BellaKrissu muinasjutuline pulm - Pulmakirjeldused

Sisestas BellaKrissu,
Blogide kategooria: 

2. august 2008
Praegu, kui meie imeilus pulmapäev on seljataga, üritan teha kokkuvõtte, milline tundus minule see päev.
Laupäev algas minu omas kodus ülipehmel välivoodil mu vana armsa padja seltsis. Avasin silmad umbes kella 8 ajal hommikul ja kuna nägu oli akna poole, siis esimene pilt, mida nägin, oli hall taevas. Olin mitu nädalat korrutanud, et meie pulmapäeval saab olema imeline ilm ja nüüd... Mõtlesin siis omaette, et mis seal ikka, meil on ju kõik tegevused mõeldud nii, et saab olla sees ja väljas. Ajasin ennast püsti, sõin, pesin nõud ja asusin teele juuksurisse kõigi oma kodinatega.
Juuksuris keerati mulle papilotid pähe ja hakkasin fööni all ajakirju sirvima. Leidsin omale uue meigigi :P Sel ajal, kui mina jälle juuksuritoolis istusin, vaatasin, kuidas samas salongis olnud Põlvas abielluv pruut valmis hakkas saama- ta oli nii armas! Soeng poole peal, jõudis kohale fotograaf Sven Zacek, kes meie ümber pilte hakkas klõpsutama. Juuksur Mari pabistas, et ta jääb piltidele ja soeng ei tulnud tema arvates päris see, mis pidi (minu arvates oli fantastiline!). Hiljem läks asi tema jaoks veel hullemaks, sest salongi tuli ka videograaf Arvo Laane. Meiki jäin hiljaks aga õnneks oli meik samas Vana maja salongis ja järgmine, kes meiki läks, oli õnneks meie pulmakülaline Diana, kellele sain helistada, et tule vähe hiljem. Meigitoolil Kristi käe all olles sai juuksur Mari veel soengule viimase lihvi anda fotograafi ja videograafi silme all. Kui ma lõpuks valmis sain, aitas ema mulle kleidi selga ja juuksur pani juustesse loori ning tiaara, kosmeetik andis veel viimase lihvi. Ja siis ta tuli- minu prints, kes nägi lihtsalt ülikaunis välja, ulatas mulle lillekimbu ja me astusime oma Audisse.
Väike ring linna peal ja oma esimesed pildid tegime Kreutzwaldi pargis, kus valisime välja ka foto, mille kohe vanematele ja oksjoniks ilmutada ning raamida lasime Võru Fotos. Ette rutates- kui neid fotosid nägime, siis jäid meil suud lahti- super! Kell oli saanud kaks päeval ja otsustasime, et poole kolmeks läheb fotode järele meie autojuht Simon. Meie läksime rahulikena muuseumi õiget aega ootama. Piilusime vahepeal rahvast, rääkisime vanematega, pulmavana Vahur Jürisega, registreerija Olavi Ilumetsaga ja muuseumi perenaisega. Usute te või mitte aga me polnud ikka veel närvis! Siis saabus meie kena lilleneiu Grete-Janette, kes Johann Pachelbeli Canon in D nootide saatel muuseumi õuele astus. Meie tema järel. Ma tundsin kõiki neid armsaid pilke endal, libistasin oma pilgu üle kõigi külaliste ja tundsin kui hea tunne mul on. Päike paistis, kõik oli nii kaunis ja meie astusime registreerija ette. Mäletan, et kartsin registreerija juttu ette, sest uskusin, et hakkan pisaraid valama. Õnneks see nii ei läinud- kõne oli armas, räägiti meist, meie kohtumisest, kihlumisest, kõigest. Mäletan, et ma mitte ei nutnud vaid naersin  „Jah“ tuli vist päris vaikselt aga ei tahtnud ennem köhatada ka. Kui abieluaktile alla olime kirjutanud ja see meile ette loeti, järgnes pisikene kõne muuseumi perenaiselt, kes sel ajal kui meie peale pikka õnnitlusterivi ja kõiki neid ilusaid soove sel ajal kui ilupilte tegime majas külalistele muuseumis ringkäigu tegi. Mõned pildid ja asusime teele.
