Pulmaisa - kuidas valisime ja miks :D - Pulmaisad

Sisestas kelly09,
Blogide kategooria: 

Tervitus,

Kõigepealt tutvustaksin ennast natuke: Elame ise Tallinnas ja pulmapidu toimub meil Lääne-Virumaal.
Räägin natuke enda kogemusest pulmaisaga. Meil oli tohutu vedamine, sest hetkel meil pulmaisa kohta pole küll mitte ühtegi halba sõna öelda.

Kõik sai alguse juba eelmise aasta kevadel kui olime paika pannud elukaaslasega, et 2014 suvi me abiellume. Kevadel maikuus broneerisime mõisa (sellest räägin teises blogis pikemalt) ja suvel kahjuks ei tegelenud pulmaisa otsimisega väga palju, kuid vaatasin, et sügisel toimub koolitus pulmade kohta (Pulmad.ee-koolitus). Rääkisin elukaaslasele ja tundus, et tal selle vastu midagi ei olnud ja nii me siis läksimegi koolitusele. Koolitusel ütleme nii, et pool sellest teemast ma juba teadsin kuna lugesin suve jooksul palju pulmad.ee lehekülge, aga sellegipoolest tasus ära kuna leidsime tänu sellele väga hea pulmaisa (loodetavasti). Kirjutasin pulmaisale kirja (Virgo Jaani) ja leppisime kokku kohtumise. Rääkisime ja kuulasime tema versiooni pulmast ning saatis ka enam-vähem paika pandud õhtu kava meile. Hinnas leidsime ka nii enam-vähem kokkuleppe.

Muidugi oli meil eelarvesse pandud, et pulmaisa ja ansambel võiksid olla kumbki 400 eurot, aga selle hinnaga vist enam ei leia mitte ühtegi pulmaisa ega bändi. Võin julgelt öelda, et kui ei küsi, siis ega niisama ei tulda sulle pakkuma, et kas teeme ka hinnaalandust. Alguses kui me küsisime hinda, siis see oli väga krõbe ja juba oli mõte, et peame kahjuks loobuma. Kuid kirjutasin pulmaisale, et mis variandid oleks kui leiaksime kuldse kesktee hinnas. Ja nii saimegi mõned tingimused, aga meile need sobisid ja tänu sellele võin öelda, et natuke ta ikka tuli hinnast alla. Muidugi see meie eelarvesse ei mahtunud, aga mis teha, tuleb siis kuskilt mujalt kokku hoida.

Aga siiski julgen soovitada, et suhelge ja küsige hinnapakkumisi ja kui leiate endale sobiva pulmaisa, siis ärge kartke küsida ka hinnaalandust, kasvõi -10%, seegi ju abiks ikkagi.

Mis mulle väga meeldib meie pulmaisa juures on see, et ta reageerib kirjadele kiiresti ja näiteks bändiga aitas ta meid ka väga palju (sellest räägin ka juba järgmises blogis). Ja kui kirjateel jääb midagi arusaamatuks, siis suhtleme ka telefoniteel. Ja kui on jäänud pikem vahe sisse, siis pulmaisa ise kirjutab, et kuidas on läinud ja kas on mingeid küsimusi/muresi tekkinud. Ma arvan, et selline peabki üks pulmaisa olema ☺

Loodame nüüd, et ka kohapeal sujub kõik hästi.

golomb
Kasutaja golomb pilt
Võrgust väljas
Liitus: 4 Märts 2008 - 22:18
Re: Pulmaisa - kuidas valisime ja miks :D
15 Veebruar, 2014 - 11:43

Tervitus!

Väga vahva lugu! :) Isiklikult arvan, et just niimoodi peabki asju ajama ja sellised inimsuhted pulmaisaga loovadki hea keskkonna pulmade korraldamisel ja hiljem ka selle läbiviimisel!

Ilusat korraldusaega ja veelgi ilusamat pulma!
Pulmaisa Ilja Golomb

tel. 55 614 260
www.mikrofon.ee