tunne - Planeerimine

Sisestas Külaline,
Blogide kategooria: 

Planeerin küll parajalt meie päeva. Aga kui siin lehel ringi uidata tekib "kadedus" . Ei ole nagu hinges seda õiget tunnet. Võib- olla on asi ka selles, et meil ei tulnud ettepanek nii nagu kõik naised unistavad, et suur üllatus või midagi sellist. Meil oli see rohkem nagu järgmine samm ühises elus, mis oli pikalt plaanitud ja lõpuks kindlalt kokku lepitud. Eks see naiselik viga, et ikka sisimas ootad ja loodad seda suurt üllatust, aga mida pole seda pole. Ja võib-olla siin siis püüangi oma pideva lugemisega seda tühjuse tunnet natuke eemale peletada, püüdes vähemalt võimaluste piires korraldada Enalee meeldejääva peo, sest kahjuks minu kaasa just sellele palju kaasa ei aita, ainult nii palju kui tõesti väga vaja. Oleme koos koha valinud, ansambli ja pulmajuhi. Aga loomulikult on mul teiste üle jube hea meel, et leidub nii kihvte kaasasid kes on valmis oma naise jaoks ka kirju kirjutama et naine saaks oma soovitud kleidi jne :) nii tore et on veel selliseid romantilsi mehi. Ega muidu pole mul millegi üle kurta, kui ongi vaid see romantilisus, mida iga naine oma mehes loodab leida. Mõnel see õnnesub, mõni jääbki ootama või lihtsalt see ununeb.

kratiplika
Kasutaja kratiplika pilt
Võrgust väljas
Liitus: 1 Veebr 2008 - 13:06
Re: tunne
26 Veebruar, 2008 - 21:17

Ma ise kardan, et osad mehed lihtsalt ei tule selle peale, et kõik sellised šestid on naistele nii olulised. Ma tean, mida sa räägid. Ka meil on see lihtsalt ühine otsus, kuigi sõrmust ootasin ma juba paar aastat. Sain, aga üldse mitte romantiliselt või küsimusega, et kas..
Ennast lohutan sellega, et minu mees avaldab oma tundeid teistmoodi - meile kodu ehitades, õhtul peale tööd koju kiirustades, vabatahtlikult last hoides, ise nõusid pesema asudes ja muudes sarnastes asjades. Ja pigem palju selliseid väikseid asju, kui mees kes viib ühel õhtul romantilisele õhtusöögile, puistab kingitustega üle ja räägib imeilusaid sõnu ning järgmisel päeval jätab mustad sokid vedelema, läheb sõpradega õlut jooma ja jätab puude lõhkumise minu ülesandeks.

Ise teeme oma elu ilusaks.

_______________________
Ise teeme oma elu ilusaks.

Pilks76
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2007 - 21:13
Re: tunne
27 Veebruar, 2008 - 09:34

Kahju jah, et mehed ei tule selle peale, et vähesega saavad nad muuta palju. Mina pean ikka väga kuss olema, sest minu tulevane suudab mind ikka ja jälle üllatada ja jääb vaid loota, et see nii jääb:)

Katsa
Võrgust väljas
Liitus: 26 Juuli 2007 - 14:34
Re: tunne
26 Veebruar, 2008 - 21:19

Lohutan sind, et sa ei ole ainus :) Ka meil tuli see abiellumine ühise mõttena. Enamus asju ajan mina, õhtul siis räägin mehele ,et mida päeva jooksul tegin, kes palju raha tahab saada ja küsin ka nõu või tema nõusolekut. Enamasti ta kõigega nõus :) Vahel tundub tõesti, et see kõik on ainult minu õlul, samas aga püüab mees oma firmat käima lükata ja saan aru, et kogu aeg ja energia kulub sinna, seega ma teda väga ei tüütagi, aga raha küsin ikka, et oleks mida koguda :D
Jõudu ja jaksu sulle!

-----------------------
See päev on teel...

Tirts1
Re: tunne
26 Veebruar, 2008 - 21:44

tõeliselt ilusad kommentaarid, suur tänu teile :) meenus kohe minu enda elu :) et kõik muu on ju oluline ja eks m apüüan vähemalt teda üllatada sellega et teen ilusa peo ja püüan olla ilusam kui iial varem :)

marmelaad
Kasutaja marmelaad pilt
Võrgust väljas
Liitus: 2 Okt 2007 - 12:35
Re: tunne
26 Veebruar, 2008 - 21:54

Ühinen klubiga :) Ka meil see abiellumine pigem ühine kokkulepe, kuigi sõrmuse ja ühel põlvel ettepaneku ma siiski sain. Vahel muidugi on kahju, et see ei tulnud mulle üllatusena ja üliromantiliselt, kuid siis tuletan meelde, et abiellumine ise on ikka tähtsam, kui ettepanek ja selle ma ju saan :)

oravake
Võrgust väljas
Liitus: 19 Sept 2007 - 14:40
Re: tunne
27 Veebruar, 2008 - 00:14