Pulmavana oli vahepeal jaganud kätte autojuhtidele lindid, millele kõigile joonistasin meie kutsel olnud templi jäljendi kuldse pliiatsiga. Sõitsime rahulikult Haanja poole ja Kasaritsa ristil peatasid meid miilitsad. Autojuht pidi märke „tundma“, puhuma promille, sõitma ülipisikese jalgrattaga, edasi läksime kogu seltskonnaga nende auto juurde, kus pidime leidma oma sõbra, kes õmbleks, kaks sõpra, kes lõikaksid suurt leiba, kaks sõpra, kes paneksid kokku pimepeast hakklihamasina, sõbra, kes lööks pakku naela, sõbrad, kes lennutaksid rõngaid ümber pudelite, sõbra, kes sai niita muru, sõbrad, kes istudes pidid pumpama lõhki kummikinda, sõbra, kes „Truzbaga“ lõiguks puid, mähkima last, pulmavana pidi märki laskma, tundma märgu rahatähti. Meie vaatasime ja kirjutasime neile albumisse kiidusõnu 
Haanjasse jõudes sõitsime Munamäele, kus tegime grupipilte, torni viis kaasa mu süles (liftiga) ja tipus saatsin oma nime- valades puitplaadile valge liiva, kuhu sõrmega kirjutasin oma nime, mille ilusate sõnade saatel puhusin maa ja taeva vahele. Tegime veel mõned pildid ja tagasi alla.
Tee peale jäi meie praegune kodu, kus istutasime sissesõidu tee äärde pihlaka ja pakkusime Võru Katariina kohvikust tellitud pirukaid ning Friscomist tellitud Appletiseri. See oli nämm! Kui edasi hakkasime sõitma, olid kursakad teinud meie puu ümber olnud ümarast vallist südame 
Tee peale jäi veel pisikene peatus Kosel, kus tervitasid meid sõbrad sõprustantsurühmast Hopser ja linnas pisikesed ringid ning Savernas juba olid ootamas meid järgmised väravad. Rahvariides seltskond lasi meil puid lõhkuda, sukka kududa, maitseaineid tunda ja lipsusõlme teha (sellega me hästi hakkama ei saanud aga lahenduseks tegin mitte windsori vms sõlme vaid Kristi sõlme (kikilipsuga tavalise sõlme).  Järgmisena peatusime kurepesa juures, mis oli küll võsasse mattunud ja pesast kasvasid välja heinad aga nagu järgmisel hommikul lahkujad hiljem rääkisid, oli hommikul selles pesas kurg olnud!
Ja juba ootas meid peokoht Cantervilla loss. Sel ajal kui külalised end sisse seadsid, tegime meie võrratu järve ääres pilte. Järgnes šampuselaud, kus kõik külalised ringile end seadsid - ring sai päris suur! Edasi juhatati rahvas lossi verandale, kus ootas meid puuviljavaagen ja šokolaadipurskkaev firmalt ChocStop- ahhetusi oli mõnus kuulata - see oli tõeline üllatus! Peale põgusat söömistoite ja need viisid tõesti keele alla!) (muide, Cantervilla loss pakkus oma tehtud t, kõlasid meie avatantsu esimesed noodid (avalooks oli Johann Straussi lugu Ilusal sinisel Donaul), mis peale me lauast tõusime ja tantsuplatsile suundusime. Tegime paar ringi kõndides, siis ulatas mu abikaasa mulle punase roosi ja algas tants. Mu vanatädi oli emale öelnud meid tantsimas vaadates, et lõpuks ometi näeb noorpaari, kes