Mees palus naise kätt 9999st punasest roosist tehtud kleidiga - Kleidid

Sisestas MerleR,
Blogide kategooria: 

Arvad, et sellised asjad juhtuvad vaid muinasjuttudes? Siiski mitte. Üks hiina mees otsustas oma südamedaamile abieluettepaneku teha moel, millest naised ei oska tavaliselt isegi unistada. Ta lasi õmmelda kleidi 9999st punasest roosist, kinkis selle oma väljavalitule ning kui tütarlaps oli roosikleidi selga tõmmanud, palus teda endale naiseks.

Xiao Fan plaanis abieluettepanekut teha, kasutades tavalisi roose, kuid teades oma väljavalitu armastust moe vastu, otsustas astuda sammu kaugemale. Mees palkas mitu õmblejat, kes nägid tohutult vaeva, et kleit õigeks ajaks valmis saada.

Kui suurpäev kätte jõudis, pani õnnelik väljavalitu Yin Mi kleidi selga, selle peale valge karusnahkse krae ning kätte kimbu kollaseid orhideesid. Suursündmus leidis aset Chime-Long Paradise lõbustuspargis Guangdongi provintsis — just seal kohtusid armunud esimest korda aastal 2009, kui Yin Mi krooniti Miss Bikiniks.

Kleit, mille mister Fan oma pruudile meisterdada lasi, pole mitte ainult imekaunis, vaid ka sümboolne. Number 9 esindab hiina kultuuris “igavikku.” Orhideed sümboliseerivad armastust, ilu ja voorust.

ManusSuurus
Image icon 9999-rose-dress-550x827.jpg61.22 KB