Milline on hea pulmaisa (vol. II) ehk mida üks hea pulmaisa oma honorari eest andma peaks ehk milline võiks olla pulmapäeva kava ? - Planeerimine

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tervitus-

Kuna seda hea ja halva pulmaisa teemat on siin käiatud piisavalt, siis ma mõtlesin, et selle "Hea pulmaisa blogis vol.II" räägin, milline võiks/peaks olema pulmaisa poolt tehtav kava.

Kuna see on minu kava, siis ei oska ma jälle kommenteerida, kuidas teevad teised. Aga seda võiks siis kommenteerida keegi teine ja öelda, kas keegi teeb kava kenamini, informatiivsemalt jne jne.

Minu kavad on kõik tehtud Google docsis ning siis sheeritud lingina noorpaaridele. Sheeritud kava ma ise otseselt noorpaaril muuta ei luba, aga muudatused viin ise sisse.

Kuna ma kasutan algkavana alati kellegile teisele tehtud kava, siis aegajalt juhtub ka mul, et mingid tekstilõigud ja nimed jäävad muutmata, aga uskuge, seda märkavad noorpaarid ikka superkiiresti. Aegajalt olen mõelnud, et seda peakski nii tegema, sest siis tead täpselt, et kui selline kommentaar tuleb tagasi (a la et "meil pole kedagi Raunot pulma kutsutud" või et "meil ju ei tule pruupärga"), et kava on läbi loetud ning läbi töötatud.

Kuna see on siin näidis, siis kõiki andmeid ma siia ka ei lisa, aga te saate ju aru mõttes :D

Aga head lugemist ja kommenteerimist.

Tervitades,

Virgo
Pulmad.ee

luuna2x
Võrgust väljas
Liitus: 30 Dets 2006 - 21:42
Re: Milline on hea pulmaisa (vol. II) ehk mida üks hea...
11 Veebruar, 2014 - 09:27

Väga viks ja viisakas kondikava! :)
Meil oli küll teine pulmaisa, aga põhi oli sarnane ning mees tegi oma tööd südamega! Jäime väga-väga-väga rahule oma imeilusa päevaga!