valssi tantsida oskab. No olime ju käinud Epp ja Tarmo Vana juures tantsukursusel ka  Peale avavalssi lipsasime kiirelt fotograafiga ilupilte tegema lähedal oleva põllu peale, kus oli palju heinapalle kuppelmaastikul metsade vahel. Ilupildid on võrratud! Kui tagasi jõudsime, oli jagatud kätte ametimärgid ja meile tuli kohe üks mäng, kus pidin tundma majapidamises olevaid esemeid (suur lutt, pissipott, kurg, kastekann jne). Seejärel võttis mu abikaasa minult ära sukapaela, mille kohaselt peaksime poja saama. Siis tuli mäng, kus esmalt mina hellitusnimesid pidin välja mõtlema, siis abikaasa- kuna mina sain rohkem sõnu, peaks meil sündima ka tütar :P Järgnes veel tantsu ansambliga In Mood ja söömist ja mänge kui palju, Teletupsude laulukoor tegi kõigile nalja, seksikaima noormehe valimine oli lahe ja oksjon läks ka ülikorda. Rahvas naeris ja ütlen ausalt- mul jäid põsesarnad päris valusaks!
Isegi pruudiröövist me ei pääsenud- seal küll komistasin ja kukkusin nii, et praegu on mul sinikas põlvel aga tore oli lunastamiseks küünalde valgel õues Kaera-Jaani tantsida. Lipuvalvurid said meie imekena lipu (autoriks sõbranna Tiina) valvamisega ülihästi hakkama. Meie pulmalehte, mille tegi sõbranna Kairi, oli mõeldud mõned lehed selleks, et külalised saaksid miskit meile mälestuseks öelda aga noh, ununes!
Vanemaid tänades olin ette valmistunud ja lugesin meie koostatud fotoraamatust, mille tegime Oma Raamatus, ette minu enda mõeldud luuletuse ja ma ei hakanudki nutma. Vanemad said ka foto meist enne registreerimist ja pisemad pulmaküünlad, millega nad süütasid meie küünla. Meie küünal käis ringil ja saime sellega kaasa palju ilusaid sõnu ning ring lõppes sellega, et kursavend Mihkel ütles: Teate, tegelikult on siin palju häid soove olnud ja manitsusi aga lõppude lõpuks tehke ikkagi seda, mida ise tahate  Tort oli kena- ma ei lugenudki korruseid aga neid oli 10kg sees päris palju- tänusõnad võrratu martsipanitordi eest lähevad Katariina kohvikule! Meeletult maitsev! Lõpuks sai maha mängitud pruudipärg, vallalistele üksikutele viskasin ka kimbu, mille sai omale mu pisiõde Kadi ja vallalistele noormeestele lennutas abikaasa Sven minult võetud teise sukapaela- selle sai järgmisel nädalal abielluv mu väga hea sõbranna peigmees Frank. Jätkusid tantsud ja kui tuli kätte ametliku osa lõpp ning me hakkasime kõiki tänama, jõudis mulle kohale, et see ongi meie pulm ja ma ei saanud enam pidama - siis hakkasin pisaraid valama. Mul on nii hea meel, et kõik nagu muinasjutus oli ja nii kuramuse kahju, et see nii kiirelt läbi sai.
Muide, tantsu jagus päris pikalt ja mu 7 aastane pisiõde oli täielik tantsulõvi tantsuplatsil! Lahe! Oma tuppa suundusime umbes kella poole viie ajal- see võrratu voodi… Uni oli ülimagus! Muide, pulmamöllu suurusest võite aimu saada, kui ütlen, et minu perfektne Prantsuse pediküür oli kingad jalast võttes küüne servast nihkunud kesed küünt :P
Suured tänud kõigile, kes meid toetasid, kes abistasid ja kes kohal olid- tänu teile oli meie pulmapäev nagu muinasjutust välja lõigatud! Aitäh veel kord!

