Pulmadeni 5 päeva! - Planeerimine

Sisestas semolina,
Blogide kategooria: 

Hetkel on nii et enam vähem kõik asjad on aetud, vaja veel mesi purkidesse valada ja kingid valmis sättida. Ning mida ma muidugi pole siiani alustanud- kingade sissekandmine!
Teen seda täna kui koeraga jalutama lähen ;)
Närv on sees juba nädalaid, eriti annab tunda viimane nädal kui on probleemid magamisega ja söömisega. Mehe peal vaatan et tal nagu väga närvi pole, usun et tal tuleb siis kui viimane hetk on.
Praeguse seisuga on külalisi 36 + 3 väikest last. Täna helistan mõned üle kes on väikse küsimärgiga et olla kindel kas nad tulevad või ei.
Igatahes jäänud on 5 päeva ja võib ka öelda et ootan seda juba väga kuigi närv on sees väga hull-nii et edu meile kõigile kes lähipäevadel mehele saavad ;)

LisbethSalander
Kasutaja LisbethSalander pilt
Võrgust väljas
Liitus: 11 Aprill 2010 - 16:45
Re: Pulmadeni 5 päeva!
2 August, 2010 - 09:22

Meil samuti viis päeva, kas teie päev on ka 7. augustil? Ärevus hakkab jah ka minul juba sisse tulema, ma kujutan ette, et ööl vastu laupäeva ma eriti magada ei suuda :)
Mina pole ka veel hakanud kingadega harjutama, ehkki seda tuleb kindlasti teha, kuna ma pole muul ajal eriline kõrgete kontsade kandja. Üritan ka täna proovima hakata. Muidu on kõik asjad valmis. Reedel on tüdrukuteõhtu öko spas :)
Meil tuleb külalisi 28 inimest (meiega kokku siis 30) ja lisaks kaks pisikest last. Kolm inimest on vahepeal vahetunud, nii et nende nimekaardid tuleb ringi teha.
Mul tuleb kleit laenutusest postiga kas täna või homme, nii et ootan juba suure elevusega, et saaks proovima hakata. Proovisin viimati viis nädalat tagasi - loodetavasti ikka läheb veel selga :))

semolina
Kasutaja semolina pilt
Võrgust väljas
Liitus: 27 Aug 2009 - 12:49
Re: Pulmadeni 5 päeva!
2 August, 2010 - 10:23

hei hei
meil tegelt 6 august :) ma lugesin tänast päeva ka,aga noh ega vahet pole ;)
mul kleit juba talvest saati ootamas kodus ,ma nimelt ostsin ,aga noh kun avahepeal oli väike kaalukaotus siis käisin sellega juba õmblemises ja võeti vähe kokku külgedelt ja lasin ka keemilise teha ja nüüd ta siis särab mul kodus . Kuigi jah ma kardan nii väga et äkki on liiga ümber rinna pealt et pärast läheb lukk katki :D kuid arvan et see on kõik selle pulma stressiga mil põed iga asja pärast. kuid igal juhul edu sulle ja samamoodi nagu mul siis soovin sulle ka toredat närveerimist ;)

Tulevane Siiliproua ;)