See eriline õhtu! - Poissmeeste õhtu, Tüdrukute õhtu

Sisestas Virgo Jaani,

Poissmeeste ja tütarlaste õhtud on aegade jooksul üha rohkem ja rohkem populaarsust võitnud. Mõeldakse välja kõikvõimalikke lõbusaid ja huvitavaid tegevusi ning lähtutakse tihtipeale sellest, mis igapäevaelus tundub veidi ebaharilik ja mida niisama lihtsalt teistkordselt ette ei võeta.

Poissmeeste ja tütarlaste õhtu võiks asjaosalistele endile tulla, sõprade-sõbrannade poolt korraldatuna, väikese etteteatamisega sealjuures õhtu programmi võib küll jätta üllatuseks. Mõtekam on pidu planeerida pulmadele eelnevale nädalavahetusele, sest õhtu enne pulmi on noorpaarile tavaliselt niigi tegevusrohke ja hea oleks kui kõik osalised saavad pulmapäevaks korralikult välja puhata.

Ideid, mida õhtuga peale hakata on välja mõelda päris aeganõudev töö. Lihtsamal juhul võib ju sõpradega omavahel istudes juttu rääkida ja head praadi süüa. Kui suurejoonelisemalt planeerida, siis võib minna vaatama näiteks striptiisishow'sid või teha gondliga üks õhusõit, hüpata langevarjuga või minna hoopis koos Miilitsatega klubiõhtule...