Kutsed ja tänukaardid - Planeerimine

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Peale pulmakuupäeva ja -koha kindlaks määramist on aeg hakata tegelema kutsetega. Kutse välimus peaks sobima pulmade meeleolu ja teemaga. Kui pulmapidu peetakse uhkes mõisas või restoranis siis on ülipidulikud ja kullatud kutsed igati omal kohal. Samas kui Te olete valinud välja kõrtsi või maamaja on võimalik jällegi mängida väga paljude looduslähedaste materjalidega. Pidu mere ääres annab võimaluse kutsete kujundamisel kasutada näiteks liiva ja teokarpe.

Pulmakutseid võite Te joonistada ise, tellida trükikojast, lasta disainida kunstnikul või osta valmis kutsed kauplusest. Kutsed on soovitav ära saata 4-6 nädalat enne kindlaksmääratud pulmakuupäeva.

Mida kutselt lugeda? Seda, kes Te olete, ning millal ja kus abiellute. Kui soovite vastust, võib lisada read: Palume teatada ja lisate telefoni numbri kuhu saab teateid edasi anda. Samuti võib lisada teate pulmakingituste nimekirja kohta juhul, kui Te olete sellise koostanud ja ei soovi sarnaseid või mittevajaminevaid asju kingiks saada.

Kutseid võiks olla rohkem kui arvate vaja minevat, sest üsna tihti juhtub, et viimasel hetkel lisandub nimekirja mõni unustatud nimi või läheb teksti sissekirjutamisel midagi valesti.

Autor: pulmad.ee