd oleks ka õige aeg rääkida, mis on muutunud.

Ja muutunud on palju. Öeldakse, et sisemine ilu on see, mis on kõige tähtsam - nii ka Pulmad.ee puhul. Muudetud on kogu baas. millelt Pulmad.ee toimib ja tänus sellele toimib kordades kiiremini.

Muudetud on kogu kasutajaliides (pulmad.ee/user) - lisatud on järjehoidjate lisamise võimalus. Leiate midagi huvitavat ning saate selle lisada oma järjehoidjatesse, et ei pea seda uuesti otsima.

Kasutajaliidese avalehel on kohe näha, mis vahepeal on juhtunud - kõik kirjutised, uued tegijad kataloogis, uued kuulutused.

Kataloog on igatpidi filtreeritav - tahate kohta, kus on wifi ja mis mahutab kuni 80 inimest. Filtreerige see välja. See on veel osa, mis alles hakkab 100% toimima lähimate nädalate jooksul (blogi kirjutamise kuupäevaks on 18.märts 2013), sest kõik meie kataloogis olijad ei ole veel oma andmeid üle vaadanud.

Tegijate poole pealt on kataloog samuti muutnud, sest võimalusi, kuidas ennast noorpaaridele tuttavaks teha, on tunduvalt rohkem.

Kuulutuste osa on samuti filtreeritav ning nüüdsest ka ajaliselt määratletud (perioodi ise etteanda ei saa, see on alati 60 päeva) - kui teie kuulutuse periood lõppeb, saate sellekohase teavituse, kui te siis oma kuulutust ei pikenda, kusututatakse ka teie kuulutus automaatselt.

Samuti oleme võitlemas spämmiga, kuigi see võitlus tundub aegajalt suhteliselt keeruline - sellest ka igasugused "captshad" ja "pildi tundmise" küsimused aegajalt.

Ja peame ütlema, et Pulmad.ee arendamine on pidev protsess, see ei peatu kunagi.

Lugupidamisega,

Virgo
Pulmad.ee 

Arne Nõmmik
Kasutaja Arne Nõmmik pilt
Võrgust väljas
Liitus: 8 Aprill 2009 - 10:16
Re: Uus Pulmad.ee - mis on muutunud ?
2 Aprill, 2013 - 09:36

uus parool?