maarja1712
Võrgust väljas
Liitus: 10 Juuli 2007 - 14:15
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
4 August, 2008 - 23:09

BellaKrissu, suured suured palju onned teile!!!!
Jatkugu teil ikka meelekindust ja teinsteise moistmist, hoolivust ja hellust!!!!
vaga vaga muinasjutuline toesti....

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
20 August, 2008 - 20:09

Oli tõesti muinasjutuline- praegu järele mõeldes tuleb pisar silma- kõik õnnestus ja oli ülitore!

Meist saab ametlikult meie 2. augustil 2008

murka
Kasutaja murka pilt
Võrgust väljas
Liitus: 19 Jaan 2007 - 16:08
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
5 August, 2008 - 07:18

Fantastiline BellaKrissu, mul on mega hea meel, et see päev sul nii ilusti korda läks:D Oled nüüd siis meie abielunaiste seas :P Ja tõesti loodan, et neid ilusaid päevi ja veel ilusamaid tuleb sul veel ja veel...

http://www.kardaan.pri.ee/maris/kutsed/

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
20 August, 2008 - 20:10

Jeeeeee, minagi ametlikult abielunaiste seas! Päev oli fantastiline ja nüüd hakkame koos pulma-aastapäevi ootama, onju ;)

Meist saab ametlikult meie 2. augustil 2008

ninnu21
Kasutaja ninnu21 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 28 Juuni 2007 - 20:40
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
5 August, 2008 - 09:01

Palju palju õnne BellaKrissu!!!

See Päev Oli Millegi Uue Algus...12.07.08

See Päev Oli Millegi Uue Algus...12.07.08

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
20 August, 2008 - 20:11

Tänud, tänud! :)

Meist saab ametlikult meie 2. augustil 2008

Bride2008
Võrgust väljas
Liitus: 8 Aug 2007 - 15:09
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
5 August, 2008 - 09:33

palju, palju õnne ja armastust. Väga kaunis pulmapäev oli sul. ja selles on ka õigus, et liiga ruttu läks see kaunis päev.

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
20 August, 2008 - 20:12

Aga eks kõik tore tundub alati linnulennul mööduvat! Ükskord mõtleme veel koos, et oi alles see oli, kui pulmad said peetud ja nüüd juba lapselaste pulmad ;)

Meist saab ametlikult meie 2. augustil 2008

Atukas
Võrgust väljas
Liitus: 3 Jaan 2008 - 09:35
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
5 August, 2008 - 09:56

Lõpuks ometi BellaKrissu pulmad :D Jõudsid ära oodata! Palju õnne teile, paljudeks aastateks ;)

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
20 August, 2008 - 20:13

See päev tasus igat oodatud minutit! Oli, mida oodata! :) Aitäh!

Meist saab ametlikult meie 2. augustil 2008

leeena
Kasutaja leeena pilt
Võrgust väljas
Liitus: 16 Jaan 2008 - 20:23
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
5 August, 2008 - 10:01

Palju 6nne!
Loodan ka, et hakkan nutma alles l6pus!
Teil oli armas pulm:)

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev 25.10.2008(:

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev okt'08

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
20 August, 2008 - 20:15

Kui piisavalt mõelda neile hetkedele, mil pisarad võivad tulla, siis tõenäoliselt valmistad ennest füüsiliselt ette nendeks hetkedeks ja saad sellest üle! Muidugi meil oli ka tore registreerija, kes ei rääkinud miskit üleliigset ning oma jutuga hoidis pigem meil näod naerul kui nutused. Talle ka siin kohal suured tänud!

Meist saab ametlikult meie 2. augustil 2008

veikepeike
Võrgust väljas
Liitus: 8 Okt 2007 - 13:14
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
5 August, 2008 - 10:22

Palju palju õnne! Sai ju räägitud ja lepitud kokku, et tuleb imeline ilm ja meil oli ilus ilm.

Päikest teie päevadesse ja armastust!

kah nüüd Proua
(meie päev oli ka 2. )

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
20 August, 2008 - 20:17

Jaaaaa! Meil oli imeline ilm! No teisiti ju ei saanudki! :) Kuigi hommikul aknast välja vaadates ma enam nii optimistlik polnud aga näe, päev läks korda! Torti oleks ka tahtnud õues pakkuda muidugi... Aga see maitses toas ka sama hästi ;)
Õnne sullegi!

