Seni tehtud-jõutud! - Planeerimine

Sisestas Tiivi,
Blogide kategooria: 

Täna leidsin oma kiirest argipäevast aega, et anda väikene ülevaade meie pulmade arengust:)

1. Tänaseks on meil lõplikult paika saanud eelarve. Kui algselt plaanisime hakkama saada küllaltki tagasihoidliku summaga, siis nüüd on see 20 tuhande võrra kasvanud... Oleme positiivsed ja kõik on õilsa eesmärgi nimel.

2. Oleme jõudnud üksmeelele külaliste osas ning igaks juhuks mõned nn varuinimesed ka kirja saanud.

3. Meie seni ühed tähtsamad otsused on paigas ja broneerimised makstud- meil on olemas PULMAKOHT ja PULMAISA! Nende kahe valimisega läks meil ikka tükk aega. Kohtusime paljudega ja vaatasime mitmeid kohti, kuid nüüd on need ÕIGED ja MEIE jaoks parimad olemas!

4. Oleme suutnud varuda oma pisikesse koju juba hunnikus pudi-padi:) (sõrmusepadi, lillekorvid, kutsete ja eelkutsete materjalid, küünlad, küünlajalad, tordi peale kujuke, oksjonikraami).

5. Oleme välja valinud toitlustaja, kuid kuna tegemist pole väga tuntud tegijatega (laiale üldsusele), siis saame nendega kokku alles veebruaris.

6. Hetkel otsime fotograafi- mitmed pakkumised on postkastis ootamas meie otsust. Hetkel tundubki just see järgmine ülioluline otsus, mida kaalutleme jälle kaua:)

7. Veel on käimas bändi otsimine ja sellega on sama lugu nagu fotograafiga- vaja teha lõplik otsus.

Nii palju oleme meie siis suutnud tänaseks päevaks paika panna. Sõuame tasa ja targu edasi oma tähtsa päeva poole. Edu teistelegi:)

sleepwalkers
Kasutaja sleepwalkers pilt
Võrgust väljas
Liitus: 18 Märts 2008 - 16:59
Re: Seni tehtud-jõutud!
16 November, 2010 - 22:45

Omast kogemusest tean, et eelarved kipuvad alati vähem või rohkem kasvama ja alati pisiasjade arvelt. Paljud omavad ülevaadet kui palju maksab üks soovitud peokoht, pulmaisa, fotograaf või bänd aga just igasugused pisikesed, aga olulised pisiasjad kasvatavat algselt plaanitud summad omajagu suuremaks. Kutsed, lilled, kingitused jne. jne. - eelarve kasvab täiesti märkamatult ja ühel hetkel avastad ennast mõttelt, et kas on seda kõike vaja. On ikka - see on päev, mis on elus vaid korra ja mõni häirima jääv pisiasi võib häirida terve ülejäänud elu.

Igal juhul, võtke rahulikult ja varuge kannatust. Siis saate just sellise pulmapäeva nagu soovite.

amaroza
Võrgust väljas
Liitus: 14 Nov 2010 - 23:13
Re: Seni tehtud-jõutud!
10 Detsember, 2010 - 14:49

Tere!

Kui otsite veel bändi, siis pakuksin Amaroza keelpillikvartetti, mis mängib nii tuntud muusikat- U2, Coldplay, filmimuusikat kui ka näiteks Straussi valsse, mille järgi saab tantsida.

Kontakteerumiseks saatke kiri amaroza [at] hot.ee

Amaroza