Poissmeeste õhtu ja tüdrukute õhtu ideed - Poissmeeste õhtu, Tüdrukute õhtu

Sisestas Virgo Jaani,

Meilt on küsitud (ja mitte vähe ), et andke nõu mida teha üks päeva enne pulmi ehk mida me hakkame peale poissmeeste õhtuga ning tüdrukute õhtuga (edaspidi mainitud kui '''see pidu'''). Enamasti oleme vastanud, et pole juhust olnud aidata sellel teemal ning lubame aidata lähemal ajal. No vot- siin see meie abi ongi ehk see artikkel meiepoolsete kommentaaridega!!!

Kui tahate loogilist vastust, siis oleks see- PUHAKE ja ärge laske ennast teistel mõjutada igasugu maisetest ahvatlustest. Olge see viimane päev kodus ning nautige vaikust enne järgmise päeva melu.

Kui aga vastata nii, et see ka kõigile possmeeste ja tüdrukute õhtu korraldajatele meeldiks siis...

Meie Ideed

Loomulikult tulevad parimad ideed ikka teilt endilt, aga siis on meiepoolne kollektsioon erinevaid ideid mida teha.

Võite teha traditsioonilise peo- kolage ja möirake mööda linna ning proovige narritada ja lollitada pruuti/peigmeest või valige mõni meie poolt pakutavatest:

Minge metsa...ja seda ütleme me täiesti tõsiselt- võtke oma seitse kompsu ning minge linnast välja kuskile ilusasse kohta ja seda koos parimate sõpradega. Grillige liha ja jooge veini ning nutke vanu häid aegu taga. Kui teil endal ei tule ükski ilus koht meelde, küsige meilt ja me aitame.

Minge metsa ja tehke midagi erilist...näiteks mängige 2 päeva paintball-i- piisavalt segana ja naljakas tegevus. Õhtul grillige liha ja nutke vanu häid aegu taga ning näidake üksteisele sinikaid mis olete paintball-i mängust saanud.

Üürige jaht ja minge paaripäevasele reisile...natuke kallim tegevus kui eelmised, aga purjetamise puhul on garanteeritud, et 'see pidu' jääb meelde.

Ärge tehke pidu, vaid minge mõnda heasse restorani ning tehke gurmaanide õhtu...jälle on meeldejäävus garanteeritud. Kui ei tule meelde ühtegi head restorani, võtke meiega ühendust-me aitame.

Tehke sigarinautimise õhtu...sobib eriti meestele, aga miks mitte ka naistele. Tallinnas on lõpuks avatud ka sigarimaja.

Tehke midagi sellist, mida te varem ei ole teinud ja mida peale abiellumist ei tee ka... Pakkuda ei oska kahjuks midagi sellel põhjusel, et inimesi on maailmas palju ning kõik nad on erinevad. Aga...kui te meiega ühendust võtate ja oma muret kurdate ehk oskame kuidagi aidata.

Nüüd ka väikesed soovitused ja nõuanded 'selle peo' korraldajale, et teil ka lihtsam oleks !!!

Meie nõuanded 'selle peo' korraldajale

Mõelge mida te tahate selle õhtuga saavutada. Kas seda, et pulmad jäävad järgmine päev ära või siis seda, et pruut või peigmees tunneksid ennast oma parimate sõprade seas pagana hästi. Vastavalt sellele tehke ka programm.

Tavaliselt küsitakse meilt, et mida teha sellel õhtul... Tehke mida iganes sündsuse piirides, peaasi et oleks lahe ja huvitav õhtu. Jätke meelde, et see on tulevaste abikaasade viimane üksi peetav pidu, järelikult on neil õigus teha mida nemad tahavad. Kui te olete neile välja mõelnud midagi sellist, mida nad ei taha teha, siis ärge mossitage, vaid laske neil olla.

Ärge jumala pärast võtke eeskujuks mõnda telekast nähtud filmi. Esiteks need enamasti väljamõeldud :) ja teiseks ei tule teil nende naljade mugandamine välja :).

