Kasutajareeglid 2011 - Seadusandlus

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tervitus-

Muutsime Pulmad.ee kasutajareegleid (eelmised olid ajale ka jalgu jäänud ja ei toiminud nii nagu oleks pidanud). Kui järgmine kord sisse logite. Siis palutakse teil ka nendega nõustuda.

Reeglid lisame ka siia (sest on paar kasutajat, kes pole neid meie lehelt leidnud).

Siin need on:

 1. Luban, et ei kasuta Pulmad.ee võimalusi kurjasti.
 2. Luban, et ei kasuta Pulmad.ee-d teiste pahatahtlikuks laimamiseks. Kõik leimina ja laimuna tunduvad teemad kustutatatakse ilma põhjendamata ja kustutatakse ka kõik järgnevad teemad, mis proovida juba kustutatut teemat uuesti tõstatada.
 3. Luban, et kui on vaja rääkida kellegagi seotud probleemidest, siis räägin probleemist, mitte inimesest ja hoian oma emotsioone vaka all. Võite kasutada nimesid, kuupäevasid, kohtasid - kasutada ei tohi laimu ja üherealisi kommentaare. Selgitage ja põhjendage alati.
 4. Kui räägite probleemist, siis soovitame seda teha oma päris nime alt. Kui seda ei tee, on suur võimalus, et teie tekst kustutatakse.
 5. Luban, et kui tegija vabandab avalikult siin või vähemalt põhjendab ja siis ka vabandab,siis teema kustutatakse/arhiveeritakse hiljemalt 5 päeva jooksul.
 6. Luban, et kui olen Eesti pulmaturul toimiv tegija (näiteks pulmaisa), siis panen oma kasutajanimeks alati oma pärisnime.Vähemalt proovige, me ei kustuta kedagi selle pärast siit ära, kuid see oleks ju tore.
 7. Luban, et ei kasuta Pulmad.ee võimalusi foorumites erinevate firmade, veebilehtede ja tegevuste tasuta reklaamimiseks, sest see on Pulmad.ee ainuke sissetulekuallikas. Pulmad.ee igasugused reklaamihinnad on saadavad siit.
 8. Luban, et kõik müügi, ostu, rentimise, vabade kuupäevade, tegijate otsimise jne jne kuulutused lisan Pulmad.ee kuultuste ossa.
 9. Luban Pulmad.ee tegijatel oma kontakte näha ning ka neid grammatiliselt muuta, kui see vajalikuks osutub.
 10. Luban Pulmad.ee tegijatel kõiki leheküljel olevaid tekste muuta ja neid ka muuta, kui see osutub grammatiliselt ja stiililiselt vajalikuks.
 11. Luban, et kui lisan ennast ettevõttena Pulmad.ee kataloogi, siis pealkirjana kasutan kas oma firma nime või tegijanime ning ei lisa pealkirja selliseid tähemärke ja numbreid, mis aitavad mul saada paremat positsiooni, kui see päriselt olla võiks..
 12. Luban Pulmad.ee tegijatel oma pulmadega seotud kuupäeva andmeid näha ning neid kasutada Pulmad.ee paremaks tegemiseks ning analüüsiks.
 13. Ei luba Pulmad.ee-l saata endale spämm e-posti. Ainuke erand on, kui Pulmad.ee-l või Pulmad.ee partneril on tõesti midagi teatada. Samuti palun, et mul oleks alati võimalus meilinglistist loobuda - selleks peab e-postil olema lõpus nn loobumise link.
 14. Pulmad.ee-l on õigus kustutada kõik kasutajad, teemad, kommentaarid ja ka kuulutused ilma põhjendamata, kui need ei vasta siin olevatele reeglitele.
 15. Ei kasuta Pulmad.ee-d ilma Pulmad.ee tegijate loata kasutajaküsitluste tegemiseks foorumis.
 16. Kõikide Pulmad.ee materjalide kasutamine toimub ikka ja ainult Pulmad.ee tegijate loal.
 17. Luban Pulmad.ee tegijatel kasutada kõiki materjale, mis te laete Pulmad.ee keskkonda.

Nende tingimuste mittetäitmisel võib Pulmad.ee teie konto blokeerida või kustutada ning mittesobivad kommentaarid või teemad kustutada ja Pulmad.ee ei ole kohustatud selgitama, miks ta seda tegi.

Tervitades,

Virgo
Pulmad.ee