Kallid hinnad - vähem teenindust ? - Peokohad, Tegijad

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tervitus-

Hooaeg on kenasti alanud ja esimesed peokohad läbi sõidetud.

Tekkinud ka kohe paar minu jaoks tähtsat asja, millest peaks rääkima - seda eriti just peokohtade kontekstis.

Ma ei saa sõna võtta, et kõik peokohad oleksid sellised, kui proovime siis panna esimese mure sellisesse lausesse:

Kui teil on niikuinii Eesti ühed kallimad hinnad, siis palun jätke natuke raha ka lumetõrjeks, jäätõrjeks ning visake natuke liiva või soola just sinna, kus inimesed peavad liikuma. 

See nädalavahetus sai ikka korralikult koperdada, et jõuda peamajast peosaali ja tagasi. Mina sain hakkama, aga külaliste seas oli ka 70 aasteseid prouasid ja kaugelt oli näha, et neil ei ole see kõige lihtsam.

Uskuge, kohtuskäimine lõhutud luude pärast on kallim, kui liiva viskamine. Mulle lihstalt ei jõua pärale, et kas tõesti teie oma inimesed, kes seal peokohas teenindavad, on sellise liuväljaga harjunud ning ei tee sellest mingi numbrit ?

Teine asi, mis meelde jäi:

Ilutulestikul ja ilutulestikul on suur vahe. Üks firma paigutab sama eelarve eesti ilutulestiku üle platsi, et tekiks ilus efekt, teine paigutab kõik kastid ühte hunnikusse ja vajutab nuppu.

Ehk siis noorpaarid, kui te tellite ilutulestiku, vaadake ka täpselt, mida pakutakse ja kuidas see pakutav on paigutatud. Sama hinna sees ja samada piltidega asjad näevad peoplatsil erinevad välja.

Kurb on lihtsalt vaadata, et kallist raha maksev ilutulestik annab samasuguse efekti nagu paneks ise ühe suure kasti 30 meetri kaugusele ning laseks sealt 100 lasku (vahe on lihtsalt laskekõrguses ja laskude suuremas paukumises).

Lugupidamisega,

Virgo
Pulmad.ee