Pidu esimesele abiellujale - Pulmakirjeldused

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Kirjeldan õhtut, mida pidasime oma sõbrannale, kes meie suurest sõpruskonnast esimesena mehele läks...

Kuna sõbranna oli TÕESTI esimene ning kuigi väga suur pidutseja ja hommikuni tantsija, ikkagi paljudes asjades konservatiivne tütarlaps, siis olime päris suure dilemma ees, mida teha ja kuidas teha...

Kõige esimene üritus oli organiseerida tüdruk Võrust Tallinna, sest ta oli seal enne pulmi oma emal külas ning arvestades, et tüdruk elab väljamaal, siis saada teda üle pika aja ema juurest ära, oli suur tegemine... aga Tallinna ta tuli. Lõpuks oli meil koos 18 tüdrukut, kes kõik panid rahad kokku ja välja tuli selline üritus:

3 sõbrannat istusid koos abiellujatüdrukuga baaris ... võtsime natukene julgustust ja tegime aega parajaks, sest ülejäänud tüdrukud valmistasid parajasti ette tuba VIRU hotelli luxnumbris, et seal tüdrukute õhtu korraldada.

Istunud tund aega, tegime sõbrannale ettepaneku, et lähme kuskile mujale, lähme ntx viru 22 korruse baari- kuna see oli vahepeal kinni, ütlesime, et see on nüüd uuesti lahti ja uutmoodi... Sõbranna ei osanud midagi aimata, sest ta elas ju enamasti Eestis ära.

Kohale jõudes naersime et oooh, võiksime vaadata millised Viru hotellis toad on. Läksime lifti ja vajutasime 22 korrust. Nagu kogemata vajutasime ka 13 korrust ja kui lift peatus, meelitasime sõbranna (Marget on ta nimi) välja. Teised tüdrukud olid lahti jätnud oma toa ukse ning meie marssisime julgelt sisse.

Kui Marget nina üksevahelt sisse pistis, kargasid ennast nurga taga peitnud ülejäänud tüdrukud välja, puhusid pasunaid, viskasid värvilisi linte ja õhupalle ning kiljusid, kuidas torust tuli.

Alles siis sai sõbranna aimu, mis toimuma hakkab. Algatuseks tegime kõik tervitusnapsud, siis panime Margetile pähe pilapoest ostetud printsessikrooni, koos pruudiloori pilkamiseks(loe imiteerimiseks) pandud sädelevate kuuseehetega, karra, lintide ja õhupallidega.

Seejärel hakkasime kingitusi kätte andma. Iga kingituse eest pidi ta midagi tegema, et tõendada oma sõbrannadele valmidust abielunaiseks hakata. Esimese asjana pidi ta Viru hotelli aknast välja hüüdma kõikidele, kes veel ei tea, et ta on SÜÜTU!

Muidugi pidi ta seda mitu korda tegema, sest ta ei öelnud seda piisavalt valjult. Veel pidi ta näitama, kuidas oskab viinapitsi kiiruse peale tühjaks juua, sexikalt tantsida ja striptiisi teha oma tulevasele abikaasale ja palju palju muid asju. Enne kingituste lõppemist oli meil kellaaja peale kokku lepitud kokkusaamine meesstrippariga. Siinkohal soovitan soojalt sedasama stripparit, ta nimi on Markii ja teda saab tellida Galaxy'st.

Meiepoolne soov oli, et sellest, et ta on strippar, võimalikult hilja aru saadaks.... ntx et ta tuleks ukse vahelt sisse kui turvamees ja mõtleks midagi välja, et peo peremeest ehk siis Margetit läbi otsida, aga siis kui hakkab teda läbi otsima, siis paneme muusika käima ja ta hakkab tantsima + veel üks asi lõpus millest teadsime ainult mina + tüdruk, kes Viru hotellis töötas...

Markii tuli uksest sisse ja mängis üllatuslikult ja VÄGA USUTAVALT kõrvaltoas elavat väljamaalast ja palus meil inglise keeles vait jääda, muidu kutsub turvamehed ... ta tuli tuppa .. panime muusika käima ja see, kuidas ta meie sõbrannale tantsis oli tõesti mega.

Suures ärevuses tahtes tuld kustu panna, tõmbasime maki seinast välja, aga sellest polnud lugu. Ta tantsis ilusti edasi ning ega seda muusikavaba pausi kauaks ka polnud. Ta tõstis Margeti sülle, viis voodisse selili… 17 naist kiljumas ümber. Teise tantsu lõppedes tõstis ta Margeti toolipeale tagasi, võttis ümber räti ja selle all püksid ära. Paljana näitas ta ennast ainult Margetile. Muusika edasi, ta tuli minu poole ning andsin talle salaja vibraatori, mille ta rätiku alla peitis ning seejärel juhatasin sisse viimase testi sõbrannale ... kondoomi peale panemise.

Markii mängis selle nii hästi välja, et absoluutselt kogu seltskond arvas, et kondoom läheb peale PÄRIS meheuhkusele.

Peale strippari äraminekut tegime veel mänge, et teada saada, kes on Margeti parimad sõbrannad, andsime üle viimased kingitused, lasime tal täis puhuda õhupalli ja hirmutasime, et laseme tal seda peale pulmi nuusutada ning kontrollime kas vallalise naise hingeõhk lõhnab teistmoodi kui abielus naise oma, võtsime tervisenapsi, jne.

Kella 12 ajal suundusime Amigosse, et seal lava peal lugeda maha Margeti tõotus enne pulmi sõbrannadele, et ta mitte kunagi ei hülga meid ja asjad, mida ta meile peab lubama, mida ta teeb abielus ja mida mitte, et hoida naiste au kõrgel ja oma elu võimalikult lihtsa.

Kuna meie 18 naisterahvast olid selleks ajaks kõik endale külge riputanud sädelevat karda ja muidu lindikesi ja lehvikesi, puhusime pasunaid ja tegime niipalju lärmi kui vähegi oskasime, siis kõnet meil pidada ei lastud.

Küll aga korraldati Amigos mingeid võistlusi tantsijatele, kus võitsime suure pudeli kanget alkoholi, mille marki kahjuks ei tuvastanud enam keegi ... aga otsa ta sai. Kõik noormehed ja muidu meesterahvad kes vähegi vabad olid, tirisime Margetiga tantsima. Kella 12 paiku oli neid julgeid juba päris palju:)

Kogu sellest trianglist sai pulmadeks suur album koos kommentaaridega, mille peale kahjuks peigmehe taanlastest vanemad näost valgeks läksid, kui kogemata vaatama juhtusid:)

Meie, vallaliste sõbrannade jaoks tuli sellest peost aga välja väga oluline POINT, nimelt oli see pea meie kõigi jaoks elu üks metsikumaid pidusid, seda ka Margeti jaoks, aga peo lõppedes oli selge, et see noormees, kellega ta abiellub, on et tema jaoks SEE ÕIGE ning vallaliste peod ning teiste meeste tähelepanu ei pane teda kõhklema abiellumise otsuse õigsuses.

Peo eelarve oli koos osa alkoholi, hotellitoa, õhupallide, pasunate ja muuga u 1800.- . Igaüks tegi oma suva järgi kingituse ja võttis ka midagi joodavat/söödavat kaasa. Aga igal juhul ärge jumala eest mõelgegi naiste pidu korraldades, et te sõidate omaenda autoga koju tagasi. Muidu läheb pidu kindlasti tunduvalt kallimaks.