Vahekokkuvõte korraldamisest - Planeerimine

Sisestas minnimiki,
Blogide kategooria: 

Pulmadeni jäänud veel 40 päeva (07.06.08), teeks vahepeal kokkuvõtte, mis tehtud – tegemata. Tegelikult on ju kõik hästi – tundubki, et kõik on tehtud. Aga mõned üksikud pisiasjad veel jäänud.
Kuidas siis siiani läinud on:

TEHTUD:
*Laulatus – Audru kirik sai paika märtsis
*Peopaik – Andropoffi Villa Pärnumaal sai paika juba septembris (toit ja alkohol kohapealt, ööbimine kõigile tagatud). Kõik kokku läheb maksma u. 80000.-. Saame kohapeal kokku 19.mai ja täpsustame kõik üle – menüü, alkoholi, saali paigutuse jnejne.
*Pulmaisa – Vahur Jüris, sai paika juba augustis. Hinda ei avalda.
*Bänd – Plingers, sai paika juba septembris. Hinda ei avalda.
*Foto ja video – leidsime vabakutselised proffid, kes pole veel kuulsust kogunud, kuid nende tööd on super ning just see midagi teistsugust, mida meie otsime – Gabriela ja Tõnis. Kokkulepped tegime jaanuaris-veebruaris. On meiega hommikust kuni tordini. Hinda ei avalda.
*Kleit – võtsin internetist kaks ideed, kombineerisin kokku ja õmblejaks on Pärli salongist Pille. Hind ümmarguselt 8000.- Kleit pole veel täiesti valmis, peaks saama nädala jooksul.
*Kingad – Salo Center 1600.-, pärlmutter nahk. Ostsin ära aprilli alguses.
*Ülikond – Hugo Boss, 8500.-, must läikivast materjalist. Ostetud aprilli keskel.
*Kutsed – tegime ise (abiks olid Vunderi Skizze kauplus, Zelluloosi kauplus ning www.decorize.de ), foto minu albumis. Ühe kutse hinnaks kujunes 40.-, koos saatmisega läksid kutsed kokku 2500.-. Valmis märtsi keskpaigaks, laiali saatmine märtsi lõpp, aprilli algus.
*Avaldus abielu registreerimiseks – viisime sisse märtsi lõpus läbi kirikuõpetaja, kuna tal per.büroo ametniku õigused.
*Sõrmused – Mati Kullaäri, 3600 EEK. Pilt albumis.
*Florist – Ingridi Lill OÜ Pärnust, pruudikimp, mehe ülikonna kaunistus, auto kaunistus, kiriku kaunistus, peosaali kaunistus. Hind veel lõplikult teadmata, aga kujuneb 5000.- kanti. Saame kokku 19.mai ja täpsustame kõik üle.
*Pulmaküünal – Giftline, pilt minu albumis. Tellisime Pärnus Pulmamessil olles, maksma läks 425.-, kohale toimetati otse koju kahe ja poole nädala jooksul.
*Pulmalipp – kujundasin ise, tahtsin tellida Lipuvabrikust, aga seal nõuti vectorgraafika faili, mida ma teha ei viitsinud, kuna oleks pidanud seda nullist õppima, pole kunagi isegi proovinud. Palusin sõbranna abi, kuna ta selliste failidega tegeleb, aga tema ei teinud mulle mitte faili ümber vaid tegigi kohe lipu valmis  - pilti näeb minu albumis. Seega ei läinud maksma midagi .
*Uus peiukübar – ostetud Tiimarist, 60 EEK.
*Loor – tellisin pruutpaar.ee’st http://www.pruutpaar.ee/?id=64&limit=0&img=437&s=1 . Kätte saan 19.mai.
*Päevavari – tellisin pruutpaar.ee’st http://www.pruutpaar.ee/?id=47&limit=0&img=314&s=1 . Kätte saan 19.mai.
*Pokaalid – tellisin pruutpaar.ee’st http://www.pruutpaar.ee/?id=59&limit=0&img=464&s=1
*Karp kingituste tarvis - http://www.pruutpaar.ee/?id=52&limit=0&img=405&s=1 , juba olemas, ostsin pulmamessilt Pärnust, sain 200.-
*Juuksur ja meik – Pärnu Venuse salong, proovisoeng ja –meik 19.mai. Hind hinnakirja järgi tuleb 1200 kanti.

