Pulmaisa Virgo Jaani ja bänd “Taas” meie pulmas. - Pulmaisad

Sisestas kelly09,
Blogide kategooria: 

Olen varasemalt ka rääkinud meie pulmaisast ja bändist, aga kuna nüüd on pulmad toimunud, siis tahaksin selle teema uuesti üles tõstatada.

Pulmaisaks oli meil siis Virgo Jaani ning juba alguses tundus, et kõik sujub hästi. Vahepeal küll kartsin, et äkki teeb pulmas midagi mis meile ei meeldi, aga mida rohkem ma temaga suhtlesin, seda rohkem ma sain aru, et ta on väga professionaalne.

Nii jäigi pulmaisale kõik mängud korraldada ja meie ei teadnud nendest midagi kui alles siis pulmapäeval üllatusena– ühesõnaga oli pulmaisal vabad käed ☺ Aga ütlen ausalt, väga lahedad mängud olid ja üks mäng oli siis ka meiega (pruutpaariga) ja see meeldis ka külalistele väga ja meile endile ka. Saime naerda ja mõnusad küsimused olid ☺

Hiljem olen ka külaliste käest kuulnud kiidusõnu pulmaisa kohta ja minu arvates ongi ikka see, et pruutpaar peab tundma pulmaisaga sellist “sidet”, et koostöö sujuks hästi.

Ajakava oli ka kenasti paika pandud ja tahes-tahtmata see natuke siia-sinna kõigub, aga meil vist ei kõikunudki – ei mäleta, ärevus oli vist nii suur sees ☺

Kirjutan ka lühidalt bändist “Taas” – väga hea kahe mehe bänd.

Kui ma siin paar kuud tagasi käisin seda ansamblit sõbrannaga kuulamas “Üksikus Rüütlis”, siis mul tulid lausa pisarad silma. Mees kahjuks ei saanud sellel päeval kaasa tulla ja siis käisimegi sõbrannaga, lihtsalt nii ilus oli kuulata. Soovitan kuulata alati ka live’s enne pulmi, sest internetiteel ei saa pooltki seda emotsiooni.

Alguses mu mees arvas, et äkki ei lähe meie külalistele selline muusika peale, aga lõpp-kokkuvõtteks külalised kutsusid kaks korda ansambli uuesti esinema. See oli ansambli poolt nii armas kui ta lõpus ütles, et ainult üks inimene tantsis peaaegu kõik lood ja meie siis mehega mõtlesime, et huvitav kes see võis küll olla ja siis ansambel ütles, et see oli pruut ☺

Minu meelest väga toredad bändi liikmed ja loodan, et kunagi saan neile veel kirjutada ja kutsuda kasvõi sünnipäevalegi esinema.

Aitäh Teile ja soovin Teile edaspidiseks kõike head ja tugevat jaksu ☺