Esimest korda riideid vaatamas... - Mood

Sisestas liisbet,
Blogide kategooria: 

Niisiis käisin ära Tigasmos ja olen poole targem. Sain teada orienteeruva hinna, kui laseks omale seeliku ja korseti õmmelda. Ja eks ma veel seedin, hetkel on emotsioonid liiga värsked. Aga ma kahtlustan, et ma siiki valin selle variandi, et lasen endale punase seeliku õmmelda ja laenutan kuskilt heleda korseti.
Sest seal mulle sobivaid laenutus korsette ei olnud. See pärast võtsingi hinna seelikule ja korsetile, mitte pluusile, nagu esialgu plaanis. Kummaline oli see, et pluusi hind öeldi tuleb korsetiga sama. Võibolla ma ei väljendanud ennast selgelt, ei tea, kuidagi kummaline tundub, et lihtne voodril pluus korsetiga samas hinnas saab tulla. Aga see selleks. Kui ma jään nüüd selle mõtte juurde, et ülemistosa ainult laenutada, siis saan vabamad käed otsida sobivaid kingi ja ei peaks nii väga nende hinda vaatama. Kaubamajas täna proovisin, niiiiii kenad olid ja sobisid hästi. Sest kingad on ka üliolulised mu jaoks. Lisaks tahaks veel mingit pärlite komplekti kuskilt leida, midagi odavamat ja lihtsamat.
Täna käisin zelluloosi poes ka ära ja varsti teen proovi kutse valmis ja panen siia kommenteerimiseks! :) huvitav, sõrmuste pilt on mul siiani lisamata....see oli vist liiga suure mahuga pilt, kui ma nüüd hoolega järgi mõtlen.

mg
Võrgust väljas
Liitus: 11 Märts 2008 - 08:36
Re: Esimest korda riideid vaatamas...
17 Märts, 2008 - 19:05

Soovitan veel vaadata Pärlisse, seal oli palju ilusaid korsette, vähemalt minu maitsele:) ja nad õmblevad sobiva suuruse ka rendiks. Ise proovisin ka seal punast seelikut, mis oli küll peoriitete juures, aga sama matrjali oli kasutatud ka pulmakorseti juures - päris vinge komplekt tuli, kuid minu jaoks oli ikka punast liiga palju:)

mirju
Võrgust väljas
Liitus: 14 Märts 2008 - 12:35
Re: Esimest korda riideid vaatamas...
17 Märts, 2008 - 20:36

Eks see riietuse probleem ole alati kõikidel pruutidel üks olulisemaid.Ma olin eelmisel nädalal Eestis ning käisin ka pea kõikides Tallinna Pulma- ja peoriiete poodides.Mida kõike seal pole,kuid sageli müüakse esemeid ainult koos kleitidega ja ilma pole võimalik sugugi saada.Naljakas.Igal pool mujal maailmas saab tellida ja osta nii,kuidas kliendile sobilik ja sind tänatakse ette ning taha,et sa üldse külastasid nende poodi.
Sulle aga kõike ilusat ja küllap saad lõpuks oma unelmate kleidi.

leeena
Kasutaja leeena pilt
Võrgust väljas
Liitus: 16 Jaan 2008 - 20:23
Re: Esimest korda riideid vaatamas...
17 Märts, 2008 - 21:16

Tegelikult on v2ga hea, et sa t2pselt tead mida tahad :)
Edu sulle!!

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev 14.02.2009(:

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev okt'08

muska23
Kasutaja muska23 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 3 Märts 2008 - 10:51
Re: Esimest korda riideid vaatamas...
17 Märts, 2008 - 23:25

mina käisin kahh nädalavahetusel tigasmos ja üllatusin nende odavate hindade üle, arvasin et sealt alla 10 000kr midagi ei saa aga vastupidi väga odavad kleidid olid!!! Leidson kahh endale sobiva kleidi aga veel ära ei ostnud, sest pulmadeni veel nats aega ja tahaks seda uut kaupa kahh näha mis peale pühi pidi sinna tulema! edu kõigile kleidiotsingus!!!

Mõni Hetk On Elus Ilusam Kui Teine
Mõni Hetk On Kohe Väga-Väga Ilus

Mõni Hetk On Elus Ilusam Kui Teine
Mõni Hetk On Kohe Väga-Väga Ilus

Pilks76
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2007 - 21:13
Re: Esimest korda riideid vaatamas...
19 Märts, 2008 - 09:46

Alati on lihtsam otsustada, kui juba tead mida tahad kanda sellel päeval. Mina käisin eile Tigasmos ja sain endale sealt tiaara, väga tore pood.