Tegijate ja noorpaaride kokkusaamine Vihterpalu Mõisas 30. oktoobril 2010 - Planeerimine

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 
30. oktoobril 2010 toimub Vihterpalu mõisas selle aasta Pulmad.ee kommuuni kokkutulek. Kõigil, kel pulmad ukse ees lähema aasta jooksul on oodatud, sest kokkutulevad Eesti parimad tegijad, et näidata enda tooteid ja teenuseid noorpaaridele. Kava ja lähem info avaldatakse 10. septembril 2010. Seniks saab lähemat infot virgoatpulmad.ee. Kogu sündmus on noorpaaridele ilma igasuguse osavõtu, sissepääsu ja muu tasuta (va ööbimine ja õhtusöök, aga neid te ei pea endale ju tellima kui ei taha).
 
Täiendatud 02.09.2010: Hetkel on juba lubanud tulla Tõnis Milling, Vahur Jüris, Martin Liivet, Anti Einpaul, Samuel ja Ilja Golomb, Aarne Pärn, Sass Nixon, Sinama OÜ video, Plingers LIVE, Sleepwalkers, James Werts World Project, Vaiko Peebo (ans. Amadeus), Pruutpaar.ee, Starius salong, RUF Ilutulestikud, Marin Catering, Pulmalill OÜ, Veiko Veiert, Liilja Kullasalongi Meistrid, Emotsiooni OÜ video, Colors Studio OÜ juuksurid/make-up, Ilmandu Vanatehnika ja Saunaklubi, Olavi Ruhno, Marge Iilane (juuksekaunistused), Ilupärl OÜ (kaasaegne make-up), Pralinee (alkohoolsed joogid - vahuveinid), Violia Team (tordid), Special Garage (vanad autod), EventLab (fotograafia ja pulmakorraldus), Hole In One Catering, Villa Nõva, Taagepera Loss, Allan Kress
 
 
Tegijaid, kes tahavad tulla, lisandub iga päev ning 10. septembril avaldame kogu kava ning ka kõik tegijad, kes  kohale tulevad. Loomulikult olen kohal ka mina ise...
 
See on ainulaadne võimalus ennast pulmateemadega kurssi viia.
 
Mina ise teen koha peal 2 koolitust (tasuta). 
 
Esimene on noorpaaridele ja kannab nimetust "90 minutiga pulmakorraldajaks", kus annab 90 minuti jooksul noorpaaridele nõu, kuidas oma pulmad kõige väiksema vaevaga kenast ja lihtsalt korraldada. 
 
Teine on firmadele "90 minutiga - rohkem kliente kui eelmine aasta", kus räägin, mida peavad ettevõtted tegema, et pulmakliente oleks kogu aega ja et kvaliteet oleks parim.
 
Aga nagu öeldud - lõplik kava alles 10.september 2010, kuid esialgset akavsaate juba uudistada SIIT.
 
Kui usaldate mind ja usute, et tegijaid tuleb piisavalt (natuke seab ka koht ikka piirid ette), siis saate juba ennast registreerida (see ei ole vajalik, kui lihtsalt kohale tahate tulla, kuid siis ei saa me arvestada teile ei õhtusööki ega ka ööbimist) - registreerimise ankeet on siin SIIN
 
Ja kõikide noorpaaride vahel, kes registreerivad ennast Pulmad.ee kommuuni kokkusaamisele enne 1.oktoobrit 2010, loositakse välja Vihterpalu mõisa sviit ööbimiseks sealsamas kommuuni kokkusaamisel.
 
Lugupidamisega,
 
Virgo
Pulmad.ee
Popsu
Kasutaja Popsu pilt
Võrgust väljas
Liitus: 4 Juuni 2008 - 11:34
Re: Tegijate ja noorpaaride kokkusaamine Vihterpalu Mõisas ...
18 Oktoober, 2010 - 17:17

Vabandust, ei suutnud mitte kusagilt leida infot, mis puudutab õhtusöögi+ööbimise hinda. Kus oleks võimalik seda leida?

Tiivi
Kasutaja Tiivi pilt
Võrgust väljas
Liitus: 7 Jaan 2008 - 16:56
Re: Tegijate ja noorpaaride kokkusaamine Vihterpalu Mõisas ...
18 Oktoober, 2010 - 18:04

Hei!
Infot saab tegelikult registreerimislehelt, milelle saad avalehelt. Tegin väikese väljavõtte hindadest, sest otsisin ise ka hiljuti sama asja:
Külalistemaja ühene tuba - 450 EEK
Külalistemaja kahene tuba - 750 EEK
Härrastemaja kahene tuba - 950 EEK
Õhtusöök: 325krooni inimene
Loodan, et sain aidata;)

-----------------------------------------------------
Abielu on ulgumeri, mille jaoks senini pole veel leiutatud kompassi. H. Heine

Anti Einpaul
Võrgust väljas
Liitus: 20 Aug 2006 - 19:07
Re: Tegijate ja noorpaaride kokkusaamine Vihterpalu Mõisas ...
31 Oktoober, 2010 - 13:05

Aitäh veelkord, Virgo, selle väga mõnusa ürituse korraldamise eest!
Palju toredaid inimesi ühekorraga kohal ning kasulikke mõtteid sai ka.
Äge oli!
Usun, et varsti hakkavad uued blogid tulema :)
Anti
www.anti.ee