Minu kleidi lugu;) (ebay) - Mood

Sisestas MaarjaLiisa,
Blogide kategooria: 

Minu kleidi lugu sai alguse tegelikult juba juuli lõpus.
Hakkasin kohe uurima internetist. Suure tõuke selle jaoks sain aga siitsamast pulmad.ee-st, kui lugesin kellegi teise kogemustest.
Uurisin ka weddingost.
Minu nõudmiseks olid 2 asja. Nimelt pidi kleit olema puhvis ehk printsessilik ning tal pidid olema mingisugusedki õlapaelad.
Hakkasingi uurima ja avastasin, et just selliseid kleite nagu minule meeldib on väga vähe.
Silma hakkasid kaks kleiti, mis mõlemad olid weddingost. Kuid õnneks ei jäänud kumbki neist lõpuks sõelale.
http://weddingo.net/shopexd.asp?id=4222&bc=no
ja
http://weddingo.net/shopexd.asp?id=4230&bc=no
Mulle meeldis nende taljelõige ning see, et nende kinnitus oli ebatavaline. Kinnitus kaela taga.
Ülemise kleidi ideest loobusin üsna kiirelt, sest nägin sama mudelit kellelgi seljas ja too ei tundunud üldse nii eriline, et olla just minu kleit.
Ka teise kleidiga oli sarnane tunne. See polnud lihtsalt minu kleit. Tegumood tundus liiga tuim, kui seeliku osa vaadata.
Siiski olin ma valmis juba otsustama nende kasuks, kuni avastasin enda jaoks landy:)
Vau, milliseid kleite tal oli ja mis hinnaga pealegi. Silma hakkas tema omadest vaid üks kleit. Kõik ülejäänud praakisin koheselt välja. Mäletan väga hästi seda pikka "tab"de rida, mis mul brauseris kogu aeg igaks juhuks lahti oli. Niipea kui sain aega, et rahulikult kleiti valima hakata, kaotasin kibekiirelt ära kõik kleidid peale ühe.
See nägi lihtsalt nii võrratu välja. Ka reklaampildid olid üllatavalt heade nurkade alt ning nägin põhimõtteliselt tervet kleiti ja igalt küljelt:)
Hind oli samuti üsna mõistlik. 169$ ei ole ju üldse palju tegelikult. Ootasin siis septembri algust, kuni kihlatu krediitkaart taas nulli läks ja sain kleiti ostma hakata.
Aga oh häda! Minu kleit oli kadunud! Mind valdas täielik paanika. Otsisin ja otsisin, kuid ei leidnud enam. Mõne tunni pärast otsustasin taas ebaysse kiigata ja minu kleit oli taas müügile ilmunud. Kahjuks küll tükk maad kõrgema hinnaga (189$, naftahind ju tõusis sel ajal lakke) ja senine buy-it-now võimalus oli ka kadunud. Mis mul muud ikka üle jäi. Tegin kiirelt oma pakkumise alghinnale ja pidin nädal aega ootama kuni sain oma andmeid edastada. Niipea kui tähtaeg täis tiksus, maksin oma kleidi ja edastasin andmed.
Jäin ülirahule landy teenindusega ning hea inglise keele oskusega:)
Kleiti valmistati ~2nädalat. Kahjuks kohaletoimetamisega läks aga vähemalt sama palju.
Posti pandi mu kleit juba 26.septembril kuid kätte sain lubatud 8.oktoobri asemel 15dal.
Loomulikult lähevad kõik pruudid pabinasse, kui nad oma kleite kätte ei saa. Paanikat tekitas ka see, et tracking süsteemi oli uuendatud viimati 28.septembril, kui mu kleit Sanghaist välja lendas.
Uurisin kohe landylt, et mis viga, kuhu see jääb. Vastuseks sain, et arvatavasti läheb sellega veel paar päeva aega, kuna Hiinas oli nädalane rahvuspüha ning et pole mu kleit kadunud ühtigi. Siiski lubati, et kui kleit 20daks kohal pole, teevad kiirtellimusena uue ja saadavad selle mulle.
