Kaks sammu edasi, kolm tagasi. - Planeerimine

Sisestas ismene,
Blogide kategooria: 

Oleme teinud paari nädalaga mõned edusammud. Esiteks otsustasime ära kuupäeva ja selleks sai 01.08.09. Eks 07.08.09. oleks ju ka tore aga mina kui suhteliselt suur etteplaneerija ja põdeja ei taha mõeldagi sellest, et peaksin seisma Õnnepalee ees juba alates kella viiest ja võitlema teiste õnnelike paarikestega. Ok, eks see ole ju liialdus aga mulle meeldib kui kõik on paigas. Kuigi ma ei saa ju kindel olla, et 1. augustil ka palju abiellujaid ei ole. Eks siis mai alguses ole näha ja kuna 1. mai on püha, siis peab vist minema esmaspäeval, 4. mail.

Koostasin ka eelarve, igaks juhuks maksimumsummadega. Appi - planeeritava 85 tuhande oleme julmalt ületanud. Ja mitte millegagi pole ka priisanud, kõik on vajalikud asjad selleks, et tuleks meeldejääv pidu nii meile kahele, kui ka külalistele. Selline tunne, et hakka või külaliste nimekirja väiksemaks näpistama. Paar tagasilööki on muidugi veel olnud. Esiteks peopidamiskohad oma röögatute ja täiesti põhjendamatute rendihindadega. Teiseks on üks parimaid pulmaisasid (nimesid ei nimeta :)) juba broneeritud ja ühelt registreerijalt, kelle nimi on ka siit foorumitest läbi jooksnud, sain vastuse, et tema enne märtsi ei pane omale kedagi kirja ja ma ei lugenudki tema vastusest välja, et kas ta siis üldse tuleks või mitte. Võiks ju natuke konkreetsem olla. Ma nüüd kohe ei oskagi otsustada, mida selle registreerimisega ette võtta. Ideaalis oleks see ikkagi õues, peokoha pargis/aias. See aga nõuab lisakulutusi 6000 krooniga. Mulle üldse ei meeldi idee saada registreeritud siseruumides ja Õnnepalees. Aga kui muud üle ei jää, siis..

Homme läheme vaatama Saue Mõisa. Maja perenaiselt sain ma kõige meeldivama ja sõbralikuma vastuse. Me saame minna vaatama kohta sellises olekus, et paari tunni pärast algab seal regitreerimine ja pulmapidu. Tore ju? Aga iga hea asja juures on mingi AGA. Saue Mõis mulle piltide järgi meeldib, hind on mõistlik, perenaisega suhtlemine viis pluss. Aga 75 külalisega ei mahuks me ära mitte ühtegi saali vaid peaksime istuma läbi nelja ruumi, mis asetsevad küll kõrvuti aga mõned istekohad on uste vahel. NO MIKS? Eks homme ole näha ja otsus tuleb õige pea ära teha. Tugamanni veskis on ka veel käimata. Niiet meil on vaid kahe koha vahel valida.

Kellegi vanemast blogist lugesin eelkutsete kohta. Olin juba ammu mõelnud, et teen ära sama triki. Seepärast tahaksingi saada 1.-ks augustiks peokoha paika ja täpselt aasta enne toimetada külalisteni eelkutsed.

Nädala pärast hakkab mul puhkus ja siis saan end 99% pühendada asjade ajamisele.

Solarineiu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Okt 2006 - 16:44
Re: Kaks sammu edasi, kolm tagasi.
11 Juuli, 2008 - 10:44

Oh, nii lahe, et hakkab siia järgmise suve pruute tekkima, endal tuleb kohe nostalgiline tunne, sest tundub, et alles hakkasime ise organiseerimisega pihta (samuti rohkem, kui aasta enne pulmi) ja varsti ju ongi pulmapäev ukse taga :))))) Tead, see aeg läheb tegelt niii ruttu....

Aga tublid olete, et juba pihta hakkasite ja edu korraldamisel!

