Õhupallid pulmas - Planeerimine, Ruumide kaunistamine

Sisestas Nelli Kerde,

Miks mitte kaunistada tseremoonia läbiviimise- või hoopis peokoht õhupallidega! Esialgne valik ajab kindlasti silme eest kirjuks ja ei oskagi nagu valida- tavalised lateks õhupallid, südamekujulised fooliumpallid, õhupallifiguurid jne... Kõik tundub keeruline ja raskestimõistetav, nii otsustasime õhupallidega kaunistamisest veidi pikemalt kirjutada.

 

Millele õhupalle ostes tähelepanu pöörata?

Pulmadeks peab kindlasti valima kõige kvaliteetsemad pallid, et välistada õhupalli suure pauguga lõhkemist või  vaikselt tühjaks vajumist. Samuti peab olema õhupall korralikult suletud, et õhk või heelium püsiks sees terve peo aja. Kindlasti soovitame väiksema kogusega  enne pidu läbi proovida, et testida õhupalle ja välistada negatiivsed üllatused peol.

Kindlasti ei tasuks otsustada ühe õhupalli tooni kasuks, sest maitsekalt kujundatud värvivalikuga saab luua kauni lõpptulemuse. Enamasti on pulmadeks valitud õhupallitoon tavapärane valge. Kuid ka valget värvi on olemas erinevaid õhupalle-metallik läikega, tavaline pastelne, läbikumavalt kristalne ja erinevad trükipildiga valged pulmatemaatikaga pallid. Peaaegu alati on olemas noorpaaril ka oma pulmavärv. Koos valgete pallidega võiks kasutada oma pulmatooniga sarnast värvi õhupalle, et rõhutada üldist pulmatooni. Värvitoonidest  veel niipalju, et kui pulmavärv on näiteks sinine, siis 100 ühesugust sinist õhupalli võib igavaks minna. Soovitame kasutada sama värvi erinevaid varjundeid, näiteks sinise puhul: tumesinine, helesinine, türkiissinine, metallik sinine, meresinine jne...

 

Õhupalli kasutamine neiupõlvenime saatmisel

Pruudil on pulmas üks kindel traditsioon-saata ära neiupõlvenimi. Tänapäeval on valikuid mitmeid. Võib kasutada vanemaid traditsioone- neiupõlvenime kivile kirjutamine ja vette viskamine või vanematele nime tagasi kinkimine. Uuemal ajal on kasutusel taevalaternaga kõrgustesse lennutamine või heeliumiga õhupallidega taevasse laskmine. Kindlam ja ohutum variant on kindlasti heeliumiga täidetud õhupallikimp või suur heeliumiga õhupall ( näiteks fooliumist trükipildita õhupall, kuhu nimi peale kirjutatakse).

 

Miks õhupall on kindlam ja turvalisem? Võrreldes taevalaternaga ei pea seda süütama. Süütamine võib kaasa tuua rasvaine kleidile tilkumise, käte põletamise või taevalaterna süttimise, ühtlasi peavad taevalaterna kasutamisel ilmastikuolud olema head (ei tuult, ei vihma). Taevalaternat peab lennutama ka suhteliselt lagedal väljal, sest muidu on neiupõlvenimi esimese puu otsas, kui peigmees just ei kavatse sellele rüütellikult järgi ronida, peab pruut nukralt vaatama, kuidas see sinna jääbki . Heeliumiga täidetud õhupallidega jääb ära süütamine ja mure, kas ilmastik on ikka sobilik, sest õhupall läheb taevasse otse ja kiirelt.

Tihti küsitaks, et kus siis saab neiupõlvenime saatmiseks mõeldud õhupalle heeliumiga täita. Mure seisneb selles, et heeliumiga tuleks pallid täita pulmapäeva hommikul. Oleme ka sellele probleemile lahenduse leidnud!- Võimalus on osta ühekordne heeliumballoon, millega saab mugavalt nimesaatmiseks mõeldud õhupallid täita. Ühekordse heeliumballooni kasutamine on ülimalt lihtne ja mugav!

 

LED õhupallid

LED õhupallid on vahvaks kaunistuselemendiks Teie pulmades. Pimeduse saabudes helendavad õhupallid kaunilt ja muudavad ümbruse, oma sujuvalt vahelduva sinise, punase ja rohelise valgusega, veelgi romantilisemaks. Palle võite täita heeliumi või õhuga, täpselt nagu tavalisi õhupalle.LED õhupallid võivad helendavad kuni 5 ööpäeva järjest. LED lambike palli sees saab oma energia 2 kella patareist. Pallid on mõeldud ühekordseks kasutamiseks, aga kellel vähegi viitsimist ja tehnilist taipu, see saab pärast iga kasutamist patareid eemaldada ning muuta nii õhupallid korduvkasutatavateks.

LED õhupallidest saab õhupallipulkadele kinnitatuna moodustada vahvaid pimedas helendavaid  radu ja loomulikult saab neid kasutada kõikides kaunistustes, kus tavalisigi õhupalle.

 

Nelli Kerde
Pulmadeks.ee e-pood
www.pulmadeks.ee
fb: Pulmadeks