Pulmareisid - Pulmareisid

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Isegi kui Te olete juba aastaid koos elanud, jääb pulmaööle tema eriline tähendus. On mitmeid erinevaid võimalusi, kuidas muuta pulmaöö erinevaks tavalistest öödest. Üks võimalustest on üürida sviit mõnes heas hotellis või puhkemajas. Toas ootab Teid shampanja ning puuviljad ja hommikul serveeritakse Teile maitsev hommikusöök.

Ärge oodake üksteiselt liiga palju. Enamus paare on liiga väsinud selleks, et armastust jagada. Esimese abieluöö võib teha eriliseks ka muul moel. Näiteks - looge hubane meeleolu süüdates küünlad ja lülitades sisse mahe muusika ning avage voodis pulmakinke ja lugege kõiki neid ilusaid soove, mis sugulased ja sõbrad Teile on kirjutanud.

Argipäevarõivad ja muu vajalik toimetage hotelli või mujale pulmaöö veetmispaika juba ette. Samuti valmis pakitud reisikohvrid, juhul kui Te järgmisel päeval lahkute kohe pulmareisile. Kui sõidate pulmareisile otse pulmapeolt, tuleb kindlasti enne riideid vahetada. Pikk pulmakleit äratab laevas või lennukis tarbetut tähelepanu ja on äärmiselt ebamugav reisimiseks.

Autor: pulmad.ee