Unistuste laulatus - Laulatus

Sisestas Pilks76,
Blogide kategooria: 

Olin juba ammu unistanud pulmadest ja mõteteis olin selle planeerinud juba täpselt ära, ainult et üks oluline inimene oli puudu. Mees kellega see toiming teha. Üks purunenud suhe selja taga, olin kindel, et eks see unistuste laulatus ka ainult unistuseks jääb. Kujutasin vaimusilmas ette kuidas olen enne laulatust vähemalt pool aastat kihlatud ja see kihlusepäev peaks ikka olema selline, et meelde jääb. Tahtsin kindlasti laulatust, sest kirik on minu jaoks midagi nii püha ja ülevat, et see teeks selle päeva minu jaoks kindlasti erilisemaks. Kiriku kaunistused, mis loovad selle toimingu veel kaunimaks kui see on:) Ja muigugi laulatus ise, kujutasingi ette kuidas ma tulen pikas valges kleidis, kleidisaba lohisemas veel pikalt järgi, oma isa käevangus oma tulevase pooleja kleidi sabast hoiab kinna vaevu kõndima õppinud väike tütre tirts. Kindlasti ei mängiks traditsiooniline oreli muusika vaid mõni muusika pala ERA kollektsioonist. Ja siis jõuan oma tulevase juurde, kes mind esmakordselt näeb minu uhkes pulma kleidis. Ja see vande andmine teineteisele ja sõrmuste sõrme panek, nagu mingi väga püha üritus. Ja väga soovisin, et saaksin kutsuda sellest osa saama kõik oma lähedased inimesed. Ja pärast seda pulmapidu, mis peaks lähedastele ikka kauaks meelde jääma. Kuid nüüd kui on tänapäev ja ma olen koos elanud kaks aastat mehega, kes on pannud mind tundma nii nagu see elu olekski muinasjutt ja tema mu unelmate prints, tundub et minu unistuste pulmast hakkab saama reaalsus. Kas küll kõik osad sellest tulevad just nii nagu olin ettekujutanud näitab aeg:) Üks 1,5 aastat tagasi kui oma tulevasele rääkides lihtsalt juhuslikult kuidas mina olin unistustes planeerinud oma laulatust ja kõike sellega kaasnevat, minu jutu lõpedes ütles ta mulle armsalt, et tead kallis selle teo me veel teeme ära. Ju ta elavalt kujutas siis seda minuga koos ette, kui ma sellest õhinal rääkisin. Täna päeva jõudes olengi kihlatud ja kihlusest olen ka siin kirjutanud, see oli minu jaoks üks uskumatult ilus ja romantiline sündmus. Nüüd kus pulmapäev paigas ja käib usin planeerimine, tundub mulle, et minu unistuste pulmast hakkab saamagi reaalsus. Pole patt unistada, kuid mis saaks olla toredam kui sellest unistusest saabki tõelisus:) Ma soovin kõikidele nende unistuste täitumis. Ma olen nii õnnelik:)

luuna2x
Võrgust väljas
Liitus: 30 Dets 2006 - 21:42
Re: Unistuste laulatus
7 Jaanuar, 2008 - 15:24

Edu ja jõudu teile!!! :) eks igalühel meil ole oma unistustepulm ;)

Meie rühime ka edasi oma unelmate päeva poole. Ja teeme kõik, et see oleks nii nagu hing ihaldab :D

Kai Kuusik-Greenbaum
Võrgust väljas
Liitus: 1 Aprill 2007 - 19:34
Re: Unistuste laulatus
7 Jaanuar, 2008 - 15:38

:) Nii armas. Palju õnne teile ja edu-jaksu tegemistes-toimetamistes!

snegurotska
Kasutaja snegurotska pilt
Võrgust väljas
Liitus: 21 Aug 2007 - 09:14
Re: Unistuste laulatus
8 Jaanuar, 2008 - 18:15

mina olen mõelnud, et kuna kiriklik pulm siis oleks jube armas kui ameeriklaste moodi tooks sõrmused nt mu ca 3 astane õetütar.
aga kuna ta paras pätu, siis kujutan ette, et ta paneks nendega lihtsalt jooksu ja kõik saaks peatäie naerda :)

Pilks76
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2007 - 21:13
Re: Unistuste laulatus
9 Jaanuar, 2008 - 22:02

mõtlesin ka et tore oleks kui mu tütar sõrmused tooks, aga ta vaevalt aastane siis, mul lihtsalt heameel, kui ta selleks hetkeks käima hakkab. Aga lastega saaks selles osas palju nalja küll, sest nad nii ettearvamatud:)

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: Unistuste laulatus
9 Jaanuar, 2008 - 13:38

Issver kui ilusasti kirjutatud... Ma kujutasin juba sind selle jutu lugemise peale samas olukorras ette... On armas kui keegi nii täpselt teab, mida ta tahab! Ise unistasin ka aga no nüüd kui asi nagu reaalseks on saamas siis unistus järjest muutub :P

Atukas
Võrgust väljas
Liitus: 3 Jaan 2008 - 09:35
Re: Unistuste laulatus
9 Jaanuar, 2008 - 14:58

Oh jah, nagu filmis. Ka mina kujutasin seda kõike ette sinu lugu lugedes. Ülimalt suured õnnitlused!

Meryneitsi
Kasutaja Meryneitsi pilt
Võrgust väljas
Liitus: 13 Dets 2007 - 22:38
Re: Unistuste laulatus
10 Jaanuar, 2008 - 02:06

Nii ilus! Kindlasti tulebki su unistuste päev nii ilus nagu kirjutasid. Ei jõua oma unistuste pulmapäeva reaalsuses ära oodata...:)