 Soovitame soojalt jätta mängust välja intiimsed naljad (va striptiis). Loomulikult minge striptiisi vaatama (nii pruut kui peigmees)- nalja saab seal igaljuhul. Aga teavitage sellisel juhul oma programmist (ehk kuhu te lähete) ka tulevast kaasat, et mitte seal kokku trehvata.

Ärge tarvitage (liigselt) alkoholi. Võiksite pidada piiri alkoholi tarvitamisel (eriti mehed)- teil on vaja järgmine päev hea välja näha ning pohmas peaga see ei õnnestu. Loomulikult ei kehti see siis, kui see õhtu tehaks näiteks nädala aega enne.

Ärge ennast ära väsitage. Planeerige selleks ürituseks umbes 5 tundi, et mitte ennast ära väsitada (näiteks 18.00 kuni 23.00). Põhjus on sama mis eelmisel punktil- te peate järgmine päev hea välja nägema. Loomulikult ei kehti see siis, kui see õhtu tehakse näiteks nädala aega enne.

Ärge minge oma autoga vaid...taksoga või mingi muu transpordiga.Alati olgu teil mõne taksofirma number käepärast (kui te loomulikult kuskil metsas pole).Iial ei tea kuhu ja millega te jõuda võite (isegi kui teil kogu üritus on täpselt planeeritud).

Ärge kutsuge palju inimesi vaid ikka ainult head ja väga head sõbrad ! Olge kindlad ka selles, et tunneksite kõiki ja veel parem kui teised tunnevad ka üksteist. Vaadake, et selle peo külalised ei oleks üksteisega raksus olevad ning et pruudi või peigmehe sõbrad ei kutsuks kaasa. Ja kogu respektiga (otsene tõlge inglise keelest) tulevaste kaasade suhtes- ärge kutsuge üksteist oma peole.

Planeerige 'see pidu' vähemalt paar päeva enne pulmi olevaks... Laialdaselt on levinud arusaam, et 'see pidu' peab toimuma 1 päev enne pulmi- ma arvan, et see on tulnudki nendest lahedatest ameerika komöödiatest, kus tõepoolest üritus toimub päev enne pulmi.

Fotografeerimine/Video- mõned peod tuleb salvestada videosse ja fotodesse, mõned peod aga võiksid jääda elama lihtsalt meie mälestustesse. Kui te arvate, et selle peo sees on selliseid momente, mida parema tuleviku huvides pole mõtet jäädvustada, siis ärge tehke seda. Pange fotografeerimise ja filmimise eest vastutama keegi, kes suudab säilitada kainet mõtlemist ka väikese napsuga!

Kui poissmeeste õhtu ja vanatüdruku õhtu toimuvad samal päeval ja samas linnas, siis koordineerige neid kahte pidu. Proovige nii, et need kaks peoseltskonda ei satuks oma teel kokku, sest siis kaob selle peo võlu ja salapära!!!

Ärge te nüüd mõelge, et see kirjatükk on lõplik ja edasi tegemisele ei kuulu- me ootame ka teie käest erinevad pakkumisi ja soovitusi (pulmad [at] pulmad.ee), mida võiks siis teha ning kõik see tuleb ka siis kirja!!!

Autor: Virgo Jaani

hullvares
Võrgust väljas
Liitus: 13 Okt 2006 - 12:35
Re: Ideid poissmeeste ja tüdrukute õhtuks
10 Aprill, 2007 - 20:44

Miks, oh miks on nii hädasti vaja ronida striptiisi vaatama?

miishu
Kasutaja miishu pilt
Võrgust väljas
Liitus: 30 Mai 2007 - 12:22
Re: Ideid poissmeeste ja tüdrukute õhtuks
23 Mai, 2008 - 15:17