POOLELI OLEVAD ASJAD:
*Külalisteraamat – ostsin Tiimarist, 200 EEK. Kaunistan meie piltidega, mis veel välja printimata. UPDATE 13.05.08 - kaunistatud meie piltidega, näeb välja super! Nüüd jääb oodata sissekandeid külaliste poolt :).
*Ametimeeste sildid – tellisin kasutaja „rosett“ kaudu, aga võtsin ära haakkinnituse ja panin selle asemel oma paela. Väga ilusad. Maksma läksid 240.- (20 tk). Veel pean välja printima pildid, mis rosettidele peale vaja kleepida. UPDATE 13.05.08 - tehtud!
*Viinapudelite etiketid – kujundasin ise (sarnaselt pulmalipule), vaja veel välja printida ja pudelitele kleepida. Maksma ei lähe midagi, kuna kleeppaber on juba olemas. UPDATE 13.05.08 - välja prinditud ja näha saab minu albumis. Peale kleebime alles 05.06 ehk 2 päeva enne pulmi.
*Viktoriiniküsimused – pooled valmis, pooled puudu. UPDATE 13.05.08 - kõik olemas.
*Oksjoninänn – oksjonile läheb kolm asja – üks minu lapsepõlvest kombineeritult tänapäevasega, üks mehe lapsepõlvest kombineeritud tänapäevaga ning üks ühiselt meisterdatud asi. Maksma läheb meile endale arvatavasti rohkem, kui selle eest raha teenime :), aga mis sellest...
*Mängude auhinnad – Piletilevi kinkekaardid on peaauhinnaks, muud auhinna asjad on pisinänn. Otseselt maksma ei lähe midagi, sest Piletilevi kinkekaardid saime ise tasuta ning pisinänn on kodust võetud asjad.
*Vanemate kingitused – ämmad saavad reisi koos meiega sügiseks, äiad saavad Omaraamat.ee kaudu tehtud albumid meist. Äiad ei saa reisile isiklikel põhjustel. Omaraamatusse ei ole tellimus veel ära saadetud ning ka reisipiletid veel ostmata, aga kõik muu vajalik juba planeeritud. Hind kokku 5000.-
*Pruudipärg – kasutan seda pärga, mis mulle õe pulmas maha mängiti ning kinnitan selle külge sõbranna pulmas mulle mängitud loori, kuhu kirjutan õe ja tema mehe nime koos kuupäevaga, sõbranna ja tema mehe nime koos kuupäevaga ning enda ja mehe nime koos kuupäevaga. Ja eks siis uus pruutpaar saab kunagi oma nime kirjutada, kui vaja. Maksma ei lähe muidugi midagi.
* Pulmareisi jaoks autorent, praamipiletid ning esimene ööbimine kinni panna – lendame siis Milaanosse, sealt rendime auto, sõidame Veneetsiasse, sealt juba mööda Aadria mere rannikut kuni Dubrovnikuni, edasi praamiga üle Barile Itaaliasse ja mööda rannikut tagasi Milaanosse. Kokku 10 päeva – 10.-19.juuni.
*Pulmaauto – selgitada välja, kas saame ikka mehe sõbralt tema valge uhke auto ja kui mitte, leppida teise sõbraga kokku, et tema enda oma laenutaks. UPDATE 13.05.08 - olemas uhke valge auto :).
*Nime ärasaatmine – kas rakett või õhupallid. Õhupallid läheks maksma 3000.- - igale külalisele üks õhupall täidetud heeliumiga, lisaks minul minu nimetähtedega õhupallid. Kõik korraga lastakse lendu mere ääres – aga see nõuab ilusat ilma. Rakett oleks lihtsam variant, mis ei nõua kuiva ning ilusat ilma. UPDATE 13.05.08 - jäävad kindlasti õhupallid! Võtsin sellisest kohast nagu Lunester, kellel on ka Kristiine keskuses õhupallide müük.

