Meie päev - planeerimine vol.2 - Planeerimine

Sisestas Solarineiu,
Blogide kategooria: 

Eelmise blogi kirjutasin 5.oktoobril, mõtlesin, et on aeg uus joon vahepeal alla tõmmata, et mis vahepeal toiminud on :)

Esimene ja kõige tähtsam asi – meil sündis laps!!! See pisike ja maailma armsaim (nagu ikka kõik lapsed oma vanematele eksju:) uus ilmakodanik hetkel nohiseb mu kõrval ja näeb ilmselt ülihead und, sest nägu kipub naerule :)See tilluke poisiklutt sai endale kohe issi perenime, nii et nüüd ootan pulmi, et ka ennast samale nimele kirja saaks :)

Aga pulmade planeerimise koha pealt – pulmad 23.august – endiselt. Ja endiselt broneeritud Glehni loss selleks ürituseks. Vahepeal sai ära makstud broneerimistasu pulmaisale, bändile ja fotografile. Broneerisin aja ka meikari ja juuksuri juurde.

See meigi ja juuksuri jutt on üldse selline omaette:) Kui rääkisin fotograafiga (Annika Metsla), siis küsisin, ega tal head meigitegijat või juuksurit ei ole soovitada. Juuksuri koha pealt ta ei osanud öelda, aga sain meigitegija meili, keda ta väga kiitis. Võtsin meikariga ühendust ning panime kuupäeva kirja. Sain targemaks, et meestele tehakse ka pulmapäeval meik ilupiltide jaoks:) Kui rääkisime proovimeigist, siis pakkus ta välja, et teeme siis, kui mul mõni üritus tulemas, siis ei ole nagu niisama. Teadsin, et meil tuttavatel 3.mail pulmad. Ok, pakkusin siis välja et teeme 3.mail proovimeigi. Selle peale küsiti mis kell siis :)))))) See oli juba keerulisem, kuna tuttavad pärit teisest linnast ning ega me ei teadnud mis kell neil plaanis alustada...vaja teise linna ka ju lisaks jõuda....kõige parem oli veel see, et ei julgenud nagu otse küsida, mis kell alustate, sest kuigi nende jutust võis eeldada seda, et oleme oodatud, et julgend 100% kindel olla, äkki neil hoopis väikesed pulmas pereringis plaanis....mis siis ikka....küsija suu pihta ei lööda....läksin msni...meil muidu selline ühine sõprade ring muidu ka....küsisin siis tuttavate naispoole käes, kas kogu see seltskond on ka siis pulma oodatud...sain vastuseks et enamasti kõik on jah oodatud. Selle peale ütlesin, et ok, ma siis küsin otse, kas meie oleme kutsutud. Tuttav hakkas naerma ja ütles, et muidugi, mis te siis arvasite :)))) Nemad ei olnud aga mõelnud veel, mis kell umbes alustada...koos saime siiski ligikaudse aja välja mõeldud ja nüüd siis 3.mail kell 11.00 mul proovimeik kirjas :)))) Edasi küsisin meigitegija käest, kas tal kedagi juuksurit on soovitada...sain jällegi ühe tel. Numbri ja kiideti kui väga head tegijat. Eile helistasin juuksurile ja väga positiivne oli see, et meigitegija oli temaga juba rääkind. Saime kuupäeva kirja ning kellaaja pidime hiljem kokku leppima ja proovisoengu aja ka. Selle peale öeldi et „suveni ju nii palju aega“ :) võta nüüd siis kinni, ühe jaoks on suvi nii kaugel, ja teine küsib mis kell siis kirja paneme :) aga kokkuvõttes oli see kogemus väga positiivne.

Mis siis veel....mäesalu cateringiga samuti kokkulepe tehtud, et nemad tulevad toitlustama, varsti peabki neile helistama ja kokku saama et menüüd arutada. Eile sain ka Marika Martiniga ühendust, kes tuleb meile registreerijaks ning tseremoonia muusikaline kujundus on samuti tema poolt.

Registreerimist plaanime muidu teha Kivi talus, www.kivitalupuhkus.ee, kuid otseselt aega broneerind ma veel ei ole, peabki ruttu sellega tegelema hakkama.

Pulmaküünla materjal ostetud, aga pole aega olnud teha. Panen pildi ülesse, kui ühele poole saan :)

Broneeritud on ka Imperial hotelli sviit pulmaöö jaoks. Samuti võtsin pakkumise Mauriitiuse hotellilt, kuhu plaanime minna (honeymoon special offer), kuid broneerind ei ole veel. Reisile lähme 3 päeva peale pulmi – 26.ndal ja tagasi 6.septembril. Last reisile kaasa vist ei võta, pulma ikka.

Viimasel ajal olen mõelnud, et mida teha esimesel päeval peale pulmi...ikkagi esimene päev abikaasadena....mõtlesin, et lasen teha T-särgid „just married“ ja võiks linna peal jalutada, restorani minna ja/või SPAsse paarimassaazi.

Tegelikult on juba palju asju ära tehtud, aga ka palju on veel teha.

