Tammemäe jahimaja ehk Trofee Villa - Peokohad

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tervitus-

Facebookis juba ütlesin, et mind millegagi üllatada on raske. Olen näinud paljusid erinevaid peokohtasid ning näinud nii head kui halba.

Aga siis nüüd minu nädalavahetusest, mille ma veetsin koos paari sõbraga Trofees, sattudes sinna lihtsalt sellepärast, et oli vaja ühteist ühe ansambliga arutada ning Trofee oli piisavalt kaugel Tallinnast, et keegi ei suutnud ennast koju tagasi vedada.

Eks see sõit sinna läbi kivide kändude läks - gps tahtis mind korduvalt viia läbi kõige otsemat teed, kuigi see otse tee läks üle rippsilla, kuhu parimagi tahmise juures autoga ei mahu. Ja kuna teekond kruusateedel ja läbi metsavahele sulaga tekkinud jõgede, oli piisavalt ekstreemne, siis hakkas mul vaikselt tekkima selline mõte, et siia metsavahele ma jäängi.

Aga kohale ma jõudsin ja mul vajus karp lahti - metsavahele on ehitatud vanale veskitammile 3 korruseline villa (uskuge see annab arhidektuurilt ja ehituskvaliteedilt paljudele Tallinna heades rajoonides asuvatele hoonetele sada silma ette).

Esimsesl korrusel on 70 inimest mahutav peosaal, kusjuures mahutada saaks rohkmemgi, aga majutust niipaljudele pole. Kõik on tagasihoidlikult lihtsalt kaunistatud ning pole midagi üleliigset, kuid pole ka midagi puudu.

Kohe sealt samast läheb uks sauna, mis veel sada aastat tagasi oli veski "mootoriruum" ehk siis jõgi voolab otse sealtsamast sauna alt läbi ning terrass on ehitatud nii, et kui tahtmist on saab samast kala püüda. Muuseas - saunas on enda jahutamine tehtud nii, et saate minna otse ja kasta ennast sauna alt läbivoolavasse jõkke (ei, me ei proovinud seda, selleks olen ma liiga külmakartlik).

Toit, mida pakutakse (vähemalt ma arvan nii) on neil alati seotud metsloomalihaga ja seda tehakse vist kõikides erinevates vormides, mida välja annab mõelda. Mina seda niipalju kiitma ei hakka, mulle see meeldis väga, kuid kui te ise tahate seal pulmi korraldada, siis on oma kõht kuningas ning peate ise sinna minema.

Ma tean, tavaliselt tuleks ju rääkida ka teenindusest ja suhtumisest, samas me olime seal pea ainukesed ehk loomulikult oli suhtumine ja teenindus super. Ja ma olen ka kuulnud, et kohalik pererahvas pingutab selle koha pealt kõvasti. Ja jälle, ootaks siia parem kommentaare nendelt, kes seal käinud on. Ma arvan millegipärast, et kommentaarid saavad olema positiivsed.

Kärt (perenaine) ütles, et kui noorpaar tahab neil pakkumist, siis meili teel ta seda ei tee, ainult siis kui noorpaar ise kohale tuleb. Natuke ebamugav, kuid samas peale seal käimist ka mõistan - nad on seda hinda väärt, mida nad küsivad ning selleks, et aru saada tuleb ise kohale sõita. Ka mina ei arvanud sellest kohast ju erilist miskit enne kohale minekut, nüüd on mul pöial püsti.

Ma ei tahaks võrrelda neid kellegagi, iga peokoht kus ma olen käinud, on mingil määral eriline ja oma auraga ning igale noorpaarile on ju täpselt oma peokoht - just see mis neile meeldib.

Lõpetuseks ka seda mida selliste tutuvustavate blogide juurde tuleks kindlasti lisada ehk see mis võiks olla paremini...Ehk siis kruusatee kuni jahimajani ning märgistused... Ma saan aru, et praegu on kevad ja vulisevad veed viivad igalpoolt teid minema, kuid sellega tuleks mingil tasemel tegeleda, et see tee nii pagana auklik ei oleks. Ja teeviidad võiksid olla natuke suuremad kui 10 korda 10 sentimeetrit, pimedas on tunduvalt lihtsam seda teeotsa ülesse leida. Ei taha ju et noorpaarid tänu teeviitade puudumisele teid ülesse ei leia ?

Aga mis siin ikka, soovitan kõigile, minge vaadake mis peokohaga tegu on, ise arvan, et saan nende juures tihti käima, toidud head, ruumid on mõnusad ning pererahvas lahke. Vaadake juba ise lähemalt www.trofee.ee.

Vot...

Tervitades,

Virgo
Pulmad.ee

atalmar
Kasutaja atalmar pilt
Võrgust väljas
Liitus: 5 Mai 2009 - 22:20
Re: Tammemäe jahimaja ehk Trofee Villa
6 Aprill, 2010 - 09:50

Oi ära räägi!

Kirjutan alla, ma olen seal juba 3 korda käinud.

