Pulmakutsed Sügis-Talv 2011 - Planeerimine

Sisestas PaperArtist,
Blogide kategooria: 

Suvine pulmade kõrghooaeg on kohe-kohe lõppemas ning liblikate ja lillede asemele tulevad sügavamad ja mahlasemad värvid ning kerged ja õhulised tekstuurid.

Alustasin rõõmuga sügis-talviste pulmakutsete kollektsiooni loomist võibolla just selletõttu, et mul endal oli pulmapäevaks valitud üks külm ja lumine detsembikuu päev ja võimalusi kujundada eriline, meeldejääv ja ainulaadne pulmakutse talve pulma, on minu arvates tohutult.

Kuna kõik minu kutsed on loodud igale konkreetsele pruutpaarile eraldi, siis näidised minu koduleheküljel on pigem inspiratsiooniks kui üks-ühele uuesti kordamiseks. Samas, mõned kujundused on loodud lihtsalt niisama- kui mõni idee või värvilahendus on õues jalutades pähe turgatanud.

2011. aasta sügise pulmakutsete trendidest võiks välja tuua kõik pruunid toonid- alustades nahavärvi beezist ja lõpetades mõru shokolaadiga, sügavad bordoopunased ning öised sinised.

Kindlasti erinevad pehmed tekstuurid ja ainulaadsed ning säravad monogrammid (kujundused pruutpaari initsiaalidest või tulevasest ühisest perekonnanimest).

Endiselt on moes kõik must-valged kombinatsioonid, damask mustrid, siluetid. Kõik lillad toonid- sügisesed lillad on
tumedamad ja mahlasemad ning kooslused elegantsed ja rikkalikud.

Talvisesse pulma sobivad kunstlume ja sädelusega kaetud lumehelbed, lehvid, tutid, pärlid, teemandi imitatsiooniga kivikesed ja veel palju-palju muud, mida kõike üritan oma sügis-talvisesse pulmakutsete kollektsiooni kaasata.

Lõpetuseks tahan soovida kõigile sügis-talvistele abiellujatele eelkõige palju soojust, armastust, õrnust ja tähelepanu eelkõige üks-teise suhtes, sest ehkki pulm koosneb miljonist pisikesest detailist, on armastus ja üksteisemõistmine sellel peol siiski kõige-kõige tähtsamad.

Soojust, armastust, valgust ja palju hellust teile- sügisesed ja talvised abiellujad!

Siiralt Teie,

Juliana

Juliana Pulmakutsed
www.pulmakutsed.com

ManusSuurus
Image icon kuldne1.jpg54.43 KB
Image icon parlisuda1.jpg37.53 KB
Image icon damask_collage.jpg24.97 KB
Image icon damask4.jpg92.09 KB
Image icon kutse_sametist.jpg25.65 KB
Image icon collage6.jpg30.88 KB