Meie päev - Planeerimine

Sisestas liisbet,
Blogide kategooria: 

Vahepeal on palju uusi mõtteid ja plaane.
Et mis siis toimuma hakkab?
Nagu juba öeldud, meil suurt pulmapidu ei tule, sest pole nii palju raha. Aga mõtted liikusid selles suunas, et päris kahekesi siiski ei lähe, pereliikmed kutsume kohale. Ja kui nad juba kohale on kutsutud, siis kena restoranilõuna teeme nendega koos küll. Sealt edasi saab siis koduaeda grillpeole suunduda. Võibolla õnnestub välja mõelda ka see, kuidas lähemad sõbrad kohale meelitada.
Kutsed plaanin ise meisterdada. Aga käisin kindlusemõttes Annililles vaatamas, mida neil pakkuda on. Liiga kallis meie jaoks. Aga häid ideid sain sealt ;) Nii et suundun varsti Zelluloosi poodi paberite järgi.
Aga soov nr 1 oli minul korralikud ilupildid. Sellised, mis aasta pulmafoto konkurssidel osalevad. :) See eeldab muidugi kallist ja head fotograafi. Mis tänase seisuga ka leitud on :) Järgmine nädal saame ilmselt kokku ja sõlmime lepingu. Aastate eest olin ma kindel, et tahan VAID Annika Metslat. Aga reaalsus on see, et ta on juba aasta ette kinni pandud. Ei hakanud mitte uurimagi. Aga ka meie leitud fotograaf on tasemel.
Ja kui on pildistamine, siis peaks ka midagi erilisemat seljas olema. Seni olin kindel, et valget kleiti ei taha, sest grillpeole sellega ju ei lähe. Ja lasteemana võin endale ju midagi särtsakamat selga lubada. Et laseks omale midagi ilusat ja pidulikku ja punast õmmelda. Nüüd aga juba mõtlen, et võiks jah lasta õmmelda, aga helehalli korseti võiks siis sellegipoolest laenutada. Ja viimane uudis minu jaoks on see, et võibolla siiski......ka hele seelik korsetiga...hmmm. peab salongi minema ja vaatama ja arutama seda asja. Sest vaatasin pilte pruutpaaridest....ja kenad nad ikka seal kõik heledas! :)
Restorani vist ka juba leidsime. Olime just sõrmused ära ostnud, kui sealt mööda sõitsime ja mõlemal süttisid lambid, siia tulemegi, sest asukoht ja interjöör on sobivad. Menüüd peab lähiajal katsetama minema. Seal saaks omaette teise korruse saali kinni panna. Seal oleks ilus küünal põlema panna. Sest kaunis pulmaküünal PEAB samuti olema, nagu ilusad pildid....sest need on asjad, mis jäävad mälestuseks aastakümneteks. Küünla leian ma kindasti Mustri salongist. Kuigi ma pole seal kunagi käinud, olen ma selles enam kui kindel :)
Ja paar päeva tagasi siin kribades, tekkis idee, et oma nime ma uputada, põletada ega taevasse lennutada ei taha. See on selleks liiga väärtuslik. Vaid selle võiks isale tagasi kinkida. See saab kindasti südamlik hetk olema, seda enam, et meie perest nimi edasi ei lähegi. Sain siit ka ideid, kuidas seda vormistada. Kujundan kutsetega sarnaselt ja panen raami. Lisaks jõuavad fotograafi poolt selleks hetkeks töödeldud pildid mõlema vanematele raamituna ka sinna. Nii et enne lauda istumist saame teha mõned südamlikud hetked. :)
Õhtul koduaias võiks istutada ka puu!
Ah jaa, pruudikimbus tahan näha seitset kallat! :) Suvel saab seitse aastat meie koos olemisest. Kui ma olin juba mõelnud, et tahan kallasid, sest siit erinevaid kimpe vaadates, on need kõige armsamad....siis tuli meelde, et mu emal oli ka kalla käes registreerimisel. Ja neilgi polnud suurt pulmapidu, ka kodune istumine. Kummaline, milline on elu. Ja kuupäevadest rääkides....ma olin enam kui kindel, et see peab olema meie tutvumise kuupäev, aga kuna sel aastal on see pühapäev, siis me peaks paaripanija kalli raha eest kohale kuhugi kutsuma ja see tundus mõttetu. Tükk aega seedisin, et kas ma neelan selle taganemise alla, sest minu jaoks on see kuupäev isegi olulisem, kui enda sünnipäev....sest mina armusin sel päeval nii meeletult, kui ei kunagi varem.
Ja ma imestusega märkan, et need pisikesed killud, millest ma seda päeva kokku panen, teevad mind juba praegu õnnelikuks.
Ma olen unistanud abiellumisest juba....5 aastat. Ja see, et ta reaalseks hakkab saama, on muinasjutt. Sest ma olen väga õnnelik, et olen leidnud endale sellise toreda mehe. Mina armusin temasse juba esimesest silmapilgust :) Ja jonnakalt ootasin abieluettepanekut.....ma ei olnud nii otsustusvõimeline nagu musu siin foorumis. :) ja ma jõudsin selle ettepaneku ära oodata. Küll ilma sõrmuseta, aga spontaanse, ühel põlvel....minu mehelt, kes pole just suurem asi tunnete väljendaja! :) See oli armas.
Ja nüüd, kus reaalsus on see, et suurt ilusat pidu teha ei jaksa, siis ma näen, et paljas mõte abiellumisest teeb mind õnnelikuks. Juba paljalt imekaunist sõrmust oma sõrme proovides ma olen õnnelik! :) Ja seda pole sugugi vähe....
Kaunist kevade algust teiel kõigile!

