Ansambel Plingers LIVE - Muusika

Sisestas Ermo Leuska,
Blogide kategooria: 

2010. aasta on täies hoos ja kuigi väljas on kevad, siis kaugel see kauaoodatud suvigi on. Hetkel on siinses foorumis üsna rahulik, kuid juba on näha, et aasta algusega kaasnenud vaiksem periood on selleks korraks läbi. Siit-sealt paistab esimeste pulmitajate rõõmsat tegutsemist ja varsti... Varsti läheb suureks suhtlemiseks :)

Enda selle aasta esimeses blogis avaldan uudise Eesti pulmaturu seni kõige paremini varjatud saladusest! Siit see tuleb...

Te ju kõik teate Plingersit?! :) No seda kahemehebändi, kellest Pulmad.ee’s on palju juttu olnud, küll siit ja sealt nurga pealt. Mina ja Ingmar kahekesi. Sellise meeskonnana oleme Eesti publikut tantsutanud juba kaheksa aastat ja meid on üle ootuste hästi vastu võetud. Sellest on tohutult hea meel, sest mis saab olla ühele ansamblile suurem tänu tehtud töö eest kui tunnustus.

Kõik siin maailmas areneb... Jõudsime kahekesi mõtteni, et anname endast küll laval nii palju kui jõuame, kuid tahaks veel rohkem anda. Aga kahest mehest ei pigista kuidagi rohkem välja kui seda, mida juba praegugi teeme.

Õnneks on meil sõbrad – samasugused muusikud nagu meiegi. Oleme nii mitmelgi pool, küll eraldi – küll koos, mänginud suurtes ansamblites ja eks sealt tekkiski plaan: mis oleks, kui laiendaks Plingersit. Ja siin ma nüüd siis kirjutan, et lai maailm sellest kuuleks ja kuulutaks:

Plingersil on olemas SUUR koosseis! :)

Trummid, bass, klahvpillid ja kitarr. Kõlab nagu päris? Ongi! Ingmar otsustas klaveri tagant välja tulla ja silitab nüüdsest laulmise ajal sõrmedega basskitarri keeli. Soolokitarristi auväärt roll jääb endiselt minu kanda ja uute liikmetena on laval virtuoosne klahvpillimängija ja väga võimekas trummar, kelle nimed jätaksime esialgu põnevuse tekitamiseks saladusse.

Miks me seda küll tegime? Sellele on lihtne vastust leida. Neljakesi on ju kergem bändikola tassida :) Tõsisemaid põhjuseid tasub otsida kvantfüüsika ja psühholoogia vallast – märksõnaks „sünergia“. Nii et kes tahab selles veenduda, peab oma kõrvaga kuulma!

Kuna tegu on niivõrd uue bändiga, siis pole meil veel õiget nimegi, avalikest mängudest rääkimata. Pulmades aga juba esineme ning suurendatud huvi on tundnud ka suvepäevalised.
Igal juhul bänd on äge. Oma põhimõtted ja kvaliteedinõuded jätsime samaks, seega on meie eesmärgiks jätkuvalt pakkuda parimat pulmateenust Eestis! Senini on see õnnestunud – õnnestub ka edaspidi!

Niisiis head lugejad, hoidke silmad-kõrvad lahti, ehk kohtume teiega varsti!

Tervitustega,
Ermo Leuska

PS! Kaheliikmeline Plingers pole maamuna pealt kuhugi kadunud ja sellega on sel aastal väga palju tööd ja rõõmsaid mänge ees ootamas. Käesolev kirjatükk aga vaatab kaugemale... Eurovisioonile :P