TEGEMATA:
*Minu ehted – kaelaehe, kõrvarõngad, ehk isegi tiaara. Need ostan siis, kui kleit käes ja lõplik pilt silme ees. UPDATE 03.05 - fantastilise tiaara leidsin Tigasmost! muud ehted veel puudu.
*Sõrmuste graveerimine – hinna osas pole isegi veel uurinud, teha laseme arvatavasti Raekoja platsi kõrval olevatel kullaseppadel. UPDATE 03.05 - graveerimine läks 100.-
* Mehe vest ja lips – ühe variandina kaalume www.lilly.de ´st tellimist, aga hetkel veel arutame seda. UPDATE 03.05 - rendime vesti ja lipsu Tigasmost, 450.-
* Mehe kingad – pean teda tagant sundima, et ta neid otsima juba läheks :). UPDATE 03.05 - leidsime mõned sõbivad variandid, maksid üüüüüüratut raha (4000.- ja peale), otsingud jätkuvad. UPDATE 13.05.08 - saime superilusad kingad, aga ikkagi jah, väga kallid. Sõber, kes omab rõivaäri, tegi need meile pulmakingiks :).
* Minu pesu, sukad, sukapael – pole isegi veel mõelnud sellele, aga arvatavasti tegelen samuti, kui kleit käes ja lõplik pilt silme eest.
* Autopesu aeg panna kinni Pärnusse – sellega veel aega küll ja rohkemgi veel.

Kuidas tundub? Kas midagi veel nimekirjast puudu, millele peaks tähelepanu pöörama?
Endale tundub, et järsku on suhteliselt rahulikuks jäänud – enam ei mõtlegi igal õhtul pulmadele ja sellele, mis veel kõik vaja teha on :). Nädal enne pulmi vormistasin juba puhkuse ka, siis jõuab viimased asjad aetud :).

SEEGA SEISUGA 13.05 on veel puudu või pooleli:
* Minu pesu, sukad, sukapael – pole isegi veel mõelnud sellele, aga arvatavasti tegelen samuti, kui kleit käes ja lõplik pilt silme eest. Kleidi saan kätte vist homme (oleneb, kas lasen veel teha muudatusi) ja siis saab otsima hakata ka sobivad pesu jne. Sukapaela leidsin sobiva pruutpaar.ee'st.
* Minu kõrvarõngad ja kaelaehe - aga kuna lähen pruutpaar.ee'sse oma asjadele järgi 19.05, loodan sealt saada ka need.
* Autopesu aeg panna kinni Pärnusse – lähen 19.05 Pärnusse, siis vaatan ka selle välja.
* Pruudipärg lõpuni viimistlemata
* Vanemate kingitused tellimata - sellega pean kiirustama.
* Oksjoni asjad välja mõeldud, aga tegemata - peab vaikselt kiirustama juba.

Aga üldiselt oleme suhteliselt mäel :).

leiwoudw
Võrgust väljas
Liitus: 26 Märts 2008 - 07:23
Re: Vahekokkuvõte korraldamisest
30 Aprill, 2008 - 07:54

Väga huvitav. :) Mulle tundub, et midagi ei ole puudu.. Kõik tundub nagu olemas olevat.. Pruudipärg tuleb kindlasti väga huvitav. :)
02.07.2010
Seisuga 30.04.2008.a. on jäänud 793 päeva veel meie suur sündmuseni! :) ;)

rjad
Kasutaja rjad pilt
Võrgust väljas
Liitus: 26 Dets 2007 - 15:08
Re: Vahekokkuvõte korraldamisest
30 Aprill, 2008 - 09:05

Väga tubli ja põhjalik oled. Minule tundub et kõik kirjas. kas muidu mingid ehted ka sul tulevad? Ei lugenud välja. Kas need pruutpaar.ee-st tellitud asjad on ka siis samasugused kui pildidl? Mõtlen ka sealt mõne asja tellimisele. Ise tellisin päevavarju ebay-st sest seal olid minu jaoks ilusamad ja lehvik on ka juures.
http://stores.ebay.com/Kenneths-Lace-and-Numismatic

minnimiki
Võrgust väljas
Liitus: 6 Aprill 2007 - 11:38
Re: Vahekokkuvõte korraldamisest
30 Aprill, 2008 - 10:47

pruutpaar.ee'st tellitud asjad on täpselt need, mis linkidel näidatud, aga neid pole veel kätte saanud. samas nägin kõik need asjad ise oma silmaga ära ning katsusin läbi Pärnus Pulmamessil ja seepärast julgesin kohe ka tellida - kõik on korralik kraam ja täpselt see, mis pildil näha.
ehete osast olen kirjutanud "Tegemata" asjade all, kuna nende otsingutele lähen, kui kleit lõplikult valmis.
E-bays on tõesti superilusad varjud müügil, aga minu kleidi juurde sobib kõige paremini just see, mille pruutpaar.ee'st leidsin :)

