Mõisailutulestik - Ilutulestikud

Sisestas Rinald,
Blogide kategooria: 

Nagu nimigi juba ütleb sobib mõisailutulestik just kõige paremini mõisaparki, kus on võimalik ilutulestiku efektide ja tule abil ilmestada ja rõhutada pargis olevaid objekte (vanad puud, kujud, purskaevud jne). Mõisahoone räästast on võimalik alla riputada tulekosk. Elavast tulest tulekirjaga on võimaik kirjutada noorpaari nimed vms. Lisaväärtust aitavad lisada näiteks tulešonglööride esinemine enne ilutulestiku.

Mõisapargi teerajad saab valgustada küünaldega, tõrvikutega või lõketega, mis loovad sooja ja piduliku miljöö. Ilutulestik on oma loomult lokaalne ja mõeldud vahetus läheduses viibivale publikule. Mõisailutulestikus kasutatakse enam madala sfääri efekte lennukõrgusega enamasti kuni 15 meetrit. Maapealsed vulkaanid, tulekettad, bengaalituled, tulekirjad, komeedid, roomaküünlad ja tulepajad.

Finaaliks sobivad ka väiksekaliibrilised ilutulestiku pommid. Selline madal vaatemäng sobib üles laskmiseks ka mõnel muul piiratud territoorjumil või lihtsalt looduslikult kaunis kohas

Silmas pidades ilutulestiku toimumiskoha reaalseid ruumilisi ja geograafilisi iseärasusi, suudame Teile disainida optimaalseima ja meeldejäävaima vaatemängu. Oma trumbiks peame head tehnilist baasi ja 20 aastat kogemust ilutulestiku korraldamisel. Heaks põhjuseks võib olla juubel, pulm, kooli lõpuball või muu pidulik sündmus.

Mõningad näited meie tehtud töödest:
http://www.fireworks.ee/nggallery/page-47/album-2/gallery-2/

Lugupidamisega,

Rinald Kodasma
Ruf Eesti AS