____________________
Meie päev oli 04.08.2006

miishu
Kasutaja miishu pilt
Võrgust väljas
Liitus: 30 Mai 2007 - 12:22
Re: Ideid poissmeeste ja tüdrukute õhtuks
30 Mai, 2007 - 12:33

Aga miks ka mitte? Minu sõbrannad viisid mu küll SOHOsse, kus kena poiss tegi akrobaatikat ja näitas oma ilusat keha. Oli küll kena vaadata...teistel ka:D Aga ise mõtlesin, et olgu need profid, mis nad on, krt.. minu mees on ikka üle kõige:)

Sama oli minu mees mõelnud, kui talle striptiisi tehti, et kui see tore neiu ainult teaks, milline veel peigmehe tulevane naine on ;)

____________________
Meie päev oli 04.08.2006

limu24
Võrgust väljas
Liitus: 14 Märts 2008 - 20:22
Re: Ideid poissmeeste ja tüdrukute õhtuks PAKUME ROOSAR LIMUSIIN
14 Märts, 2008 - 21:04

www.limu24.ee
info [at] limu24.ee
50 50 333
omar

pakume roosat limusiini tydrukute ohtuks ja samas ka soho,suite club,eden klubidega koostöö.

leenuliisu
Võrgust väljas
Liitus: 7 Mai 2009 - 15:07
Re: Ideid poissmeeste ja tüdrukute õhtuks
7 Mai, 2009 - 15:14

Miks mitte teha pidu ja tellida üks vahva tort korseti kujuga. www.tordimaailm.pri.ee
Meile väga maitses ja nalja sai palju kui tort lauale toodi.

Saunabuss
Võrgust väljas
Liitus: 1 Juuni 2008 - 19:36
Re: Ideid poissmeeste ja tüdrukute õhtuks
4 Juuni, 2009 - 16:40

Meil on rohkesti kogemusi unustamatuks poissmeeste õhtuks.
www.saunabuss.ee

Mis tehtud:

Poissmees sõpradega võtab trollipeatuses leili. Nahavahe punaseks leilitatud minnakse trolli või trammi saabudes reisijate sekka, vajadusel rätikud ümber:) Buss kulgeb ülejäänud seltskonnaga järgi ja korjab peale peatus või kaks eemal:)Saab suurepäraseid pilte pulmas eksponeerimiseks.

Üldse erinevaid kohti on kasutatud just pildistamiseks rätikutes ja punase ja aurava saunajumega. Alates linnavalitsuse ees kuni peigmehe töökoha või pronksmehe embuses:)

Bussipeatuses tüdrukutele laulmine või muu etteaste ja edasisõit jne.

Bussis on nahkdiivanid, korralik sound, wc, kohvikeetmise võimalus, 22 taevakanalit ja muidugi puuküttega saun. Kuna see on ehitatud linnaliini bussist ja omab ka seisu kohti võib sõiduajal ringi liikuda ja tantsida mis võimalused limudes vmt puudub:)

Ilona Leppik
Kasutaja Ilona Leppik pilt
Võrgust väljas
Liitus: 26 Mai 2009 - 15:24
Re: Ideid poissmeeste ja tüdrukute õhtuks
4 Juuni, 2009 - 18:36

Glamuurne tüdrukuteõhtu
vaata: www.colorsstudio.ee
Lahe ja meeldejääv üritus kõigile tüdrukutele!!!!

Tydrukute6htu
Võrgust väljas
Liitus: 30 Märts 2015 - 19:14
Re: Poissmeeste õhtu ja tüdrukute õhtu ideed
30 Märts, 2015 - 19:40

Tere!

Kui kellegil tuleb ideedest puudu, siis on selline võimalus oma tüdrukute õhtu korraldamiseks: https://www.facebook.com/TydrukuteOhtu

Korraldame teile limusiin sõidu sadamasse ja siis veedate 2-3 tundi merel jahiga purjetades mõnusalt aega. Väga paljudele on selline asi meeldinud! Kui huvi võtke ühedust kas emailiga: info [at] purjetamine.com või helistage 5257228.