---
07.06.08

mirju
Võrgust väljas
Liitus: 14 Märts 2008 - 12:35
Re: Vahekokkuvõte korraldamisest
30 Aprill, 2008 - 10:16

Tublilt tööd tehtud.Lausa lust lugeda,et tulevased noorikud-naised nii kärmed on omi asju ajama.
Kõike ilusat!

muska23
Kasutaja muska23 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 3 Märts 2008 - 10:51
Re: Vahekokkuvõte korraldamisest
30 Aprill, 2008 - 13:03

meil samasugused pokaalid tellitud ja väga väga ilusad on.. imetlen neid siin just...
Aga kas tort on kahh selle toitlustamise sees juba .. kui ei siis on 1 asi kahesilmavahele jäänud:p
aga väga palju asju teil juba tehtud... peax kahh sellise nimekirja koostama.. tubli!!

Mõni Hetk On Elus Ilusam Kui Teine
Mõni Hetk On Kohe Väga-Väga Ilus

Mõni Hetk On Elus Ilusam Kui Teine
Mõni Hetk On Kohe Väga-Väga Ilus

minnimiki
Võrgust väljas
Liitus: 6 Aprill 2007 - 11:38
Re: Vahekokkuvõte korraldamisest
30 Aprill, 2008 - 13:46

tort tuleb Pere Leivast, aga selle eest hoolitseb meil jah Andropoffi Villa juba. Tort tuleb valge martsipani põhjaga, kollaste rooside ja roheliste roosilehtedega - 11 kg (see oli maksimum korrustordi kogus).

---
07.06.08

Pilks76
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2007 - 21:13
Re: Vahekokkuvõte korraldamisest
30 Aprill, 2008 - 17:21

Väga lahe, palju tehtud ja tõesti ei pea kogu aeg paanitsema, kas ikka kõik on tehtud mis vaja-kõik on nii kuis peab.
Muideks mina abiellun üks päev sinust varem ja just mõtlesin siis oma toimetuste peale, selline väga rahulik tunne on praegu:), enam vähem sama kaugel kui sina, mõni üksik asi veel täpsustada ja toimetada.
Aga väga tubli, põhjalik blogi:)

argojamerle
Võrgust väljas
Liitus: 1 Veebr 2008 - 16:29
Re: Vahekokkuvõte korraldamisest
2 Mai, 2008 - 14:02

Oiii...Nii põhjalik ja hea oli lugeda...Tekitas endale nii palju ideesid ja mida vaja teha oleks...oii..suured suured tänud sulle:)

rosiliis
Võrgust väljas
Liitus: 1 Nov 2006 - 10:41
Re: Vahekokkuvõte korraldamisest
5 Mai, 2008 - 18:05

No tõesti väga väga põhjalik nimekiri. Peaks ka endale sellise koostama siis hea ja selge näha kust ja kuidas edasi toimetada:)

leiwoudw
Võrgust väljas
Liitus: 26 Märts 2008 - 07:23
Re: Vahekokkuvõte korraldamisest
18 Mai, 2008 - 18:57

Mul tekkis selline küsimus, et kas Sa saad ka külalisteraamatust pildi teha ja albumisse lisada? Olen ise mõelnud selle kaunistamisele, aga pole siiani kahjuks ühtegi super head ideed saanud.. Huvitav oli lugeda ka vahepealseid ideid mis Sul juba ka tehtud on(13.05. seisuga). :)
02.07.2010
Seisuga 18.05.2008.a. on jäänud 775 päeva veel meie suur sündmuseni! :) ;)

pulgajäätis
Kasutaja pulgajäätis pilt
Võrgust väljas
Liitus: 4 Veebr 2008 - 15:58
Re: Vahekokkuvõte korraldamisest
2 Juuni, 2008 - 01:07

Meeldib väga su loor, olin sinu loori varem ühel UK poe lehel näinud ja peab ütleme, et pruutpaar.ee on ikka üks väärt koht kust tellida. Palju edu veel su viimastes tomingutes, mõtle sinu pulmadeni on veel jäänud ainult mõned päevad - nii vahva Smile

_____________________________________________________________________________

Minu album: http://www.pulmad.ee/node/8940