Remember - dream is a serious thing....
23-08-08

Remember - dream is a serious thing...

Bride2008
Võrgust väljas
Liitus: 8 Aug 2007 - 15:09
Re: Kaks sammu edasi, kolm tagasi.
11 Juuli, 2008 - 11:14

Ma usun, et 75 külalist mahub kindlasti Saue mõisa ühte ruumi ära. Nimelt olid mu mehe õel seal kaks aastat tagasi pulmad. Tal oligi umbes nii palju külalisi ja kõik mahtusid sööma ühte lauda. See ruum asub nüüd nii, et kui tagant trepist üles tulla, siis tuled ühest kaminaruumist otse üle (seal toimus tants) ja siis ongi suur saal. Tuleks ainult lauad e kujuliselt panna ja mahubki ära.

Nii et pea püsti ja positiivset suhtumist edasi ja saadki oma unistuste pulmad pidada:)

Preili K.
Kasutaja Preili K. pilt
Võrgust väljas
Liitus: 2 Nov 2007 - 07:58
Re: Kaks sammu edasi, kolm tagasi.
11 Juuli, 2008 - 12:25

Ma isiklikult saan suurepärselt aru kui raske on leida suurele seltskonnale odavama-poolset peopaika. Kuid kui vähegi võimalik soovitan ma Sul siiski leida peosaal, kus kogu rahvas koos olla saab. Meie pulmaisa laitis maha isegi sellise variandi, kus külalised ühes ruumis ja bänd teises. Tema kogemused näitavad, et rahvas pole siis ühtne ja pulmaisal raske kõiki ohjas hoida.

Aga see on loomulikult vaid soovitus. Tähtsam on Sinu ja Su tulevase tahtmine ;)

Aga edu planeerimisel. Minule isiklikult selline tegevust väga meeldib. Kuuke veel jäänud :P

Päikest!

leeena
Kasutaja leeena pilt
Võrgust väljas
Liitus: 16 Jaan 2008 - 20:23
Re: Kaks sammu edasi, kolm tagasi.
11 Juuli, 2008 - 14:10

N2iteks meil on peosaal L - kujuline, nurgas asub suur kamin. Selles osas: l on peolaid, ja selles: _ m2ngud. Pulmaisa ytles, et see ei ole eriti hea, kuna need kes m2ngudes osa ei v6ta nad ei n2e eriti tegevusi ja j22vad kas istuma v6i napsutama. Aga kuna teame t2pselt, et tahame seal pulmi pidada siis otsustasime siiski selle peopaiga kasuks.

Ma arvan, et sa tunned kohe 2ra, milline on 6ige koht:) Edu otsustamisel!

Minul tegi mees eelarve tabeli nelja vahega ja selle j2rgi on hea j2lgida. See n2ev v2lja nii: nimetus l planeeritav summa l tegelik summa l makstud
Tabeli l6pus n2itab tegeliku summa ja makstud summa vahe.
NT. peokoht l 24150 l 25900 l 3150
All siis : -22750

Jaksu ja 6nne teile!(:

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev 25.10.2008(:

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev okt'08

Fotopesa www.fo...
Kasutaja Fotopesa www.fotopesa.ee pilt
Võrgust väljas
Liitus: 20 Mai 2008 - 16:23
Re: Kaks sammu edasi, kolm tagasi.
11 Juuli, 2008 - 22:35

Saue mõis on tegelikult ikka väga armas ja kena koht.

Aga ma arvan, et teil veab kui näete mõisa veidi enne pulmi siis ei pea midagi ette kujutama vaid kõik on kohe näha kuidas olema hkkaks.