Meist saab ametlikult meie 2. augustil 2008

binxxx
Võrgust väljas
Liitus: 1 Aug 2008 - 12:01
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
5 August, 2008 - 10:32

Väga armas tundus olevat!

Olen ka ise käinud pulmas, kus pulmavana oli Vahur Jüris ja ta on tõesti vahva. Ka kõik muu tundus super!

Palju-palju õnne teile!

... 18.06.2009 oli meie muinasjutt ...

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
20 August, 2008 - 20:19

Ma arvan, et meie viga oli selles, et me oleksime võinud veel rohkem teha temaga eelnevalt koostööd, oleksime veelgi saanud ennast mõne koha pealt ette valmistada ja omi mõtteid rääkida ja kooskõlastada. Aga läks nagu läks ja lõppudelõpuks oli kõik muinasjutuline! Tänud tallegi siinkohal! Vahva oli! Aitäh!

Meist saab ametlikult meie 2. augustil 2008

Kai Kuusik-Greenbaum
Võrgust väljas
Liitus: 1 Aprill 2007 - 19:34
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
5 August, 2008 - 10:49

Juba kuulsin, et teie pulm olevat olnud fantastiline:) Palju õnne veelkord:=)

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
20 August, 2008 - 20:20

Oi Kai, suured tänud! Tore, kui pulm ka külalistele meeldis samavõrd kui meile endile :)

Meist saab ametlikult meie 2. augustil 2008

tiiger
Võrgust väljas
Liitus: 23 Aprill 2008 - 12:43
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
5 August, 2008 - 11:44

Palju õnne ühisel pikal teel! Tore, et teil kõik korda läks, laupäevane ilm oli sealkandis ka nagu tellitud :) Kui aega saad, siis pane mulle, palun, Cantervilla kohta mõned põhjalikumad kommentaarid ja pilte ootan ka huviga :)

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
20 August, 2008 - 20:21

Aitäh! Tegelikult ma tulingi pulmad.ee lehele praegu mõttega, et lisan siia mõned fotod pulmast :) Aga mis sind Cantervilla kohta huvitab?

Meist saab ametlikult meie 2. augustil 2008

tiiger
Võrgust väljas
Liitus: 23 Aprill 2008 - 12:43
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
21 August, 2008 - 17:20

Pildid on väga armsad! Ühe hea mõtte panin pilte vaadates endale kõrvataha ka :) Saatsin Sulle küsimused Cantervilla kohta privasse. Uudishimu on metsik :)

lill
Kasutaja lill pilt
Võrgust väljas
Liitus: 9 Märts 2008 - 19:28
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
5 August, 2008 - 17:09

Palju, palju õnne!

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
20 August, 2008 - 20:22

Suured tänud! :)

Meist saab ametlikult meie 2. augustil 2008

mystic13
Kasutaja mystic13 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 8 Aprill 2007 - 14:39
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
5 August, 2008 - 18:37

Õuetäis õnne,
ammendamatult armastust,
lakatäis lapsi ja
ilmatuma palju ilusaid koosveedetavaid päevi
värskele abielupaarile:)!

Blogist võib välja lugeda, et see päev oli teil väga hästi läbi mõeldud ja kõik suurepärased ideed õnnestusid igati. Usun, et külalised nautisid pulmapidu :). Kindlasti tahaks ka pilte piiluda kunagi;)!