luuna2x
Võrgust väljas
Liitus: 30 Dets 2006 - 21:42
Re: Meie päev
14 Märts, 2008 - 08:22

Nii tore on lugeda teiste mõtteid ja tegutsemisi... :)
Ise ma selline blogipidaja pole... Ei leia kunagi seda aega, et kirja panna :P

Igastahes väga vägev!

Kui veel ideid tuleb, lase aga lendu ja korralda ära :D

Jõudu ja jaksu!

leeena
Kasutaja leeena pilt
Võrgust väljas
Liitus: 16 Jaan 2008 - 20:23
Re: Meie päev
14 Märts, 2008 - 10:51

Tore on lugeda sinu juttu.(:

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev 14.02.2009(:

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev okt'08

Pilks76
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2007 - 21:13
Re: Meie päev
14 Märts, 2008 - 13:57

Nii põnev lugemine. Lillekimbu idee on väga nunnu. Usun, et see päev on tuleb väga super:)

Bride2008
Võrgust väljas
Liitus: 8 Aug 2007 - 15:09
Re: Meie päev
14 Märts, 2008 - 16:46

Armas lugu:) Mulle ka kohutavalt meeldivad kalladega kimbud:) eks tuleb uurida, kas juulis on veel ilusaid kallasid, et lasta neist ka endale kimp teha.

liisbet
Kasutaja liisbet pilt
Võrgust väljas
Liitus: 22 Aug 2007 - 20:40
Re: Meie päev
14 Märts, 2008 - 17:25

Kas on oht, et neid pole juulis? jummel, ma lillede hooajalisusest ei tea küll midagi!

Bride2008
Võrgust väljas
Liitus: 8 Aug 2007 - 15:09
Re: Meie päev
15 Märts, 2008 - 16:20

keegi mainis seoses lilledega, et kallade hooaeg pidi juunis ära lõppema, et siis võib neid leida küll aga tunduvalt kallimalt. Ma ise ka täpselt ei tea, kaua nad kestavad:) aga loodan, et juulis saab ka veel ikka:)

kixuke
Kasutaja kixuke pilt
Võrgust väljas
Liitus: 18 Okt 2007 - 21:38
Re: Meie päev
14 Märts, 2008 - 21:52

Tõesti on tore lugeda! Endal ka napib aega, et midagi tarka kirjutada:D
Kuna ma olen juba veidi vanem ja mul on ka lapsed, siis otsustasin shampanja (või pigem selline loodusvalge) värvi korseti ja seeliku kasuks. Kaunistatud tumepunaste roosidega. Arvan, et sobib väga hästi.
Ei tahtnud ka puhast valget.
Aga õnne teile!

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: Meie päev
18 Märts, 2008 - 08:59

Oeh... Armas, et sa millegagi järele andnud pole ja Sinu pulmapäev on tulemas suurepärane! Mõnus on see, et Sa tead täpselt, mida tahad! Tubli oled! Edu planeerimisel!