Virgo suured tänud hooaja lõpus kõikidele sõpradele ja tegijatele - Igasugust

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tervitus-

Oeh, läbi :) Hooaeg nii nagu ta oli, on tänaseks läbi :) Ja mina ka - vähemalt üheks kuuks. Ja tegelikult tean ma juba täna, et mul tekib homme mõte, et mida ma järgmine nädalavahetus peale hakkan. Ei olegi pulma...hmmm...appi :) Mida ma selle ajaga peale küll hakkan. Okei, pere, kalale, magama, tegevust leiab kindlasti. Kuid see heietus pole selleks, et rääkida minust :) Ma tahaksin järjest tänada kõiki tegijaid, kellega suvel on saanud koostööd teha. Parandan ennast, tahaks tänada ainult neid tegijaid, kes on tõepoolest head ja väga head ja parimad.

Hakkaks siis pihta, sest nimekiri on pikk !!!

Kõigepealt armsad kallid noorpaarid - tänud, et kutsusite mind pulmaisaks ja loodan, et sain teile abiks olla. Ja loodan, et tegin teie sündmusest just sellise nagu tahtsite.

Ja alustaks Taageperast ehk Taagepera lossist. Ja suur tänu teile, aitäh, ilma teieta oleks Eesti pulmad tunduvalt igavamad ja arvatavasti ei teaks keegi ka seda mis on südamlik ja hea teenindus. Tänud Kerli, Kati, Triinu, Mari, Taivo, Essu, Riina, Krista, Krista, Anni, Krista, Georg, Katrin, Keijo, Joosep , Reimo (ma täiendan seda nimekirja kindlasti, sest täna öösel ei tulnud kõik inimesed kohe meelde). Kui just maavärinat ei toimu, siis olete minu jaoks Eesti parim pulmapidamise paik. OLETE MULLE KALLID!

Ja nüüd siis kallis Glehni rahvas - ka teie olete mulle südamelähedased. Marin ja sinu tore Mäesalu Cateringi "tiim", Annika ja sinu tore majaseltskond. Aitähh teile.

Ja head sõbrad ansamblist Plingers. Alustaks nii nagu me tavaliselt üksteist tervitame - ka teie olete mulle ebameeldivad :), aga ilma teieta ei saaks mina olla see kes ma olen. Te olete alati mu seljataga, tegemas nö musta tööd, mida keegi kõrvalt ei näe. Heeblid, nupud ja juhtmed - kui kõik bändid oleksid sellised, siis oleks meil tunduvalt rohkem õnnelikke noorpaare. Tänud teile Ermo ja Ingmar. Ma olen teile seda mitu korda öelnud, aga ütlen ka siin - ma ei oleks uskunud, et ma oma vanuses (ei, ma ei ole nüüd nii vana ;) ) leian endale ühed parimad sõbrad... Teie need olete.

Ja lisaks siia ka kolm muud tegijat Eesti ansamblite turul - Amadeus - tänud - Nukker Kukeke - tänud - Lehmakommionud - tänud. Ma tean et te kõik kolm olete võimelised kõige suuremad saalid Eestis publikust tühjaks mängima, nii et tänud ka teile.

Ja Annika ja Kristiina ja Urmas - kui keegi veel aru ei saanud, siis paneme perekonnanimed ka siia - Metsla ja Männiku ja Ääro. No oleks kõik fotograafid sellised :) Kristiina puhul teame, et tema on natuke pooldumas (ja palju õnne juba ette ära) ja võibolla vahepeal teeb imetillukese pausi pildistamises, kuid ülejäänud te jääte ju igaljuhul näitama noorpaaridele just seda mida nad tahavad - nende imeilusat päeva. Suurimad tänud teile kolmele.

Ja Ivo Eggi - sa oled vähemalt mulle õpetanud, et parim videomees on see, kelle tulemust nähakse peale pulmi videot vaadates (nüüd vist pigem siis DVD-d vaadates) ja pulmades jääb videomees alati tahaplaanile. Usu, ma olen sellel suvel kohe kindlasti pidanud paarile "heale" videomehele ütlema seda, mis on ta koht. Sa oled parim - tänud.

Ja Uku, sa va naaber, sa oled enamuse aega pulmades ainult alguses ja ainult lõpus - oma suurepäraste Limuluxi limusiinidega. Uskuge, seda et Uku mu naaber on sain ma teada alles hiljem, siis kui mina juba teadsin et tal on limusiinid :) Ja ta on ju kauge naaber :) 2 boxi edasi. Tänud.

Ja siia lõppu suured tänud mu kallid Pulmad.ee moded - oh pagan, mida ma teeksin ilma teieta, sest suvel ei oleks ilma teie hoole ja armastuseta ka Pulmad.ee-d.

Aitähh teile ja kohtumiseni uuel hooajal.

Tänades,

Teie Virgo
Pulmaisa

Bride2008
Võrgust väljas
Liitus: 8 Aug 2007 - 15:09
Virgo suured tänud hooaja lõpus kõikidele sõpradele...
6 Oktoober, 2008 - 14:02

Kuigi olen siin juba tegijaid tänanud, siis topelt ju ei kärise. Suurimad tänud just Sulle, Virgo, meie imeilusa pulmapeo eest 19. juulil Raplas Nõmme Kõrtsis. Meie külalised olid sinust suures vaimustuses ja üks sugulane, kes tavaliselt sellistelt pidudelt esimesena lahkub, pidas lõpuni vastu ja kiitis taevani nii sind kui bändi (Plingers). Nii et veelkord suur suur aitäh:)