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
20 August, 2008 - 20:23

Aitäh! Muide, pilte lisan kohe-kohe! Ma loodan ka, et külalised nautisid pidu, sest eks me korraldasime ka seda pidu ikka nii, et see kõigile meelde jääks ;)

Meist saab ametlikult meie 2. augustil 2008

Pilks76
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2007 - 21:13
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
6 August, 2008 - 08:11

Palju palju õnne ja õnnelikku abielu.:)

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
20 August, 2008 - 20:24

Suured, suured tänud! :) Ma arvan, et meie abielu saab olema õnnelik ;) Ma tean seda! :)

Meist saab ametlikult meie 2. augustil 2008

luuna2x
Võrgust väljas
Liitus: 30 Dets 2006 - 21:42
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
6 August, 2008 - 16:07

Õnnesid veelkord ja pilte-pilte-pilte!!! :D

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
20 August, 2008 - 20:26

Kõik Õnned vastu võetud! :) Ja pilte saab! Luban, et saab, anna vaid natukene aega laadimiseks :)

Meist saab ametlikult meie 2. augustil 2008

luuna2x
Võrgust väljas
Liitus: 30 Dets 2006 - 21:42
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
21 August, 2008 - 08:19

Sigailusad pildid olid ::))))

Nii kenad olite!!! Ja ma vaatasin, et sa virutasin mu väikse mõtte/plaani ka ära, mida ma siis mõlgutasin juhuks kui vihma peaks meil sadama - KUMMIKUD :D

Niisiis veelkord palju õnne!!!

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
21 August, 2008 - 18:00

Hihii, lasin kummikud omale veel paar tundi enne regitreerimist autosse panna- siis sain aru, et pikas heinas ju hea kummikutes liikuda ja pealegi saab häid pilte nii ;)

Abielus alates 2. august 2008

luuna2x
Võrgust väljas
Liitus: 30 Dets 2006 - 21:42
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
21 August, 2008 - 18:15

Mina õnneks heinale ei saanudki :P

little
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
7 August, 2008 - 19:26

Üllahe tundub shokolaadipurskkaev. Endal küll pulmad peetud, aga äia juubel tulemas, nii et annab organiseerida :)
Õnne, Bellakrissu!!!

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
20 August, 2008 - 20:27

Loodan, et mu vastus šokolaadipurskkaevu osas hiljaks ei jäänud Sulle!

Meist saab ametlikult meie 2. augustil 2008

leiwoudw
Võrgust väljas
Liitus: 26 Märts 2008 - 07:23
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
8 August, 2008 - 13:40

Palju, palju õnne Sulle!!! :)

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
20 August, 2008 - 20:27

Aitäh! :)

Meist saab ametlikult meie 2. augustil 2008

anny
Kasutaja anny pilt
Võrgust väljas
Liitus: 21 Jaan 2008 - 18:26
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
8 August, 2008 - 21:41

palju õnne sellise muinasjutulise pulma puhul ja õnne ka kogu eluks

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
20 August, 2008 - 20:28

Kõik õnnesoovid vastu võetud! :) Aitäh!

Meist saab ametlikult meie 2. augustil 2008

meie2008
Võrgust väljas
Liitus: 25 Sept 2007 - 22:54
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
9 August, 2008 - 13:59

ja veel ühed palju, palju õnned, et neist ei tuleks kunagi puudust

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
20 August, 2008 - 20:29

Aitäh! Ma arvan ja loodan, et neist ei tule ealeski puudust! :)

Meist saab ametlikult meie 2. augustil 2008

Tiux45
Võrgust väljas
Liitus: 18 Veebr 2008 - 14:38
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
13 August, 2008 - 14:25

Kallis BellaKrissu tore et pulmapäev ilus oli ja palju päikselisi päevi teile samapalju kui meil juba on. Ja jään ootama ka teie hõbepulmi( meil oli 19,07,08)

luuna2x
Võrgust väljas
Liitus: 30 Dets 2006 - 21:42
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
13 August, 2008 - 14:55

Ja teie hõbepulmapidustused olid ka nii säravad ja armsad!!! :) Soovin sama pikka iga veel ;)

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: BellaKrissu muinasjutuline pulm
20 August, 2008 - 20:30

Teisiti ei saagi, eks kõik pulmapäevad ja pulma-aastapäevad ole armsad! Ning meelde jäävad nad ka kindlasti kõik omamoodi... Palju õnne!

Meist saab ametlikult meie 2. augustil 2008