Meie Pulmapeo Grand Finale 18.07.09 - Tänusõnad, Igasugused pulmadega seotud eel- ja järellood

Sisestas pulgajäätis,

Meie registreerimisest 19.07.08 saab lugeda SIIT.

Päev algas kl 9 Võru SalonBoutique-st. Siin kohal suur aitäh SalonBoutique toredatele juuksuritele ja kosmeetikule, kes mu väliskülalised veel kaunimaks tegid. Väliskülalised olid lausa hämmeldunud kui hubane võib üks ilusalong olla ja milline lahkus, soojus ja vastutulelikus personali poolt selles salongis valitses. Üllatada oskas sealne salong ka: nimelt kui pruut ja peig valmis olid ja paarist mõned pildid tehti, puistati pruutpaar üle roosiõitega ja hõisati “Kibe“. Erilised tänud minu pruudisoengu eest Kaili Kuusik-le, jumestuse eest Kadri Pille-le ja maniküüri-pediküüri eest Maris Lusbo-le.

Pärast salongist lahkumist oligi aeg pulma-autole kaunistus peale panna ja lillekimp ning peigmehe rinnakaunistus kätte saada. Lilled olid meil tellitud Leeri lillesalongist. Ideeks oli krahvinna Alexandra kimp, mille ma juhuslikult ühest ajakirjast leidsin. Soovisin lilledeks lillakamid ja valgeid toone. Tulemus: kimp (Pilt) küll lillakamate toonidega kuid seal oli sees ka veel kollaseid roose, mis mu algul päris ära ehmatasid, sest see polnud ju täpselt see, mida ma soovinuks (unistanuks). Aga kuna meie pulmaauto ka kollane, siis ei teinud sellest väga numbrit ja lõpuks hakkas kimp isegi meeldima ;).

Auto kaunistatud, jõudsime mõned üksikud pildid Kubijal teha, kui pulmaisa andis teada, et võib tseremoonia kohta liikuma hakata. Tseremooniameistri kõne ei jätnud külmaks kedagi. Ikka ja jälle kuulen aina kiitvaid sõnu tseremoonia kohta, mis oli külaliste arvates lihtne ja südamlik. Siin juures suur, suur aitäh Arnole, kes meie endi koostatud kõne nii veenvalt edasi andis, et nii mõnigi külaline arvas, et me uuesti abiellume ka Eesti Vabariigi seadusesilma ees. Edasi tulid siis õnnitlused ja pulmarong võis startida Rõuge poole.

Tee peal aga peatasid meid Võru Miilitsad, kes olid pulmakülalistele igasugu tegevusi välja mõelnud. Autojuht pandi suusatama ja väga trikitava jalgrattaga sõitma, ämm ja äi kerisid nööri otsa mänguautot võidu, pruut ja peigmees pidid võidu sente plekkpurgi sisse toppima ja hiljem ära arvama, kui palju raha purgis kokku võib olla (vastusevariandid anti ka ;)). Hiljem lõikas pruutpaar koos leiba, mis jagati kõigile pulmakülalistele. Siis oli veel rida ülesandeid külalisele nagu heinaniitmine, puu metsast toomine, puu saagimine ja lõhkumine, titemähkimine, mäng targem kui 5B (pulmaisale), mobiiliviske võistlus ja veel ms. Väliskülalistele pakkusid selised tegevused väga nalja, eriti käidi miilitsaautot uudistamas ja munga piibel pani kõiki muigama.

Teekond jätkus siis Rõuge poole. Rõuges tehti kurepesa peatus. Peig sai kokku 3 tiiru postile ümber. Mõned pildid veel ja järgnevalt oli kavas kohtumine Rõuge Sepaga. Tee, mis sa teed, aga sepal oli probleeme tule alla tegemisega. Pulmaisa siis korraldas väikese keelekoolituse. Siiani on väliskülalistel meeles, kuidas öelda: Minu nimi on :) Varsti oli ka sepp valmis ja õnnerauale nimede ja kuupäeva sepistamine võis alata. Õnneraud valmis meisterdatud ja sepalt õnnistus saadud, algaski teekond meie peokohta – Rogosi Mõisasse, kus pidu kestis hommikutundideni.

Erilised tänud:

  • Pulmaisale Anti Einpaul, väga lahedad mängud, kõik külalised siiani meenutavad nägu naerul neid, väärib igati tiitlit Aasta Tegija 2008.
  • Bändile Sleepwalkers, väga hea repertuaar, oleks tahtnud kogu aeg tantsida, aga väikest puhkust oli ka vahel vaja ;)
  • Püromuusikali eest „Tulekild“ ilutulestikutegijatele. Supper vaatepilt oli. (Pilt)
  • Maitsva mustika-kohupiima tordi eest kondiiter Marile Rõugest. Tort oli nii maitsev, et üks väike tükk oli ainult hommikuks järgi jäänud.
  • Rogosi Mõisa personalile eesotsas Anneli-ga, kes me igale soovile vastu tuli ja mõisa kokale Annikale, kes meile maitsvad toidud valmistas.
  • Vanemate ja vanaema kinkide eest kunstnik Elle Palgile, toredate maalide eest jäädvustatuna Rogosi mõisa katusekividele.
  • Külaliste transpordi eest Rent a Car autorendifirmale eesotsas Markoga
  • Heade veinide eest Carpe Vinum-le eesotsas Eveliniga.
  • Iiri trubatuurile Tom Donovan, kes meie avatantsu laulu " If I Should Live A Thousand Years" linti laulis.

Suured tänud ka minu kallile õele ja õemehele, kes viitsisid nii palju me soovidega mässata, teistele sugulastele ja sõpradele ning loomulikult Ilmataadile, kes meile sellise suurepärase ilma kinkis.

Veel kord SUUR AITÄH teile kõigile!

Teie A & P

 

Foto "Pruutpaar Rogosi Mõisa Sillal" by Anna-Louise Hjortshøj

Lindake
Võrgust väljas
Liitus: 11 Mai 2008 - 23:09
Re: Meie Pulmapeo Grand Finale 18.07.09
23 Juuli, 2009 - 00:36

Palju palju õnne teile! Ja tore, et kõik õnnestus ja et kimp ka lõpuks ikka meeldima hakkas! Kas pilte ka näha saab?

leeena
Kasutaja leeena pilt
Võrgust väljas
Liitus: 16 Jaan 2008 - 20:23
Re: Meie Pulmapeo Grand Finale 18.07.09
23 Juuli, 2009 - 09:38

Palju 6nne!

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev 25.10.2008(:

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev okt'08

annikesekene
Kasutaja annikesekene pilt
Võrgust väljas
Liitus: 18 Märts 2008 - 22:22
Re: Meie Pulmapeo Grand Finale 18.07.09
27 Juuli, 2009 - 10:09

Palju,palju õnne teile! :)

***
Elu on LILL!!!

Elu on LILL!!!