Köige ägedamad pulmad peetakse Saaremaal! - Peokohad, Planeerimine, Pulmakirjeldused, Tegijad

Sisestas Virgo Jaani,

Köige ägedamad pulmad peetakse Saaremaal!

Kui pulmad on Teile seni tundunud kuluka ettevõtmise, meeletu organiseerimise ja tulevikumuusikana, siis enam ei pea seda kartma.

Mis on pulmasaar Saaremaa?

Kuna Saaremaa on nii kena koht abiellumiseks, on saare ettevõtted seljad kokku pannud ja kuulutanud Saaremaa Eesti pulmasaareks ja Kuressaare pulmapealinnaks. 

Eriti tore aeg pulmapeo pidamiseks on meie arvates hilissuvi. Sestap on kaheksa Saaremaa ettevõtet perioodiks 20.08–20.09.2018 teinud supersoodsad pakkumised pulmade pidamiseks. Valikust leiad nii elegantseid peosaale kui maalähedasi kaminasaale, nii suuri spaahotelle kui romantilisi toakesi, nii linnasaginat kui merekohinat. Saaremaal on seda kõike!

Kui Teie pulmapidu on planeeritud teisele ajale, siis võta julgelt ühendust ja küsi pakkumist.

Kui palju maksab pulm?
Suvelõpu pulma pidamiseks 20.08--20.09.2018 on Saaremaa ettevõtted teinud Teile suurepärased pakkumised. Hinnad on sel perioodil kohe nii soodsad, et patt oleks jätta pulm pidamata. Majutuse hinnad algavad 20€ ja pidusöögi omad 24€ (ühe inimese kohta).

Kus saab pulma pidada?

  • GOSPA on just Teie jaoks, kui soovite pulmapidu, mis on pidulik õhtusöök-koosviibimine kauni merevaatega restoranis pere ja lähedaste sõpradega.
  • Meedla koja elegantne peosaal on otse Kuressaare peatänava ääres ja nende ajaloolises lühtrisaalis saab korraldada tõeliselt meelikõitva pulmapeo.
  • Arensburg Boutique Hotel & Spa pakub võimalust elegantse, privaatse ja meeldejääv pulmapeo korraldamiseks hotelli ajaloolises restoranis või modernses Lounges.
  • Saaremaa Veskis saad maha pidada traditsioonilise saare pulma. Eesti rahvussöögid, hoogne pulmatants ja ajaloohõng – need kõik on veskis olemas.
  • Kuressaare Kuursaal on unikaalse ja romantilise atmosfääriga peokoht unistuste pulmapeo pidamiseks. Hea teenindus ja toit garanteerivad elamuse terveks eluks.
  • Grand Rose Spa on üks romantilisemaid paikasid pulmapeo pidamiseks. Hotelli ja restorani kaunistavad roosid loovad suurepärase atmosfäri pulmapeo korraldamiseks oma lähedaste inimestega.
  • Ekesparre Butiikhotell oma luksuslikkuses on suurepärane koht intiimse pulmatseremoonia läbiviimiseks ja maitsva pidusöögi nautimiseks väikses seltskonnas.
  • Hotell Saaremaa annab Teile võimaluse imeilusaks abielu registreerimiseks otse liivarannas, millele järgneb meeleolukas pidu koos maitsvate söökidega hotelli restoranis.

Saaremaa on erakordne koht elu tähtsaimaks sündmuseks.

Ütle pulmasaarel JAH

20.08--20.09.2018.

www.visitsaaremaa.ee/avasta/pulmasaar

FB Pulmasaar Saaremaa

Isegi Euroopa Liit arvab, et Pulmasaar Saaremaa on üks kena koht ja on meie tegemistele õla alla pannud.

Pulmasaar Saaremaa