Lood läksid üha paremuse poole, väikeste langustega loomulikult. Nimelt suutsin teisipäeval kooli minnes oma hajameelsuse ja vihmase ilma tõttu rolleriga kukkuda. Õnneks midagi hullu polnud, kuid koolimaja külastus jäi minule selleks päevaks ära.
Mõtlesin, et noh, veidi aega on seda madalseisu juba olnud. Millal siis see õnnistus ka tuleb?
Ega ta tulemata jäänud:) Õnnistus ja õnn oli aga nii tohutu, et kui ema helistas ning kleidi saabumisest teavitas pistsin üle klassi karjuma tüdrukutele, kes mulle kogu aeg kaasa elasid et kleit tuli XD. Oi seda rõõmu nii minu kui nende poolt:) Nii mõnelgi väga heal sõbrannal olid rõõmust silmad kergelt märjad.
Koheselt, niipea kui uksest sisse jõudsin, tõmbasin oma elutoa põranda puhtaks ja panin suure lina igaks juhuks veel peale, et kleit mingil juhul mustaks ei saaks. Avasin pakki hoolega ning hetkeks tekkis isegi kartus, et lõikasin kleiti. Õnneks oli tegu vaid kilega ning kleit jäi terveks:)
Tahtsin koheselt kleiti selga ajada ning valmistusin selleks. Paraku ei arvestanud ma sellega, et kleidile tuli korsetipael ise peale panna. (muuseas paela keskpunkt oli pisikese voldikesega ära märgitud:) Tükk aega askeldasin, aga peale ma ta sain. Sisse ma aga ei mahtunud. Sättisin 4korda neid paelu laiemaks, et sisse mahuksin. Pärast pikka pingutamist suutsin selle endale selga ajada ning nägin end mingil määral peeglist. Kahjuks oli peegel kitsas ja ülimust, seega ei julge neid pilte siia panna. Korsetipaelu ma päris koomale ei tõmmanud. Ema kartis et astub kleidi peale ja lõhub ära, mistõttu pidin ühe käega kleiti tagant koomal hoidma kui selga proovisin:) Keerutasin sellega ~40minutit ning imetlesin seda nii palju kui sain, sest sabaosa on tal üsna pikk. Kõik nägi palju imelisem välja, kui pildi peal. Tundsin jällegi, et just see on minu kleit! :)
Nii ema kui isa silmad olid imestusest suured ja rõõm oli hästi näha:) Nende pesamuna läheb ju mehele!:)
Õhtul laotasin kleidi voodile ning näitasin seda oma kihlatule. Loomulikult ainult lamedal kujul(mitte seljas), sest muidu pole üllatusmomenti:) Terve 2,3 m laiune voodi oli seda täis. Toppisime koos kleidi JYSK-ist ostetud riidekotti, mille kvaliteet tundus üsna kehv, kuid oma mõõtmetega ajas asja ära. Terve kott oli kleiti täis. Hea, et luku kinni saime:)
Nüüd ripub ta kihlatu juures kapis, sest minu kodus pole lihtsalt nii palju ruumi ja nii puhas pole ka, et julgeks siin hoida. 5 kassist ja nende kappipugemisoskustest rääkimata. Ei suuda ära oodata, kuni seda kanda saan:)
Plaanin pärast vaheaega ka sõbrannadele seda näidata ning teha nn tüdrukute tsilli, kus niisama istume, vaatame kleiti, sobitame asju ja ajame juttu. Varem ei ole lihtsalt aega. Ootan seda tohutult, sest siis saan kleidi esimest korda täielikult selga ajada ning seda täies ilus näha:)
See on siis minu kleit:)
http://cgi.ebay.com/08-Bridal-Gown-Formal-Wedding-Dress-All-Sz-hs1776_W0QQitemZ230300404882QQihZ013QQcategoryZ91248QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Mina pole kunagi üheski pruutpaaripoes käinud ja leidsin oma unistuste kleidi hoopis internetist. ;)
Julgustan kõiki otsima oma unistuste kleiti! Ärge jääge uskuma müüjate juttu moest vaid tegutsege oma südame järgi:)

