Lilled muudavad pulma kordumatuks! - Lilled

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Pruut on õis, kelle ilu toovad esile veelgi paremini lilled. Peigmehe austav ülesanne on tellida pruudile kaunis kimp, milles peab ta arvestama pruudi iga “ kapriisi “ ja sooviga. Juba vanast ajast on roos pruudilill olnud. Tänapäevalgi kasutatakse seda ilusat lille tihti koos teiste lilledega, mis tõstavad roosi esile ja annavad erinevaid variatsioone. Tähtis on ka värvivalik.

Rohekas – valge kombinatsioon on alati ilus, samas võib värvidega kimbule lisada erinevaid kauneid nüansse.

Moes on minimalistlikud pruudikimbud. Näiteks võib pakkuda suure ilusa roosi, mis on kokku kombineeritud 20 st roosist. Valida võib erinevaid värve, mida annab kaunistada pärlitega, ilutraatidega, paeltega.

Moes on trendikad kimbud flamingolilledega, mille varred on dekoreeritud pärlitega. Eriti huvitavad on stiilsed kimbud erinevate kujunditega jne. Kimbus on kenad ka  lilled vastavalt aastaajale.

Kevadel võiks kasutada ära lumikellukeste ja sinilillede sära – viimastega kaasneb ka sinine, õnnetoov maagia.

Suvel sobiksid hästi piibelehed roosidega, mis annavad kimbule romantilise joone. Samas võib olla ka punase mooni õis – väga kaunis ja samas originaalne.

Päris uus ja romantiline lahendus on kasutada maasikaid ja valgeid õisi suvel pulmaauto kaunistamiseks. Ka autokaunistused on erinevad õrnast klassikalisest rohe – valgest lilleseadest kapotile kuni huvitavate diagonaalsete lahendusteni.

Pidulikuks teevad väiksed metallik – õhupallid, mis annavad pulmaautole omapärase ja piduliku šarmi. Õhupallidega ja lilledega kaunistatud ruumidki omandavad piduliku ja nägusa välimuse.

Pruutpaar, kes soovib kiriklikku laulatust, saab tellida sobiva kaunistuse ka kirikusse, milleks võiks olla lilledega kaunistatud altar, pinkide otsad, pikad küünlad, mis omakorda veelgi rõhutavad selle kauni päeva pidulikku meeleolu.

Autor: Karina Saber, 56691191
Orig. URL: www.karinalilled.ee