Aasta hiljem-peale eelarve šokki :) - Planeerimine, Laulatus, Seadusandlus

Sisestas Popsu,

Lõpuks jõudsime nii kaugele asjaga, et vähemasti kuulame maad ja uurime kuidas asjad käivad, sest kui aasta tagasi tegime külaliste nimekirja ja arvutasime ligikaudsed kulud kokku, siis see niitis küll jalust. Summa suurusega 50000 (ainult suured asjad kokku, ilma igasuguse nipet-näpeta, mis võib olla ka 10000 lisaks) tundus kosmiline. See võttis igasuguse isu ja soovi asjale üldse mõelda. Nüüd siis oleme veidi kosunud ja vaatab, äkki järgmiseks aastaks või ülejärgmiseks aastaks saaks kuidagi asja korraldatud :)

Praeguse seisuga mõtleme laulatusele. Ei ütleks, et me oleme usklikud aga mõlemad katsume elada ausalt ning mitte kellelegi liiga tegemata, pealegi oleme koos 17. eluaastast... kes siis veel kui mitte meie peaksime laulatuse kasuks valima?

Uurisin siin leeri kohta. Väga kasulikuks osutus selline lehekülg nagu http://www.eelk.ee/praostkonnad.php Olen aru saanud, et kiriku puhul on väga palju kokkuleppeline, nii leeris käimise aeg kui ka tasu.

Olen ka uurinud perekonnanime vahetuse kohta infot, nimelt nii minul kui ka tulevasel on omapärane nimi, tema ei taha minu oma ja mina ei taha tema oma. Ausalt ma ei tahaks ka enda oma :P Ei tea, kas mees oma nime vahetama hakkab tema esivanemate perekonnanime vastu, aga vähamasti uurisin lähemalt, sest ta on ise seda võimalust pakkunud.

http://www.tallinn.ee/teenused?action=vaata&id=363

Ja kui asjaks läheb siis natuke ka taganemisest...

http://www.tallinn.ee/teenused?action=vaata&id=368

Imelik aga lahutuse riiglõiv on väiksem kui registreerimise oma :P

Ja pidu ise võiks olla kusagil mere ääres, äkki Lääne-Virumaal, Võsu kandis? Ise olen kogu pulmad.ee lehekülje läbi kamminud otsides mõnd mõnusat talu või pulmakohta... aga senimaani pole mitte midagi konkreetset mereääres leidnud. Igasugused mõisad aga ei tule kõne allagi... finants ei luba ja ei ole kuidagi südame lähedane.

Üks päev peale töö käisime isegi autoga rannikut Põhja rannikut avastamas, kuna liikusime Tallinnast ja õhtul läheb juba küllaltki kiiresti pimedaks, siis jõudsime ainult läbi sõita alates Jägalast kuni Kaberneemeni, jälge tsivilisatsioonist väga polnud :D Ainult uhked majad ja ilus sügisene loodus... eks mõni kord jätkame põhjaranniku avastamist... :D

Annitalv
Kasutaja Annitalv pilt
Võrgust väljas
Liitus: 22 Sept 2008 - 16:55
Re: 1 year later.... :)
17 Oktoober, 2009 - 13:45

Tartus on lahtutus 400 krooni ja registreerimine 300 krooni:D

binxxx
Võrgust väljas
Liitus: 1 Aug 2008 - 12:01
Re: 1 year later.... :)
5 Jaanuar, 2010 - 16:24

Ma soovitaks sul vaadata Vihula mõisa. Seal ei ole (vähemalt kui meie uurisime) ei olnud väga kallis, aga koht ise superilus. Ei ole küll merekaldal, aga seal on tiigiesed ja mustorn jmt mis kindlasti sobiks ka.

... 18.06.2009 algas meie muinasjutt ...

... 18.06.2009 oli meie muinasjutt ...