Ma küll ei ütleks, et seal toad lihtsad on. Lausa baldahhiinidega voodid on. Voodid on kusjuures hästi kõrged ja mõnusad magamiseks. Ka alumise ruumi kohta ei saaks ma öelda tagasihoidlik. Seal on hästi paljude uhkete Aafrika loomade topised seinal, lausa sebra nahk maas jne. Ikka tõeliselt uhke koht.

Olen korduvalt käinud ka saunas. Seal on tuledest tehtud tähistaevas ja nöörike, mille abil tõmmata ämbrist kerisele vett. Ilma lavalt püsti tõusmata. Ujumas käisin seal viimati oktoobris ja umbes 5 korda järjest. Sauna eesruumis muideks on põdrasarvedest tehtud tugitoolid ja lühtrid.

Toidud on seal pööraselt head. Pererahva hulgas ju mitu jahimeest, muidugi on toidud metsloomadest.

Sinna mahub magama umbes 50 inimest, nii et kellel vähegi võimalust tasub seal kindlasti pulmi pidada!

LihtsaltMaria
Võrgust väljas
Liitus: 14 Nov 2008 - 12:10
Re: Tammemäe jahimaja ehk Trofee Villa
6 Aprill, 2010 - 10:30

Meie pulmad tulevad juulis Trofees. Käisime enne ka mitut kohta vaatamas (kriteeriumiteks: Tartust kuni tund sõitu, mahutaks ca 60 inimest, ööbimisega, hinnaklass), aga kui ühel jaanuari külmal õhtul Trofeesse jõudsime, ei olnud enam küsimustki. Mind võlus hetkega see elegantne lihtsus ja perenaise soe vastuvõtt. Ja kui Kärt hakkas kalastamisjutte rääkima, hakkasid peigmehel ka silmad kohe särama :) Laupäeval läheme menüüd maitsma ja võin siis ka omad kommentaarid anda. Jaanuaris oli pime, nüüd näeb vast ümbrust ka natuke rohkem.

LihtsaltMaria
Võrgust väljas
Liitus: 14 Nov 2008 - 12:10
Re: Tammemäe jahimaja ehk Trofee Villa
14 Aprill, 2010 - 12:30

Käisime laupäeval siis Trofees söömas. Tõesti tundub ikka uskumatuna, et keset põlde ja metsi selline maja on püsti pandud. Jõgi voogas võimsalt ja jõudsime vaevalt Kärti tervitada, kui peig saunaterassile vee äärde läks. Me Kärdiga mõtlesime, et sööme vist kahekesi...aga õnneks või kahjuks jäi peiul õng maha seekord.
Toidust ma üldse ei räägigi. Üliväga maitsev oli kõik. Meile pakuti proovimiseks hirvepateed, metssea-sinki ja õunastruudlit. Kastmed liharoogade juurde olid täpiks i-le ja nii head õunastruudlit polnud ma varem saanud :)

Ehk siis, kui te tahate erilist peolauda, siis Trofee on see koht!
Ja teenindus on ka tasemel. Kärt aitab ja annab nõu igas asjas :)
Tahaks juba tagasi minna, ilmselt varsti lähmegi. Kanuutama ja ööbima ka, nagunii vaja veel pulmadetaile arutada :)

tiukas
Võrgust väljas
Liitus: 5 Juuni 2011 - 13:09
Re: Tammemäe jahimaja ehk Trofee Villa
5 Juuni, 2011 - 14:34

Mul tekkis küsimus,mis see kõik võiks ikkagi maksma minna umbes 50-nele inimesele(kasvõi umbkaudne hindki,kes seal pulma korraldanud).Lihtsalt hinna küsimiseks kohale sõita....kõik võib ju super olla,aga hind on ka ka suuresti oluline noorpaarile,sest kõige eest peab ju maksma,see pole ainuke kulu.Ja kui meil on eelarves teatud summa selle jaoks arvestatud,siis selge on see,et need kohad,mis ületavad seda summat,langevad kohe välja...pole ju mõtet raisata aega selleks,et kohale sõita,hind teada saada ja kohe ümber pöörata,kui hind ei vasta ootustele.

Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
Re: Tammemäe jahimaja ehk Trofee Villa
5 Juuni, 2011 - 22:20

Tervitus-

Mõistan sinu muret, kuid paljud kohad on sellised, et lihtsalt hinna ütlemisest ei piisa, sa pead kogema. Trofee on üks sellistest.

Kui sa tahad oma parimat päeva, siis ei ole koha vaatamine aja raiskamine, seda teevad enamus noorpaare.

Tervitades,

Virgo

MarisK
Võrgust väljas
Liitus: 7 Aug 2012 - 14:08
Re: Tammemäe jahimaja ehk Trofee Villa
8 August, 2012 - 19:01

Leidsin ka Tammemäe jahimaja ehk Trofee Villa internetist. Kohe kui eisemest lehehte nägin oli vaimustuses sellest kohast. Mulle meeldis see kohe. Aga ma sooviks teada kuidas seal hinnad on. Kui keegi teab siis paluks öelda. :)

jannza
Võrgust väljas
Liitus: 8 Sept 2012 - 14:24
Re: Tammemäe jahimaja ehk Trofee Villa
30 Jaanuar, 2013 - 14:37

Kes seal pulmi pidanud, oskab äkki umbkaudset hinda öelda?