Hoiatus pulmavanema valikul.... - Pulmaisad

Sisestas numaitea,
Blogide kategooria: 

Olen ka ise korraldanud mitmeid pulmi (ja muid üritusi ). Olin nädalavahetusel külaliseks sõprade pulmas, kuhu oli otsitud pulmavanem juhuslike kuulduste alusel( ka ise reklaamis ennast noorpaarile kui tugev tegija ) Vanem naisterahvas ( nimesid nimetamata ). Ta polnud kuulnudki enamustest pulmakommetest ega mängudest. Õhtu jooksul suutis ta  valida pulma mõned (osad neist mõttetud)niinimetatud ametinimetused...pulmapitser...kelnerid...kibekarjuja jne.

Suutis kuidagi läbi viia  pruudi neiupõlve nime põletamise...seda europaberil , mis kuidagi ei tahtnud ära põleda. Teha pulmalehe oksjoni...seda ka aint pulmaliste tõsise abiga. Ja oligi tema töö tehtud......KOHUTAV!!!!!!!

Pulmaleht oli niimoodi tehtud et lausa külalistel oli häbi...kopitud mingist võibolla 1966a pulmalehest , mis oli määrdunud ja koltunud. Endistele nimedele ja kuupäevale olid peale kleebitud peaaegu läpipaistvast paberist tükid...ja siis kopitud.......JUMAL KUI PIINLIK.....SIIT MORAAL....kallid noored...palun kontrollige oma pulma kutsutava pulmajuhi tausta....kas ta ikka on ennem teinud ja ja uurida eelmistelt noorpaaridelt  - kuidas on õnnestunud selle pulmajuhi pulmad...pulmaisa.ee on pulmaisade valik igasugusele maitsele ja ka kõige nõudlikumalegi pulmakülalisele.....VALIGE SEALT JA TE EI KAHETSE KUNAGI....

Minu meelest on väga tähtis pulmaisa roll,sest kui ta ikka möku on siis on täitsa jama