Mina ka ühinen teiega. Ei tehtud mulle romantilist ettepanekut, kui nüüd just pimeda toa ja Saku Ice korgiga tüng välja jätta ( no tundus hämaruses kohe päris sõrmusena ja nüüd läheb see pulmas oksjonile). Ei ole ta ka muidu romantiline, kuid vahest ikka mõne lillega üllatab.
Pulmade planeerimisega tegelen ma üksi ja vahel tekib tunne, et järsku on ta meelt muutund. Pärides saan aga kalli ja lohutuse, et nii see ei ole, et temale ei oluline kas lilled on punased ja kuidas ruum saab kaunistatud.

murka
Kasutaja murka pilt
Võrgust väljas
Liitus: 19 Jaan 2007 - 16:08
Re: tunne
27 Veebruar, 2008 - 08:35

Jahhh, ma ka siin ikka loen, et oi kui romantilisi mehi siin ikka on:) Aga eks ma ka olen ikka siin klubis, kuna ka sellist asja nagu abieluettepanek ei olnud, ka lihtsalt nagu loomulik asjade käik , kuna laps ka ikka juba päris suur ja koos nagu elatud ka suht kaua:) Aga kihlasõrmuse ostsime ka koos juba üle 6 a. juba tagasi ja eks lootus oli ikka alati, et abielluda:) Kuid eks mina ka olin ikka suurem korraldaja, sest mees tegelt tahtis asja väga tagasihoidlikult korraldada, et ainult 3-kesi , kuid lõpuks ikka tuli välja pulm üle 60 inimesega:D (mehed ju ei tah sellist tähelepanu). Ja ta aitas ikka mind nende asjadega, millega võimalik. Kuid eks iga üks ootab seda romantikat rohkem, nagu naised ikka:) aga ju siis kõik mehed ei ole loodud selleks, kuid ka minu mees ikka suudab mind üllatada, kas või viimati sõbrapäeval, millest ta nagu eriti midagi ei pea:)
Kuid sulle ka palju jaksu ja sa oled tubli et saad ise hakkama organiseerimisega:) Sul siin palju samasuguseid kaaslasi:)

http://www.kardaan.pri.ee/maris/kutsed/

Bride2008
Võrgust väljas
Liitus: 8 Aug 2007 - 15:09
Re: tunne
27 Veebruar, 2008 - 10:04

Aga paljud mehed ongi sellised tagasihoidlikumad, ei julge oma tundeid välja näidata ja romantikasoon on ka kuidagi umbes. Aga kui juba abieluettepanek on tehtud, siis ta ikka armastab sind ja tahab sinuga koos ühist peret luua:) Pole mõtet nukrutseda, sa saad mehele aga kui paljud naised või mehed jäävadki maailmas üksikuks. Mõtle parem sellele ja usun, et muutud rõõmsamaks:)

juliakolga
Võrgust väljas
Liitus: 29 Okt 2007 - 15:16
Re: tunne
27 Veebruar, 2008 - 11:52

just just..mehed kuuluvad sortimenti "mitte tunnete näitajad":) ega minu tulevanegi ju kuidagi ei tahtnud seda ettepanekut teha...ja ütles et käin talle närvidele selle pulmade teemaga.....mina siis lõpuks kaotasingi ise huvi selle kõige vastu ja just seda ta ootaski, sest siiski siiski, ta TAHTIS ikkagi ettepaneku teha:) aga ootas et ma sellest enam ei räägiks:) et see minuele üllatus tuleks:) kirjutasin sellest oma esimeses blogiski ju:)

aga jah...romantikast jääb vajaka....kuid vahest siiski õnnestub minu mehelgi mind kõvasti üllatada....nagu ükskord kui me tülis olime ja ma oma ema juurde sõitsin paariks nädalaks ja kui ma siis tagasi kõju jõudsin, oli õhtu, kõikjal põlesid küünlad...ohh...ilus ilus....vahest toob lilligi ja kui poes käib siis toob mulle vahest ikka mõne maiustuse:)

aga ega minu arvates polegi see nii oluline et mees ise selle ettepaneku teeks, pea-asi et ta oli siiski nõus sinuga abielluma:) ma arvan:D

jaksu sulle pulmade korraldamises ja kleidis:D ja ... tee ise romantikat, küll siis mees kaasa tuleb ja saab aru et võiks sulle ka midagi ilusat teha:)

murka
Kasutaja murka pilt
Võrgust väljas
Liitus: 19 Jaan 2007 - 16:08
Re: tunne
27 Veebruar, 2008 - 11:58

