Pulmaisa - kas koostööpartner või teenusepakkuja? - Pulmakirjeldused

Sisestas golomb,
Blogide kategooria: 

Kallis abielluja!

Aasta 2014 lõpes ruttu ning on hea aeg teha selle hooaja kokkuvõtteid, et aastal 2015 pakkuda Teile veelgi paremat ning kvaliteetsemat pulmaisa teenust.

Sellel aastal oli mul au olla pulmaisa rollis 29 pulmas. Üksteist pulma on olnud sellist, mille kohta võib öelda, et tegemist oli eesti pulmapeoga. Kolmteist pulmapidu peeti kakskeelselt, ehk siis eesti-vene või vene-eesti sünkroontõlkega ning viie pulmapeo kohta võib öelda, et tegemist oli puhtalt vene pulmapeoga. Kõik need sündmused olnud erinevad, põnevad, õpetlikud, huvitavad, meeldejäävad ja loomulikult ka sündmusterohked.

Tõesti, on aeg mõelda, kes mina nendes pulmapidudes noorpaaridele olin – usaldusväärne koostööpartner või lihtsalt teenusepakkuja?
Kui Te küsite, miks on see mulle oluline? Siis vastan - alates esimest pöördumisest minu poole sean oma mõtted Teie vajaduste ja soovide täitmiseks. Selle ülesande täitmiseks mõtlen ma paratamatult Teile ja Teie soovidele, pulmakavale, kutsutud külalistele, peopaigale ja kogu olulisele üritusele. Seejuures planeerin logistikalisi lahendusi, otsin vastuseid lahendamata küsimustele, pakun välja erinevaid võimalusi muusikalisele lahendusele, tehnikale ning kõigele sellele, mis Te enda pulmapeol korraldada ja läbi viia plaanite. Mida parem on meie kontakt, ettevalmistus, teineteisega arvestamine, vastutulelikkus ja ühine koostöö pulmapeo korraldamise osas, seda märkimisväärsem on muidugi ka tulemus. Vastates küsimusele, ma ise loodan, et ikka esimene variant, et olin Teile usaldusväärne koostööpartner! Kuid kas ka sama meelt on minu noorpaarid, see vastus arvatavasti jääbki minu jaoks saladuseks!

Kuid mida on mul öelda tulevastele noorpaaridele?
Eks ikka seda, et pulmakorraldusega peaks alustama pigem varem! See võimaldab üritusel kujuneda nauditavaks, sest kiired ning läbimõtlematud otsused ei ole püsivalt head. Teil on oma nägemus toimuvat üritusest ja olge julged nõuandeid küsima ikka pulmategijatelt ja oma valdkonna spetsialistidelt. Tõelised tegijad ei soovita kunagi midagi sellist, mis Teie kõige tähtsamat päeva elus rikkuda võiksid ja annavad igal üritusel endast parima tehes Teiega kindlasti tihedat koostööd!

Tahan siiralt tänada kõiki, kellega sel aastal sai koostööd tehtud. Loodan, et oleme aastal 2015 veelgi töökamad, energilisemad ja muidugi ka avatud!
Nüüdsetele abielupaaridele tahan soovida veelkord õnne, üksteise hoidmist ja armastust! Olite väga tublid ning pidasite enda pulmapäeval vapralt vastu!

Parimate soovidega ja uute kohtumisteni,
Pulmaisa/Õhtujuht Ilja Golomb

www.mikrofon.ee
tel. 55 614 260