Meie imekaunis päev 03.07.09 - Pulmakirjeldused

Sisestas teufi,
Blogide kategooria: 

Meie imekaunis päev sai teoks 03.07.09.
Ennem seda oli täielik närveldamine. Võtsin kaalust alla umbes 5 kg, kuna söögiisu polnud.
Umbes kuu tagasi lugesin pulmafoorumis kommentaare kuidas kõik närveldasid, kellel see päev lähenemas.Mina mõtlesin, et minuga seda küll ei juhtu, kuid mida päev lähemale seda rohkem liblikaid kõhtu tekkis.
Ennem pulmi 1 päev juhtus minuga veel igasuguseid ootamatusi. Sain kätte laenutusest alusseeliku, kuid kodus avastasin, et see ei sobinud ikka üldse, kuna ta ei hoidnud kleiti piisavalt puhvi ning kleit oli seetõttu liiga pikk.Kiirustasin tagasi pulmapoodi, kust sain õnneks sobiva seeliku...kuid maksma pidin 2 seeliku eest.Järgmine asi...pulmapoe müüa teavitas mulle, et mu kleit on väga kortsus...et mis ma temaga teinud olen.Imestusest vaatasin...et on jah kortsus...
Kiiresti kiiresti sõitsin keemilisse puhastusse, kuid kell oli nii palju, et see päev nad seda triikima ei saanud hakata.Nad lubasid kleidi korda teha järgmiseks päevaks, mis oli ühtlasi minu pulmapäev.kella 10ks toodi mulle kleit koju.Kui oli kleidi selgapanemisaeg, siis avastasin, et keemilise tõttu oli kleidi pealiskiht õmblustest lahti tulnud. Nutt tuli kurku.Hakkasime siis sõbrannaga seda taaskinnitama.Lõpuks sai kõik korda ning sõit sai alata.Läksime ennem registreerimist pilte tegema...fotograaf oli super!!!pildid tulid imekenad, kuid neid pole ma päriselt veel kätte saanud. Külaliste tehtud fotosid saab näha album.ee/teufi2.
Lõppkokkuvõtteks võin öelda, et kõik see närveldamine ja suur vaev tasus ennast ära.Jäin meie päevaga väga rahule.Edu kõikidele kellel see päev veel ees!!!!!

mekamurka
Kasutaja mekamurka pilt
Võrgust väljas
Liitus: 23 Nov 2008 - 19:04
Re: Meie imekaunis päev 03.07.09
13 Juuli, 2009 - 14:24

palju õnne....
eks tglt enne pulmi peabki midagi mööda minema siis jääb meelde...

Lindake
Võrgust väljas
Liitus: 11 Mai 2008 - 23:09
Re: Meie imekaunis päev 03.07.09
13 Juuli, 2009 - 15:20

Palju palju õnne teile ja hea, et kõik ikka lõpuks hästi läks :)