Seda muidugi, tore kui üldse abiellutakse, see ikkagi väga suur samm. Kuid seda romantikat peab jah tihti ikka väga välja kiskuma:) Kuid nagu mu ennem kirjutasin, oskab ka mu mees üllatada, nt kuna ta sõbrapäevast midagi ei pea , siis seda ta ka ütles, kuid samas tegi üllatuse ja järsku oli töö juures mu seljataga koos roosiga:) See oli ikka väga tore:)

http://www.kardaan.pri.ee/maris/kutsed/

ariadne
Re: tunne
1 Märts, 2008 - 10:27

nohhh,
aga oma poegadele saame me ju suuniseid selleks anda, kui nad togud ei peaks oma naise puhul selle peale tulema :)
lihtsalt tuli niisugune mõte...mees kasvab ju kellegi juures,
just! ma panen selle oma poja puhul kindlasti kirja, et ei unustaks :)

Ticky
Võrgust väljas
Liitus: 8 Juuni 2007 - 21:04
Re: tunne
1 Märts, 2008 - 12:39

Vodd, õige suhtumine.. Maast-madalast teed selgeks, kui toredad on pulmad ja naist tuleb ikka ilusti põlve peal paluda jne...

Aare
Võrgust väljas
Liitus: 5 Okt 2007 - 20:21
Re: tunne
2 Märts, 2008 - 18:31

Ütlen ka mõne mehisema sõna sekka. Eesti mees on praktilise meelega, püüab hoolitseda pere heaolu eest ja ei keskendugi eriti romantikale. Minagi küsisin oma kaasa käest kunagi ammu lihtsalt, et kas ta tahaks minuga abielluda. Oleme elanud aga hästi, meil ühised hobid ja koos 3 last kasvatanud. Romantika poolega tegeleb rohkem naine ja see on tore. Tütrel, Evelynil on oma romantilise peigmehega rohkem vedanud. Ära heida meelt, sest su tulevane tundub tubli mees olevat!

ilegna
Võrgust väljas
Liitus: 10 Sept 2007 - 09:16
Re: tunne
3 Märts, 2008 - 16:33

Ega meil ka midagi romantilist õhus kahjuks pole aga ma püüan väärtused selgeks määrata ja siis tundub kõik palju helgem ja õigem. Samas tean kindlalt, et armastus on meil kahepoolne, lihtsalt igapäevaelu on oma töö teinud ja kui natukenegi rutiinist välja tuleme, oleme jälle nagu äsja armunud. Meilgi juba 2 last ja koos oldud selleks päevaks 6 aastat. Naiseks mind küll paluti ja ilusti sõrmus kingiti aga pulmakorraldamine on täielikult minu õlgadel, samas täielikult tema kulul. Siin tögamegi, et Sina mine nüüd ruttu tööle raha teenima siis mina saan korraldada uhkema pulma meile.
No mis teha, elu on selline. Kui ämm mulle räägib oma pulmadest siis pole asi veel kõige hullem. Neil olid väga uhked pulmad aga peigmees (minu tulevane äi) väga ükskõikne, pruut varastati ära ja peale 2 tundi kuskil konutamist hakkas igav ja tuli ise seltskonda tagasi. Peigmees ei märganudki, et temalt vahepeal pruut röövitud! Üldse kui seal külas käime siis ämm näeb hullult vaeva, et laud kaunilt katta ja luua igaks sündmuseks äärmiselt pidulik meeleolu, ja seda kõike teeb ta alati üksi. Kõik me aga saame igast sündmusest ilusa perekondliku mälestuse.
Sellepärast ma ei noruta eriti, et tunne pole nii romantiline, vaid teen kõik, mis minu võimuses, et see PÄEV meile võimalikult kauniks ja meeldejäävaks teha. Kui ma seda ise ei tee siis olen tegelikult mina just kõige suurem kaotaja. Meestele, ilmseslt enamustele, piisakski vaid registreerimisest ja perekondlikust õhtusöögist. Usun, et pärast on nad meile väga tänulikud kauni romantilise päeva eest, millega me niiiiiii... palju vaeva nägime.

Soovin kõigile meelekindlust (no küll kõlab pühalikult) ja ka väikeste tõrgete puhul mitte ära unustada põhilist-ARMASTUST!

mariiiii
Võrgust väljas
Liitus: 6 Dets 2007 - 12:57
Re: tunne
4 Märts, 2008 - 21:20

Kui hirmsa hooga kõike planeerida, võib juhtuda, et see kõige ilusam tunne jääb justkui kogu kiirustamise-närveldamise varju ... Mul juhtus peaaegu vahepeal nii, aga õnneks on minu mees rahulikum ja suudab ka mind alati "maapeale" pehmelt tagasi tuua:)