Väldi läikivat nägu pulmapäeval - Mood, Igasugust, Make-Up

Sisestas novella_1,
Blogide kategooria: 

Pulmad on üks elu tähtsündmustest ja sellel päeval soovivad kõik kaunid välja näha. Sel päeval peegeldub pruutpaari silmist erilist sära ja salapära. Valged pulmad on iga naise unistus ja sellel päeval soovitakse välja näha eriliselt ilus ja pidulik. Kleit, loor, kingad ja aksessuaarid- need kõik annavad välise sära, kuid sisemist rahulolu ja enesekindlust peegeldab hoopis nägu. Kahjuks ei ole loodus kõiki õnnistanud ideaalse näonahaga, kuid kauni jumestuse üheks oluliseks komponendiks on kindlasti terve, ilusa jumega näonahk. Rasune näonahk valmistab meelehärmi väga paljudele naistele, aga sageli ei ole sellest murest vabad ka mehed. Tavaelus ei pruugi rasune näonahk valmistadagi nii suurt meelehärmi, kuid vaadates fotosid ja seal nähtavat läikivat nägu, võib tuju kergesti nulli langeda. Kui perega on võimalik iga aasta uusi perepilte fotograafi juures teha, siis pulmapiltide puhul paraku sellist võimalust ei ole. Seega ei soovi kindlasti keegi pulmapäeva meenutavaid fotosid ja videot, kust vaatab vastu läikivate nägudega pruutpaar. Olgugi, et su elu suurpäev, on see sageli pikk ja väsitav, kuna sellesse mahub palju erinevaid hetki ja olukordi, mis ei võimalda pidevalt meiki uuendada ning üha uute puudri kihtide lisamine võib tekitada su näole justkui maski ilme. Perfektse meigi eelduseks on õigesti hooldatud näonahk ja seega on soovitatav pruudil kindlasti külastada kosmeetikut, kes turgutab sinu nahka õigete vahenditega. Rasuse näonaha hooldamisel on oluline ebapuhtuste kõrvaldamine ja nende tekkimise tõkestamine ning rasuerituse normaliseerimine. Nahapoore ahendavad ja naha läikimist takistavad tooted muudavad naha kaunimaks ja värskemaks. Suurepärased tooted rasuse naha hooldamiseks on kerge niisutav kreem ja poore ahendavad savimaskid. Pea siiski meeles, et ei ole vaja kasutada oma naha hooldamisel liiga tugevatoimelisi tooteid. Liigselt nahka kuivatavad tooted võivad iseendale vastu tegutseda, sest naha pinna kuivamisel suureneb rasueritus veelgi!
Vältimaks negatiivset üllatust pulmapäeval tuleks kindlasti lasta teha proovimeik, et veenduda, milline meik just sulle sobib! Kuna hea tava näeb ette, et pruudimeik on üldjuhul väga õrn ja läbikumav, siis pidev puudrikihtide lisamine läikiva näonaha varjamiseks ei ole hea ning tõhus lahendus. Päeva jooksul tekkinud rasu aitavad ka vähendada matistavad jumestuskreemid ja mineraalpuudrid.
Novella e-poel (www.novella,ee) on sulle pakkuda lihtne, kuid väga efektiivne lahendus läikiva näo vastu! Oily- Doily rasueemalduslapid võimaldavad sul kiiresti oma läikivat nägu korrastada ilma seejuures meiki eemaldamata. Lapid on imeõhukesed ja mahuvad ka kõige väiksemasse käekotti, mistõttu on neid mugav endaga kaasas kanda. Nende lapikeste kasutamine on väga lihtne- lihtsalt vajuta leht sinna näopiirkonda, kuhu vaja ja koge, et liigne rasu imendub sellesse hetkega.
Pulmad on su elu tähtsündmus, ära lase läikival näol ennast sel päeval häirida!