*keeleliselt toimetatud pulmad.ee poolt
---------------------------------------------
Nüüd on kleidi kättesaamisest möödas kaks kuud ja viimaks leidsin aega kutsuda kokku oma pruutneitsid ning nendega koos kleiti proovida. Lisan lõpuks pildid endast kleidis, kuna nii paljud avaldasid soovi kleiti näha ka mõne "oma" inimese seljas:)

luuna2x
Võrgust väljas
Liitus: 30 Dets 2006 - 21:42
Re: Minu kleidi lugu;) (ebay)
17 Oktoober, 2008 - 15:24

Kas ka mingit pilti saab ka näha, kui see sul seljas on? ;)

leeena
Kasutaja leeena pilt
Võrgust väljas
Liitus: 16 Jaan 2008 - 20:23
Re: Minu kleidi lugu;) (ebay)
17 Oktoober, 2008 - 16:06

Ootaks ka seda sorti pilti:)

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev 25.10.2008(:

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev okt'08

MaarjaLiisa
Kasutaja MaarjaLiisa pilt
Võrgust väljas
Liitus: 13 Mai 2008 - 15:26
Re: Minu kleidi lugu;) (ebay)
18 Märts, 2009 - 17:23

http://www.pulmad.ee/node/14152 ja sellest järgnev pilt:)
-------------------
1Corinthians 13:13
And now these three remain: faith, hope and love. But the greatest of these is love.:)

-------------------
http://04-06-10.blogspot.com http://unshatteredfaith.blogspot.com -------------------

liiska
Kasutaja liiska pilt
Võrgust väljas
Liitus: 17 Mai 2008 - 21:28
Re: Minu kleidi lugu;) (ebay)
17 Oktoober, 2008 - 15:41

Ma hoian kahest kassist ja ühest koerast hoolimata kleidi oma magamistoa kapis ja ei muretse ta pärast, sest poes pakiti see korralikku rõivakotti ja kapis ei juhtu temaga küll midagi.
Aga vot sellist sõbrannadele näitamise ja selgaproovimise asja ma küll ei teeks. Suhtumise asi muidugi, aga minu kleiti on siiani näinud vaid minu ja mu tulevase mehe ema ja enne pulmi keegi teine ei näe ka. Ma ei taha, et külalised enne pidu isegi seda teaksid, mis mul seljas on, mõned asjad võiks üllatuseks ka jääda kõigile.
Rääkimata sellest, et ma muretseks sõbrannakarja keskel kleidi pärast palju rohkem kui siis, kui ta kapis ripub. Kogemata võib igasugu asju juhtuda. Aga sinu valik muidugi.

Kleit ise on muidugi kahtlemata väga luksuslik.

MaarjaLiisa
Kasutaja MaarjaLiisa pilt
Võrgust väljas
Liitus: 13 Mai 2008 - 15:26
Re: Minu kleidi lugu;) (ebay)
18 Oktoober, 2008 - 00:56

Samuti hoiaksin oma toa kapis, kui mul see oleks. Sain oma toa alles eelmisel aastal ning see üsna pisike. ühest endisest kolaruumist ümber ehitatud. Ainsaks kapiks mul on valge kõrge ning kitsas kummut kuhu ta kuidagi ei mahu.
Poest ma seda ka ei ostnud ning seetõttu korralik rõivakott ka puudub ja keemilisse selle suure kile pärast ka viia ei tahaks:)
Noh, need sõbrannad on nagunii minu pruutneitsid, kes kõike korraldada aitavad. Neid on nagunii umbes kolm ning seega üllatuse rikkumist eriti ei karda. Täies ilus nähtakse mind nagunii alles pulmapäeval
-------------------
1Corinthians 13:13
And now these three remain: faith, hope and love. But the greatest of these is love.:)

-------------------
http://04-06-10.blogspot.com http://unshatteredfaith.blogspot.com -------------------

kaanka21
Võrgust väljas
Liitus: 22 Sept 2008 - 07:40
Re: Minu kleidi lugu;) (ebay)
17 Oktoober, 2008 - 16:58

Tere.

Sul on vapustav kleit, kas tohiksin samuti paluda pilti sellest kui sul see seljas lõpuks on? :)

Jah rääkides sellest, et müüjad räägivad kleidi otsijale tihti mis pole moes ja kuigi see jutt on vahest väljamõeldud on ikkagi kurvastav. Mina otsisin sabaga kleiti ja öeldi ka et see pole moes :(

Aga mul pole võimalust pirtsutada,minu kasvule parajat kleiti leida on paras kunst ka :)

Aga sinu kirjutatud lugu on super :)

*keeleliselt toimetatud pulmad.ee poolt

binxxx
Võrgust väljas
Liitus: 1 Aug 2008 - 12:01
Re: Minu kleidi lugu;) (ebay)
17 Oktoober, 2008 - 19:05

Aga on see siis tõesti nii kohev kui pildil näha? Mind väga huvitab, kuna endal ka plaanis puhvis kleit tellida :)

... see päev on teel ...

... 18.06.2009 oli meie muinasjutt ...

