Bänd " Purple gang" - soovitan väga! - Muusika

Sisestas cassiopeia,
Blogide kategooria: 

Soovitan neid väga soojalt! Meie pulmas mängisid nad enamuses 50ndate rock-and-rolli (Elvise hitte :D ), aga vahele ka eesti muusikat ja hitte, ja näiteks jääboileri "patune mõte", mis on minu jaoks nostalgilise tähtsusega laul, oli tõeliselt meeldiv üllatus :). Tooks esile selle bändi äärmiselt professionaalse oleku - kõik - alates stiilsest ja viimistletud välimusest lõpetades nende super soundiga ja lavalise olekuga! Ehkki meie seltskond oli väiksemat sorti (50 in.), olen kindel, et nad on võimelised sütitama ka tunduvalt suuremaid masse.

Muide muusika valik stiililt oli nagu rusikas silmaauku - seltskond oli nagu pulmas ikka kirju, muusika sobis aga nii vanematele inimestele - kellele see muusika seostus ilmselt nende noorusega ja kes vihtusid tantsu nagu 20 aastased, kui ka noorematele, sest muusika oli nii sütitav, et sellega ei saanud mitte kaasa minna!

Meie "avavalsiks" oli muide mitte tüüpiline valss vaid hoopis Elvise Hound dogi saatel rock-and-rollist inspireeritud jive. Külalised olid absoluutses shokis ja kiitvaid kommentaare saan siiani :D
Kohe kindlasti mitte tüüpiline sült või disko.

Mis veel - ei saa mainimata jätta, et asju ajada oli bändiga lihtne ja meeldiv. Hinna ja kvaliteedi vahe oli absoluutselt üle ootuste, nad ei jäänud kuidagi alla ühelegi eesti nö. prominentsele bändile, keda pileti eest olen kuulamas käinud :)

Ühesõnaga, mina kui pruut (ja muide muusika mõttes äärmiselt nõudlik) julgen neid absoluutselt soovitada.

Kellel tekkis huvi, siis neil on ka kodukas, kus on kontaktid üleval:
http://www.biit.ee/purplegang/

Lindake
Võrgust väljas
Liitus: 11 Mai 2008 - 23:09
Re: Bänd " Purple gang" - soovitan väga!
5 August, 2009 - 11:48

Meil tuleb ka Purple gang pulma :D

Lindake
Võrgust väljas
Liitus: 11 Mai 2008 - 23:09
Re: Bänd " Purple gang" - soovitan väga!
18 August, 2009 - 13:57

Nii, meil olid siis laupäeval pulmad ära ja tõesti ühinen kiitjaga - Purple Gang oli lihtsalt super - meil oli külalisi 83 ja oleme siiani bändi kohta ainult kiitvaid kommentaare kuulnud. Endal oli pulmas nii kiire kogu aeg, et kahetsen, et ei saanud nende järgi nii palju tantsida nagu oleksin tahtnud. Kavatsen tulevikus kindlasti mingi suurema ürituse veel korraldada ja siis nad uuesti esinema kutsuda.