Pulmafotod

mirju
Võrgust väljas
Liitus: 14 Märts 2008 - 12:35
Re: Kaks sammu edasi, kolm tagasi.
12 Juuli, 2008 - 12:25

Eks pulmade planeerimisega ole tõesti vaja varakult tegelema hakata,siis endal hiljem kergem hingata.
Meiel selleks aastaks kõik möödas,kuid sahinad on juba järgmise aasta kohta olemas,nii et mine tea...
Kõike ilusat!

minny
Kasutaja minny pilt
Võrgust väljas
Liitus: 25 Aug 2007 - 10:54
Re: Kaks sammu edasi, kolm tagasi.
13 Juuli, 2008 - 02:54

Mina saatsin samuti eelkutsed ja see oli pulmade planeerimisel üks kõige õigemaid otsuseid üldse - külalised said hakata varakult arvestama meie tähtsa kuupäevaga ja mitte planeerima sellele ajale reise vms, osad võtsid isegi meie pulmade ajaks lausa puhkust :)

Aga selleks, et eelkutseid saata, ei ole üldse vaja veel teada kus pulmapidu toimuma saab. Meie panime eelkutsele vaid meie pulma kuupäeva, et see kuupäev hoitaks meie jaoks. Hiljem kui päriskutsete saatmiseks läheb siis pannakse kirja juba peokoht ja kõik muu.

Igaljuhul edu ja kõike seda meeldivat mis käib pulmade planeerimisega kaasas.

* * *

Astu naerdes läbi elu ja Sa leiad, et oled õnnelik :)  

23.08.2008

* * *

Proua ARU alates 23.08.2008

http://www.pulmad.ee/node/8475

Pilks76
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2007 - 21:13
Re: Kaks sammu edasi, kolm tagasi.
13 Juuli, 2008 - 23:09

oi kui mõnus on see aeg kus alles alustad planeerimisega ja siis tundub, et aega on nii palju. Aga tänapäeval on tõesti nii, et varakult planeerima, siis saab rahulikult toimetada, kuigi nagu näha mõned tegijad juba broneeritud. Edukat planeerimist:)

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: Kaks sammu edasi, kolm tagasi.
14 Juuli, 2008 - 09:08

Palju õnne! Mul tekkis küsimus, et kas sul on olemas ka pulmavana juba või pulmakorraldaja? Kui on, siis soovitan pöörduda nende poole registreerija küsimuses. Usun, et nemad saavad ka kindlasti sind aidata. Neil on palju kontakte ja nähtud erinevaid registreerijaid- äkki leiad mitte selle kõige tuntuma vaid vähem tuntud aga kordi toredamagi võibolla ja teile märksa sobivama ;)
Edu planeerimisel!

Meist saab ametlikult meie 2. augustil 2008

ismene
Võrgust väljas
Liitus: 10 Märts 2008 - 19:28
Re: Kaks sammu edasi, kolm tagasi.
15 Juuli, 2008 - 10:12

To Bellakrissu: Pulmaisa meil veel ei ole ja pulmakorraldajat/agentuuri otsustasime mitte kasutada. Aga tänud Sulle, loomulikult võiksin selliseid asju pulmaisalt uurida. Meil hetkel otsingud käivad aga eks te sel aastal abiellujad mäletate kui raske teil eelmisel aastal oli :) Nimelt kust leida see õige ja kui palju usaldada erinevaid kommentaare ja maitseid.

01.08.09

30.04.09

pääsuke
Võrgust väljas
Liitus: 17 Veebr 2008 - 17:41
Re: Kaks sammu edasi, kolm tagasi.
18 Juuli, 2008 - 14:49

Minu pulmad toimuvad järgmine nädal Saue mõisas;) 100 inimese jaoks olen üürinud terve mõisa ja olen seda nüüd korduvalt vaatamas käinud ja arvan, et seal tuleb tore pidu;) Pealegi on mõis renoveeritud ja muru niidetud. Ma ei saa midagi halba öelda. Asukoht on hea-ei pea ööbimise pärast muretsema ning üür soodne! Peale pidu võin teile siia kirjutada, kuidas kõik laabus ja kas ruumi ikka oli;)
Palju jaksu ja jõudu kõikidele, kes pulmi planeerivad.