Kevadepulmad - Planeerimine

Sisestas suvakas111,
Blogide kategooria: 

Niisiis, sain lõpuks oma kallima sinnamaale, et hakkame vaikselt pulmapeo plaane pidama. Abikaasaks palus ta mind juba 1,5 aastat tagasi (minu 19.sünnipäeval). Reeglina ollakse enne abiellumist kuni aasta kihlatud, aga ma võtab vabandava asjaoluna seda, et 8 kuud sellest oli P sõjaväes.
Ühesõnaga, kõigepealt vaatasime, millal üldse seda teha võiks. Ja kevadel siis, 26.aprilli kuupäev paistis just kenasti sobima. Suvel tahaks muudki teha, kui pulmadega jännata, ja kindlasti kevadel igasuguseid broneeringuid ka lihtsam saada. Kui kuupäev lõpuks paigas, siis hakkasin Internetist peopaika otsima. Külaliste nimekiri paisus üle 55 juba, otsisin kohta, kuhu sellist rahvast kenasti paigutada ja kus saaks ka ööbima jääda. Lõpuks pikkade otsingute tulemusena (lisaks veel üks positiivne kommentaar pulmad.ee leheküljel) leidsime Mustjõe kõrtsitalu kodulehekülje. Koht sobis väga kenasti, vaatamas käisime seda 1.advendil. Lund oli paksult maas ja kõik see ümbrus paistis lausa muinasjutuline. Eemal linnakärast, vaikne ja rahulik..
Broneering on makstud, esialgne menüü on ka koostatud seal. Jääb vaid üle oodata, kui saame täpsemad kellaajad paika panna. Ja siis veel natuke nipet-näpet.
Nüüd on siis vaja veel vaid: pulmaisa, bändi/DJ, riideid, fotograafi, autot, torti, lilli jne.. :D

Kata555
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2007 - 00:36
Re: Kevadepulmad
17 Detsember, 2007 - 19:22

Hakake aga kiiresti toimetama selle bändi, pulmaisa, fotograafi jms :)
Kuigi kevadel vist kergem neid kõiki saada :D

suvakas111
Võrgust väljas
Liitus: 8 Dets 2007 - 15:46
Re: Kevadepulmad
18 Detsember, 2007 - 00:49

Pulmaisa.ee leheküljelt kirjutasin kõikide sealolevate inimeste kontaktandmed üles. Kokkulepe oli, et P suhtleb nendega ja otsib bändi ka, kuna minu teha jäävad ka kutsed jm selline ninnunännu. :D

Ei jõua kevadet ära oodata.. 26.04.2008

26.04.2008
Maailma ilusaim päev

little
Re: Kevadepulmad
19 Detsember, 2007 - 20:44

Kevadel on ilmselt lihtsam saada, aga üsna hõivatud on need tegijad ikkagi. Ma alustaks ikka pulmaisast ja siis sealt edasi. Me juba paar kuud planeerime, aga alles hiljuti mõtlesime pulmaisa suhtes ümber. Pulmad küll suve lõpupoole, aga vaata ka, et hiljaks jäänud omadega, et nüüd isamees leida. Õnneks ei ole veel vanasse kaevu sülitatud, sest uus pole valmis.

Ticky
Võrgust väljas
Liitus: 8 Juuni 2007 - 21:04
Re: Kevadepulmad
19 Detsember, 2007 - 21:16

Esimese hooga alustasin mina pulmakohast.. Siis järgnes pulmaisa. Kui on asjalik pulmaisa, siis ta oskab edasi soovitada juba tegijaid, kellega tema on mitmetes pulmades olnud.. Niimoodi leidsin bändi (olin ennegi kuulnud, kuid huvitaval kombel see bänd endal ei tulnudki meede), fotograafi ning uuel aastal helistan ka paaripanijale, et temaga aru pidada..
Üllatav oli ka see, kui geniaalsed ideed mu emal tulid.. Nii möödaminnes pakkus paar varianti välja ja need on ideaalselt toiminud :) Näiteks leidis ema mulle floristi ning juuksuri.. Vanaema sebis imehea õmbleja :)
Uuel aastal hakkab kibekiirelt ajama oma muid asju - küünal, fotograafiga kokkusaamine, kingad..

marieh
Võrgust väljas
Liitus: 1 Nov 2007 - 07:18
Re: Kevadepulmad
2 Jaanuar, 2008 - 20:36

Edu teile korraldamisel:)