asjaajamiste edasi ja tagasiliikumine - Planeerimine

Sisestas Manjaana,
Blogide kategooria: 

Suve lõpus tegime linnas ja ümberkaudsetes kullapoodides sõrmuste otsinguid. Kuna suvel on palju abiellujaid, siis oli valik suhteliselt üksluine ja kesine. Lõpuks leidsime kaubamajast sobivad sõrmused, kuid mõtlesime mõne aja pärast uuele otsingute reingile minna, et sõrmuste varud jõuaksid täieneda.
Detsembri alguses saatsin üht tuttavat sadamas ära ja mõtlesin tagasitulles põigata ka Norde Centrumisse (kus ma pole senini kenagi käinud). Loomulikult astusin läbi ka kullapoest ja seal nad olid. Just need õiged sõrmused. Kiirustasin koju ja viisin ka mehe poodi (üks nende filiaal asub ka meie kodu lähedal, kus asendas sealseid müüjaid üks Norde Centrumi müüa), nagu saatus oleks mängus :)
Kuna ka mehele meeldisid need sõrmused väga, siis andsime kohe tellimuse sisse, maksime pool rahast ära ja pidime sõrmused kätte saama jaanuari lõpus. Jaanuaris helistati ja öeldi, et sõrmused saabuvad alles märtsis. Väike kartuseuss puges siise, mis siis, kui nad ka märtsis pikendavad? Äkki pulmapäevaks ei jõuagi valmis. Mees aga lohutas, et siis ostame seniks asendussõrmused :)
Pulmapeokoha proneerimistasu maksime ka paar päeva tagasi ära. Menüüd pidime hakkama paika panema juunis (juulis pulm). Pulmapeaojärgne öömaja oma perele on ka kinni pandud.
Pulmareisi (Pariis) kohta uurime ja kogume kirjandust, mõlgutame mõtteid, kuid pileteid ei julge veel välja osta, sest ei tea, kas saame oma planeeritud pulmapäeva Õnnepalees või ei. Seega lükkub piletite ostmine aprilli lõppu.
Pudelite silte palusin teha endisel klassiõel, kes on lõpetanud Kunsti Ülikooli. Ta oli siltide tegemise mõttest vaimustatud ja ütles, et tahab kohe tegema hakata. See oli nov.lõpp-dets.algus. Detsembri lõpus võtsin temaga korra ühendust, kuid tal olevat olnud kiired ajad ja ei jõudnud teha. Loomulikult on see mõistetav, eks kõigil meil ole aasta lõpp kiire. Kuid nüüd hakkab jaanuari lõpp koitma ja ikka pole kuulda midagi. Kui veebruarini ei ole muutusi, siis helistan uuesti veebruari alguses. Sest kui inimene enam huvitatud pole, siis jõuan veel ise sellega tegeleda.
Lähipäevil plaanin ametinimetuste puidust medalite tellimuse siise anda. Ja u veebruaris mõelda kutsete sisu ja infolehte (kus registreerimine, kus pidu, kus ööbimine, kus kokkusaamine jms). Kogu aeg on tunne, et nagu pidevalt tegeleks millegiga, aga palju on veel teha.....

Bride2008
Võrgust väljas
Liitus: 8 Aug 2007 - 15:09
Re: asjaajamiste edasi ja tagasiliikumine
22 Jaanuar, 2008 - 11:50

Oeh, see sõrmuste otsimine on vist üks pikk protseduur. Vaatasin netist kullapoodide kodulehekülgi, et mingitki ideed leida. Kahjuks o vaid vähestel poodidel koduleht olemas ja pilte on väga vähe. Niisiis peab ikka ise ühe päeva tegema sõrmuste päevaks, et käia läbi pealinna kullapoed.

Aga hakka vaikselt ise viinasilte tegema, see on päris lõbus tegevus, eriti siis, kui peale pikka pusimist programmis kõik välja tuleb just nii, nagu sa seda ette kujutasid:) otsid endale sobivad pildid ja muudkui meisterdad::)

Pilks76
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2007 - 21:13
Re: asjaajamiste edasi ja tagasiliikumine
22 Jaanuar, 2008 - 17:40

Meil sõrmuste otsimine veel ees, aga no näis kuidas see kulgeb. Ma arvan, et saad oma sõrmused ikka õigel ajal kätte. Jama kui keegi on lubanud aidata ja siis peab ise veel koguaeg muretsema. No õnneks veel aega on:)

kratiplika
Kasutaja kratiplika pilt
Võrgust väljas
Liitus: 1 Veebr 2008 - 13:06
Re: asjaajamiste edasi ja tagasiliikumine
6 Veebruar, 2008 - 11:22

Mulle jäi su loost silma sõbranna, kes lubas sildid teha. See on tobe ja närvepiinav, kui keegi midagi lubab, aga siis jätab su nö ootama ja närvitsema. Ilmselt ta ise abielus pole, muidu ta teaks mida üks pruut enne pulmi "üle elab" ja ei põhjustaks lisapablamist. Loodan et sõrmused tulevad ja sildidki valmivad...

Ise teeme oma elu ilusaks.

_______________________
Ise teeme oma elu ilusaks.