Maasika plekid pulmakleidil 26.06.2010 - Pulmakirjeldused

Sisestas Brud25,
Blogide kategooria: 

Elu ilusamat päeva ehk pulmapäeva kirjeldavad paljud tulevased pruudid kui midagi ülivõrdes ideaalset ja viimse detailini viimistletud maskeraadi. Kui päev ennem minu 25ndat sünnipäeva kihlasõrmus pidulikult üle anti, siis ma lubasin endale ja minu tulevasele abikaasale, et minust hüsteerilist bridzillat ei saa. Ja, mis kord lubatud, seda enam tagasi ei saa võtta!

Eeldused sujuvaks pulma planeerimiseks olid juba alguses raskendatud. Oleme pärit erinevalt maalt (pruut Eestist, peigmees Rootsist), erinev sotsiaalne taust ja kombed ning kogu seda kompotti pidime me organiseerima ülemere. Ma ei ole küll esimene ja ega ka viimane, kes üritab korraldada segapulma, kuid erinevates foorumites ringi nuuskides ei leidnud ma erilist abi just antud kombinatsiooniga korraldamiseks. Seega otsus siia blogisse jälg jätta on eelkõige eesmärgiga jagada kogemust segapulmade korraldamisega.

Kas Eesti traditsioonilisi pulmi rahvusvahelise taustaga on võimalik pidada? Ikka on! Vaja on ainult tahtmist ja abilisi enda ümber, kes on julged ja valju häälsed. Meie esimeseks otsuseks pulmade korraldamisel sai pulmaisa. Virgo Jaani sai valitud eelkõige tema keele oskuse ning eestlasele ebatavalise pealehakkamise pärast. Virgo juhtis vägesid ning hoidis madalat profiili täpselt, siis kui seda temalt oodetud oli. Kui on olemas usaldus pulmaisa vastu, siis kõige õigem oleks ära kasutada tema enda kontakte. Kui abielluda esimest korda ning ei elata alaliselt Eestis, siis on rakse ise turu-uuringuid teha. Kes on parim, odavam, ilusam? Hea pulmaisa soovitab ainult neid inimesi, kellega koostöö on sujunud eelnevalt ja koostöö sujumisele hinda ei saa panna. Pulmaisa Virgo Jaani, ansambel ”Plingers”, fotograaf Annika Metsla. Sügav kummardus teie ees, et te abistasite meid antud tähtsal päeval!

Samuti tahaksin tänada Sagadit (peoruumid, toitlustus), Pihlakat (pulmatort), Revaaliat (soeng, meik), Ülle Maasikut (florist) ning Ilmandu Vanatehnika- ja Saunaklubi (autorent).

Ja mis puutub maasika plekkidesse, siis need sain shampusega tervitamise tseremoonial ning need ilutsevad pulmakleidil siiani! Tõeline bridzilla oleks sattunud paanikasse ning kuulutanud terve päeva ebaõnnestunuks. Ma hingasin sügavalt sisse ja mõtlesin endakeskis, who cares?!? Pulmapäeva õnnestumine on sinu enda kätes ja mingid maasikad küll, seda rikkuma ei hakka :)