Suvine isetehtud pulmakutse- õpetus - Planeerimine

Sisestas Kristiina Disain,
Blogide kategooria: 

varsti on pulmade hooaeg ning ma pakun taas teha pruutidel isetehtud pulmakutseid suvise lillega. Kõigepealt tuleks aga teha pulmakutsete põhjad valmis - trükkida tekst paberile ning kleepida seda tugevamast kartongist põhja külge. Kleepida soovitan kahepoolse teibiga.

valgest krepp-paberist lõikame välja lille, sellel on neli lehte. Siis lõikame välja kolm piklikku terava otsaga lehte lillast paberist ja kollasest krepp-paberist väikest riba.

kollasest krepp-paberist keerame rulli südamikku. Südamiku ühe külge kleebime kolm lilla värvi lehte, mina kasutasin selleks moment-kristalli, sobib aga ka teistsugune universaalne läbipaistev liim.

valgest paberist lille alumise osa keerame ülemise peale ja fokseerime keskelt liimiga.

Valget lillepõhja keerame ümber lilla-kollase südamiku ja kohendame, fikseerime liimiga. Lill on valmis.

Lõikame laiemat pabeririba valgest-krepp-paberist. Peaks jälgima seda, et jooned jookseks vertikaalselt, sest krepp-paber venib ainult ühes suunas. Venitame näpudega kergelt alumist ja ülemist serva et krepp-paberi ääred hakkaks lainetama.

keerame riba ümber meie kutse põhja, fikseerime nööriga. nööri seome lipsu ja kleebime sinna ka meie lille. Kutse on valmis!:)