Ainuke imelik kogemus siiamaani oli ühe tuttavaga, kes teadis juba eelmisel suvel, et meil 2008 suvel pulmad tulemas...käis meil külas ja küsis, et millal teil siis pulmad...mina siis et 23.august....selle peale teatati et „et te siis IKKA VEEL plaanite järgmine suvi abielluda“...mis mõttes IKKA VEEL? Igatahes kõlas see väga imelikult, aga ma püüan mitte välja teha :)

Soovin kõigile jõudu ning pealehakkamist oma pulmade planeerimisel! Väga meeldis Mauriitiuse hotelli mesinädalate pakkumise slogan „Remember – dream is a serious thing!“

Atukas
Võrgust väljas
Liitus: 3 Jaan 2008 - 09:35
Re: Meie päev - planeerimine vol.2
9 Jaanuar, 2008 - 15:05

Ohooo 23. august! Meil kaa! Õnneks ükski tegijates meil ei kattu! Palju õnne õisipõnni sünni puhul! Panid mind mõtlema, et mulgi ju pole juuksur ega meikar broneeritud, isegi mitte pole otsitud. Varsti teen sellega algust! Ilusat planeerimist!! (tuttav on natuke imelik, pulmi ei plaanita 2 kuuga, selleks tuleb ikka aega võtta, et tähtis päev ikka imeline tuleks)

Solarineiu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Okt 2006 - 16:44
Re: Meie päev - planeerimine vol.2
9 Jaanuar, 2008 - 16:33

see ikka veel kõlas pigem seda moodi et "te ikka veel arvate et olete teineteise jaoks õiged?" või noh et "ikka veel tahate abielluda" pigem....imelik oli jah.

Remember - dream is a serious thing...

garfield
Re: Meie päev - planeerimine vol.2
9 Jaanuar, 2008 - 22:23

Palju õnne lapse sünni puhul! Aga huvitaks, kuidas sa kujutad ette 8k lapse kõrvalt nö pulma pidamist, kas sul on hea lapsehoidja kohe käepärast võtta? Me ise peame ka pulmi selle aasta augustis ja laps on selleks ajaks 1a10k. Kui ma eelmise suve peale mõtlen, siis meil oleks küll olnud suht keeruline alla aastase kõrvalt pulma pidada nii, et ei peaks samal ajal lapse heaolu pärast muretsema.

Solarineiu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Okt 2006 - 16:44
Re: Meie päev - planeerimine vol.2
10 Jaanuar, 2008 - 00:06

Aitäh õnnitluste eest :) Hetkel on plaan selline, et lapsega tegelevad minu ema ja ämm (nad on sellest teadlikud ja nõus) ning ämm pakkus välja, et kuna tema nagunii peol kaua olla ei taha, siis läheb viib lapse koju kui tal magamisaeg. ja elame me Glehni lossi kohe lähedal, nii et hea lähedale minna. Ausalt öeldes eks ma vaatan veel täpsemalt kui see aeg lähemal on, võimalik, et otsin lapsehoidja. oleneb kui rahulik laps ta selleks ajaks (10-kuusena)on :) tseremooniale tuleb ta 100%, mõtlen just seda peo asja. Kuigi meil tuttavad said küll oma poole-aastase tütrega suurepäraselt pulmas hakkama :)))

Remember - dream is a serious thing...

Pilks76
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2007 - 21:13
Re: Meie päev - planeerimine vol.2
10 Jaanuar, 2008 - 15:22

palju õnne lapse sünni puhul. Ise ka plaanin suvel pulmi 06,06 ja tütar peaaegu aastane siis. Ma arvan et laps küll sellise ürituse juures takistuseks ei tule ja hea kui mõni tubli vanaema ka võtta on:) Ja särgi idee on sul küll päris vahva, ikkagi ju esimene päeav abikaasadena. Praegu jääb mulje, et peabki vara alustama planeerimist, et ikka sellel päeval kõik täiuslik oleks. Jõudu korraldamisel:)

kerzuke
Kasutaja kerzuke pilt
Võrgust väljas
Liitus: 17 Dets 2007 - 22:36
Re: Meie päev - planeerimine vol.2
11 Jaanuar, 2008 - 13:05

Palju, palju õnne lapse puhul:)
Ise teeme samas kohas peo ja peaaegu sama palju ka organiseeritud.
Meil laps selleks ajaks kolme aastane, registreerimisel osaleb, aga peole ei tule. Lihtsalt mina kardan isiklikult neid treppe seal lossis ja pole ka, kes teda nii väga vaataks seal. Otsustasime, et on parem kui laps seal ei osale.
Kui saladus pole, siis kes meikar ja kes juuksur on?

Solarineiu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Okt 2006 - 16:44
Re: Meie päev - planeerimine vol.2
20 Märts, 2008 - 17:16

Aitäh õnnitluste eest :)

meikar Siiri Lauri ("kohvriga" meikar) ja juuksur Kairi Central ilusalongist

Remember - dream is a serious thing...

liisbet
Kasutaja liisbet pilt
Võrgust väljas
Liitus: 22 Aug 2007 - 20:40
Re: Meie päev - planeerimine vol.2
25 Märts, 2008 - 15:03

Tervitused! :)
Kuna meiebiellumine ei olnud pikalt planeeritud, siis ei hakanud ma Annika Metsla kohta mitte uurimagi, kuigi aastaid tagasi olin kindel et tahan vaid teda fotograafiks. Nüüd siis lõime käed Diana Undiga! ja tema soovitusel jõudsin ka Siiri Laurini. Täna helistasin ja panin aja kinni! ja minu heameeleks tuli välja, et ta teeb soenguid ka. Kuna ma juuksuri kohapealt praegu nagunii ripakil olin siis leppisin temaga juuksuri ka kokku! :) Nüüd siis tulin siia uurima, mis tema kohta kirjutatakse! :) Igatahes, kena kevadet! :)