Wris Reisibüroo - Pulmareisid

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Pulmareisi korraldamiseks on tuhandeid erinevaid võimalusi – nii palju kui on erinevaid inimesi, on erinevaid maitseid, soove ja unistusi. Loomulikult kuulub pulmapäev kõige erilisemate päevade hulka inimese elus. Harilikult on inimeste ootus, et kõik pulmadega seonduv oleks eriliselt luksuslik ning esmaklassiline. Kui peatuda pulmareisil mõnes rahvusvahelise tasemega 5* hotellis, pole hotelli asukoht väga oluline – on see Hispaanias, Bulgaarias või Hawaii´l. Sarnastes hotellides on kõikmõeldavad teenused ja võimalused hotelli territooriumil olemas ning teenindus kõrgetasemeline. Alati lisandub sellistel puhkudel noorpaarile üllatus .. lillekimp, vahuvein, tort, mõni lõõgastav lisateenus (nt massaaž vms).

Täiusliku paradiisi leiab India ookeani saartel Mauritiusel või Seyshellidel. Ideaalse lõpuni romantilise puhkuse tagavad Beachcomber keti hotellid.
http://www.beachcomber-hotels.com/en/leisure_moments/wedding_honeymoon.htm

Alati ei pea tervet puhkust ka 5* hotellis veetma, võib kombineerida: pool puhkusest veedetakse soodsamates hotellides või mõnel ringreisil ning seejärel broneerida paar ööd eriti eksklusiivses hotellis.

Kariibimere saartel on maailmakuulus kuurordikett Sandals. www.sandals.com
Majutus sisaldab kõikvõimalikke lisateenuseid, täistoitlustust ning teenindus samuti esmaklassiline.

Need on ainult mõned tuhandetest võimalustest. On inimesi, kes otsivad hoopis ekstreemset elamust:
- džunglisafarid (Lõuna-Ameerika)
- erinevate hõimurahvaste külastamine, nende juures elamine (Aafrika)
- veeta pulmaöö virmalistest kireva tähistaeva all Lapimaal, klaasist iglus
- põgeneda igapäevamelust mõnda eraldatud lossi šotimaal ning nautida puhkust täiesti puutumatus looduses
- sukelduda kahekesi imelisse veemaailma (Zanzibar)

Pulmareisi organiseerimiseks oleks hea, kui reisikonsultant ja noorpaar leiavad aega kohtumiseks .. nii saab kõige parema ülevaate inimeste ootustest ja võimalustest. Mida varem planeerimist alustada, seda parem.
Pulmapeo organiseerimine on ise juba suur väljaminek, kui ressursse napib, pole vaja teha reisile kolossaalseid kulutusi. Ka meie naabermaadel on palju pakkuda!

Autor: Katri Sander
Orig. URL: http://www.wris.ee