MaarjaLiisa
Kasutaja MaarjaLiisa pilt
Võrgust väljas
Liitus: 13 Mai 2008 - 15:26
Re: Minu kleidi lugu;) (ebay)
18 Oktoober, 2008 - 00:57

Ilma aluseelikuta ta vast nii kohev ei ole, kuid need tüllikihid, mis selle siidosa peal on ka ise sutsu puhvis. Plaanin kindlasti ka sabaga kleidi alusseeliku endale tellida;)
-------------------
1Corinthians 13:13
And now these three remain: faith, hope and love. But the greatest of these is love.:)

-------------------
http://04-06-10.blogspot.com http://unshatteredfaith.blogspot.com -------------------

Lindake
Võrgust väljas
Liitus: 11 Mai 2008 - 23:09
Re: Minu kleidi lugu;) (ebay)
17 Oktoober, 2008 - 20:03

Nii lahe! Loodan, et mina tunnen ka oma kleidi nii kergelt ära. Praegu olen vaadanud kleite weddingost ja landylt, aga ükski kleit pole südamesse läinud :(
Igal juhul jah, ootaks ka siis pilti sellest kelidist sinu seljas.

murka
Kasutaja murka pilt
Võrgust väljas
Liitus: 19 Jaan 2007 - 16:08
Re: Minu kleidi lugu;) (ebay)
17 Oktoober, 2008 - 21:01

No sul on tõesti võrratult ilus kleit :D Ma tellisin ka landylt ja jäin väga rahule ja tore , et sa leidsid ikak oma unelmate kleidi :D Ja ootaks tõesti pilte kui sul see seljas on :D

http://www.kardaan.pri.ee/maris/kutsed/

Relax
Re: Minu kleidi lugu;) (ebay)
17 Oktoober, 2008 - 21:07

Aitäh nii hea blogi eest, mulle sellised kleiditeemalised lugemised meeldivad. Muideks need kaks esimest kleiti on minu lemmikud ka, kust sa seda esimest kleiti näinud oled ?
Ei jõua ka ära oodata, kui näeksin pilti sinu kleidist

MaarjaLiisa
Kasutaja MaarjaLiisa pilt
Võrgust väljas
Liitus: 13 Mai 2008 - 15:26
Re: Minu kleidi lugu;) (ebay)
18 Oktoober, 2008 - 11:48

kasutajal anny oli,
täpsemalt saatsin privasse;)

-------------------
1Corinthians 13:13
And now these three remain: faith, hope and love. But the greatest of these is love.:)

-------------------
http://04-06-10.blogspot.com http://unshatteredfaith.blogspot.com -------------------

Pilks76
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2007 - 21:13
Re: Minu kleidi lugu;) (ebay)
21 Oktoober, 2008 - 21:44

Kes ei riski, see shampust ei joo:)
Kleit võrratult ilus:)Oh, kohe meenus kuidas ise kleiti ootasin ja ärevus tahtis tappa. Nii vahva kuidas pruudid ikka need õiged jkleidid teiste seast leiavad.
Õnnitlused tähtsa ostu puhul ja minagi sooviks näha pilte, kuidas kleit ka seljas on:)

Liisu22
Võrgust väljas
Liitus: 22 Jaan 2008 - 22:46
Re: Minu kleidi lugu;) (ebay)
25 Oktoober, 2008 - 15:03

Väga kaunis ja uhke kleit! Minu kleit oli see esimene, mille alguses välja valisid :) Jäin rahule, aga maitse asi muidugi. Tahaks ka seljas näha kleiti :)

Evolet
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2006 - 15:38
Re: Minu kleidi lugu;) (ebay)
29 Oktoober, 2008 - 11:50

Tõesti väga kaunis kleit. Tahaks ka pilti, kus see Sul seljas on - kuid mõistan, et tõenäoliselt ei taha Sa sellist pilti siin enne pulmi avaldada :) Mina vähemalt ei tahaks...

MaarjaLiisa
Kasutaja MaarjaLiisa pilt
Võrgust väljas
Liitus: 13 Mai 2008 - 15:26
Re: Minu kleidi lugu;) (ebay)
1 November, 2008 - 23:58

Avalikustamine poleks suur probleem. Selleks ajaks on nagunii kõik unustanud, kuidas ta "kleidiproovis" seljas tundus.
Minu tõkkeks on praegu vaid aeg. Seda kipub tihti vähe olema, mistõttu pole ka ise kleiti korralikult seljas näinud:)
Praegu otsin sabaga alusseelikut. Tahaks tohutult kasutatud seelikut, kuid siin keegi ei müü ning netist sellises olekus tellida ei julge.

-------------------
1Corinthians 13:13
And now these three remain: faith, hope and love. But the greatest of these is love.:)

-------------------
http://04-06-10.blogspot.com http://unshatteredfaith.blogspot.com -------------------