Mida kinkida pulmadeks? - Pulmakülalistele

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Teid on kutsutud pulma ja te peate välja mõtlema kingi. Kuna kingi väljamõtlemine ei ole kõige lihtsam ülesanne, eriti veel pulmadeks, siis mõne aja pärast olete te minemas täiesti hulluks, kuna pikad ja lootusetust mitte kuhugi viivad arutelud teemadel- mis neile meeldib ja mis värvi ja mis suurus- ei lõpegi otsa.

Aga tegelikult on kõik lihtsamast lihtsam- tänapäeval peavad enamus pruutpaare kingiregistrid ja te võite vabalt valida endale kingi sealt. Ja meie soovitus on, et kui pruutpaar oma kingiregistrit ei pea, siis oleks õige ja teistele lihtsam, kui selline asi tehtaks (kasvõi meie abiga).

Kui kingi valimine sellisest registrist tundub teile imelik, sest sellisel juhul ei saa te ju pruutpaari üllatada ja kingitus oleks nii tavaline, siis ärge laske ennast sellel häirida. Pruutpaar teab, et te tahate neile kinkida ja kingiregistrit peetakse selleks, et külaliste otsingud võimalikult lihtsaks teha.

Kes peab Eestis kingiregisterid ? Meie teame, et seda teevad: esiteks meie (Pulmad.ee), siis Tallinna Kaubamaja ning vist ka Stockmann. Soovitame (nii noorpaaril kui külalistel) seda tõsiselt uurida. Loomulikult aitab Pulmad.ee teid selle juures väga hea meelega.